Japonsko – Brazília 82:66 (kon.) | Senegal – Čína 64:101 (kon.) | Austrália – Francúzsko 89:71 (kon.)
Brazília – Bielorusko 63:65 (kon.) | Turecko – Japonsko 76:62 (kon.)
Brazília
63:65 (28:16, 40:35, 50:50)
Bielorusko
cz Utorok 09.08.2016, 20:30 • Youth Arena, Rio de Janeiro • Olympijské hry - ženy • Skupina A

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z basketbalu se na Vás budu těšit na shledanou. (22:16:36)

Je dobojováno. Bělorusky fantasticky otočily zápas, když už to s nimi nevypadalo vůbec dobře. Nakonec však slaví výhru o dva body a Brazilky jsou tak stále bez vítězství.

Konec zápasu. (63:65)

39:59
    Castrová mohla strhnout vedení v samotném závěru na stranu Brazílie, ale svůj trojkový pokus netrefila. Je konec. Teď už se opravdu nic nestane. (63:65)

39:46
    Po špatném útoku Bělorusek si oddechový čas bere pro změnu Brazílie. (63:65)

39:41
    Bělorusko je nyní týmem, který si bere timeout. (63:65)

39:23
    Dantasová míjí koš a to může Brazilky mrzet. (63:65)

39:07
    Trojnaová posílá míč do brazilského koše, a to ze tříbodové vzdálenosti. (63:65)

38:42
    Brazilky znovu vedou! Santosová se dokázala proháčkovat obranou Běloruska a zavěšují míč do brazilského koše. (63:62)

38:28
    Minutu a půl před koncem čtvrté čtvrtiny si domácí lavička bere oddechový čas. (61:62)

37:44
    Na opačném konci palubovky byla úspěšná Leučankovová a znovu strhává pomyslné misky vah na stranu svého celku. (61:62)

37:44
    Ale i Bělorusky neuspěly. Dantasová poté z další akce dává další dva body na konto Brazílie. (61:60)

37:32
    Brazilkám vypršel čtyřiadvacetivteřinový čas na útok a samy se tak připravily o možnost skórovat. Dopředu tak nyní míří Bělorusky, což pro Brazilky může být hrozba. (59:60)

37:01
    Brazilská lavička si pochopitelně bere oddechový čas. (59:60)

36:59
    Trojnaová přidává další trojku na stranu Běloruska a její tým jde opět do vedení! Neskutečný basketbal sledujeme. (59:60)

36:03
    Lichtarovičová proměnila svůj trojkový pokus a znovu je to o jediný koš. Drama tak stále nekončí. Dojde nakonec na prodloužení? (59:57)

35:19
    I Brazilky využívají svůj útok, konkrétně pak Dantasová, která se nemýlila ze střední vzdálenosti. (59:54)

34:46
    A také to tak bylo. Veremejenková si naběhla pod brazilský koš a nekompromisní střelou dává opravdu důležité dva body. (57:54)

34:23
    O dva body se nyní postarala Brazilka Dantasová. Brazílie tak vede o pět bodů. Teď se dá očekávat běloruský tlak pod koš. (57:52)

Vendula Zdražilová

Brazília: Pintová, Paixãová, Rodriguesová, Marçalová, Castrová, Macedová, Pachecová, dos Santosová, Dantasová, Colhadová, de Souzaová, Santosová
    Bielorusko: Papovová, Tarasavová, Snycinová, Lichtarovičová, Ziuzkovová, Veramejenková, Leučankovová, Hardingová, Trojnaová, Trafimavová, Filončyková, Rycikavová
    Štvrtiny: 28:16, 12:19, 10:15, 13:15