Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | Martin – Košice 1:2 (0:1 po s.n.)
Litvínov – Plzeň 3:2 (3:2 po s.n.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Cracovia 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Jastrzebie 4:0 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Most 2:3 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Prostějov – GKS Tychy 1:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
GKS Tychy
cz Štvrtok 04.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Prípravný zápas

58:26
    Jestřábi ostřelovali Žigárdyho, ale polský celek se osvobozuje.

57:22
    Jakub Witecki vyloučen na dvě minuty za hákování.

56:07
    GKS Tychy právě vstřelilo branku!
    JOSEF VÍTEK jen lehce nahodil na branku Pavla Kantora, který si puk srazil do brány.

52:58
    Korhoň vyloučen za hrubost.

48:30
    Na ledě se ocitlo 6 hráčů GKS Tychy, následuje tak vyloučení a přesilovka Prostějova.

44:51
    Potyčka ve středním pásmu skončila vyloučením Rudovského a Kotlorze.

Druhá třetina byla o poznání lepší než ta první z obou stran. Oba týmy si začaly vytvářet příležitosti a můžeme sledovat hezké kombinace. Prostějov byl asi o něco aktivnější, ale i tak je stav po druhé třetině nerozhodný 1:1.

37:05
    Luňák posílal v bezprostřední blízkosti puk Korhoňovi, který promáchl.

33:36
    Tychy hrají ve čtyřek, ve stejnou chvíli Prostějov trefil tyč.

33:20
    Protivný pálil z první, ale Žigárdy perfektně zlikvidoval jeho dělovku.

32:13
    Prostějov si zahraje přesilovku 5 na 3, Jeziorski si jde sednout na dvě minuty za vysokou hůl.

31:24
    Filip Komorski si jde sednout na trestnou lavici za podražení.

29:04
    Současně vyloučení za vzájemnou potyčku Marek Kaluža a Miroslav Zatko..

28:00
    Vyloučen hráč GKS Tychy, Kotlorz Michal za hákování.

26:34
    GKS Tychy právě vstřelil branku!
    JAROSLAV KRISTEK se hnal na branku domácích a bekhendovou střelou překonal Pavla Kantora. Asistence: Miroslav Zatko.

23:41
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MATIS.
    Po střele Augustína MATÚŠ MATIS dorážel do úplně prázdné branky. Asistence: Vojtěch Augustín, Marek Kaluža

22:20
    Sedlák se hnal do zakončení, ale netrefil branku.

11:20
    Holík s Luňákem v šanci. Holík vystřelil, ale Žigárdy nastavil svou vyrážečku.

09:26
    Miroslav Zatko vyloučen za hákování.

07:02
    Václav Beran vyloučen za nedovolené bránění.

05:05
    Půhoný a Krejčík jeli dva na jednoho, ale Žigárdy chytil, poté se hnal do útoku Augustín, jeho střelu však golman zlikvidoval.

01:13
    Jakub Bartoň vyloučen za hákování.

Dominik Liška

Góly a asistencie: 24. Matis (Augustín, Kaluža) – 27. Kristek (Zatko), 57. Vítek

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor(Neužil)-Holík,Gutwald, Protivný, Kaluža, Sedlák, Zadražil, Liška, Beran – Luňák, Venkrbec, Fiala, Novák, Moskal, Rudovský, Krejčík, Šlahař, Půhoný, Augustín, Hozák, Matys, Korhoň
    GKS Tychy: Zigardy- Lewartyowski, Bryk, Kotlorz, Jeyiorski, Komorski, Vitek, Pociecha, Zatko, Vozdecký, Kalinowski, Kolusz, Bartoň, Ciura, Witecki, Rzseszutko, Bagiňski, Horzelski, Gorny, Bepirszcz, Kristek, Galant