Michalička – Pavlásek 2:1 (kon.) | Šátral – Eriksson 2:1 (kon.)
Jebavý – Šproch 2:0 (kon.) | Gombos – Sakharov 2:0 (kon.)
1
6 3 2
cz Utorok 09.08.2016, 10:42Challenger Trnava (antuka) • 1. kolo

6:2
    Vítězným bekhendem ukončuje Michalička toto utkání, ve kterém poráží 2:1 na sety svého krajana Adama Pavláska!

5:2
    Třetí dvojchybou odevzdává Pavlásek tento gem soupeři! Michalička tak jde do vedení 5:2 a za malou chvíli půjde podávat na vítězství v celém zápase!

4:2
    Vítězný forhend křížem přináší Michaličkovi v rozhodující sadě vedení již 4:2!

3:2
    Nádherné zkrácení hry na konec tohoto gemu vytáhl Pavlásek, který si tak čistou hrou drží podání a snižuje stav na 2:3!

3:1
    Parádním prohozem po lajně ukončuje Michalička tento gem, po kterém se dostává do vedení již 3:1!

2:1
    Ten už Michalička využívá a ujímá se tak ve třetí sadě vedení 2:1 s výhodou brejku!

1:1
    Čistou hrou si drží Marek Michalička podání a srovnává stav v rozhodující sadě na 1:1!

0:1
    A to se mu také nakonec daří! Pavlásek dokázal odvrátit dva soupeřovi brejkboly a dostat se do vedení 1:0!

6:3
    Pavlásek zahrál volej jenom do sítě! Michalička tak vítězí ve druhém setu 6:3 a o vítězi dnešního střetnutí tak bude muset rozhodnout až třetí sada!

5:3
    Přímým bodem ze servisu nakonec drží Pavlásek podání a snižuje na 3:5. Na vítězství v setu ale nyní bude podávat jeho soupeř.

5:2
    Už to vypadlo, že se po Pavláskově voleji vrátí stav gemu opět na shodu, jenže Michalička vyčaroval parádní prohoz po lajně, po kterém jde do vedení 5:2!

4:2
    Pavlásek je nyní hodně dole, nalitý míček posílá jenom do autu, Michalička tak opět bere svému soupeři podání a ujímá se vedení již 4:2.

3:2
    Michalička si pomáhá prvním servisem, kterým ukončuje tento gem a dostává se tak ve druhé sadě do vedení 3:2!

2:2
    Druhý už ale Marek po soupeřově chybě využívá a srovnává tak stav druhé sady na 2:2!

1:2
    Úder Adama končí pouze v síti! Michalička tak dokázal odvrátit dva brejkboly soupeře, udržet servis a snížit stav druhé sady na 1:2.

0:2
    Čistou hrou si drží Adam podání a odskakuje svému soupeři na 2:0!

0:1
    A ten je také ihned využitý! Michalička zkoušel zkrátit hru, jenže jeho úder dolétl jenom do sítě! Pavlásek tak opět bere ihned zkraje setu svému soupeři podání a ujímá se vedení 1:0!

2:6
    Jenže ten třetí už Adam Pavlásek využívá! Po výsledku 6:2 se tak ujímá vedení 1:0 na sety!

2:5
    A po další Markově chybě využívá hned první ze dvou nabídnutých šancí, Pavlásek tak opět bere svému soupeři servis, vede 5:2 a za malou chvíli bude moci při vlastním podání ukončit celou první sadu.

2:4
    Jenže poté dělá lacinou chybu z forhendu! Michalička si tak bere jedno ze svých ztracených podání zpět a snižuje na 2:4!

1:4
    Čistou hrou si drží Michalička servis a snižuje stav první sady na 1:4! Stále je ale o dva brejky pozadu.

0:4
    Dalším výborným servisem ukončuje Pavlásek tento gem, po kterém se dostává do vedení již 4:0!

0:3
    Michaličkovi se dnes opravdu zatím vůbec nedaří, další jeho úder končí v síti. Adam Pavlásek tak podruhé bere svému soupeři podání a jde do vedení v prvním setu již 3:0!

0:2
    Výborným servisem na téčko ukončuje Pavlásek druhý gem a ujímá se vedení 2:0!

0:1
    Úder Michaličky končí pouze v síti, a to znamená, že Adam Pavlásek hned v prvním gemu bere svému soupeři podání a ujímá se vedení 1:0!