Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | Martin – Košice 1:2 (0:1 po s.n.)
Litvínov – Plzeň 3:2 (3:2 po s.n.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Cracovia 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Jastrzebie 4:0 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Most 2:3 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Prostějov – GKS Tychy 1:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:3 (kon.)
SK Kadaň
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
HC Most
cz Štvrtok 04.08.2016, 18:00Prípravný zápas

Mostu se podařilo otočit utkání a po brankách Divíška a Kubinčáka vítězí 3:2. Úvodní utkání přípravy pro oba celky přineslo pohledný hokej, který si užila i stovka přítomných diváků. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:13:00)

58:08
    Hejcman zkoušel vystřelit z ostrého úhlu, ale minul branku.

57:06
    Harkabusova prudká střela propadla Moučkovi mezi betony, ale brankář hostů si lehl na led a zachytil kotouč před brankovou čárou.

56:24
    Strejček našel z druhé vlny dojíždějícího Roda, s jehož prudkou střelou si Král s problémy poradil.

55:50
    Domácí kombinují ve vlastním pásmu, hosté vysoko napadají.

55:20
    Kadaňský ofsajd.

55:00
    Ringlerova střela skončila pouze v náručí brankáře hostů.

54:41

54:26
    Král vyjel až na modrou čáru aby pomohl domácím s rychlou rozehrávkou.

53:53
    Po ukázkové kombinaci mohl do odkryté klece dorážet Kohout, ale nezvedl kotouč a trefil pouze Moučkův levý beton.

53:30
    Nepřesná rozehrávka vyhání domácí do středního pásma.

53:16
    Kadaň drží kotouč, Mouček zatím nemusel zasahovat.

52:41
    Přesilová hra pro Kadaň. Dvě minuty za podražení obdržel Hora.

52:04
    Hejcman nezpracoval kotouč na útočné modré čáře a tak pouze odevzdal kotouč.

50:58
    Chlapík se dostal až před Krále, ten si však povyjel z branky a jeho střelu vyrazil mimo tři tyče.

50:13
    Drobný poslal kotouč na tribunu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Most právě vstřelil branku!
    A zkušené duo Mostu otáčí skóre! Divíšek našel před brankou volného VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který přesnou střelou mezi betony překonává Krále. Asistence: Tomáš Divíšek.

47:18
    Černý hledal rychlou přihrávkou rozjetého Hejcmana, ale domácímu útočníkovi puk přeskočil hokejku.

46:25
    Most znovu vyhazuje a střídá.

45:45
    Most vyhodil puk pouze na hůl Drobného.

44:25
    A je znovu vyrovnáno. Kubinčák našel volného TOMÁŠE DIVÍŠKA, který přesnou střelou pod horní tyč vyrovnává. Asistence: Vojtěch Kubinčák.

43:35
    Černý našel na útočné modré čáře Petráše, jehož samostatný únik zastavil Mouček, který nedovolil domácímu útočníkovi zakončit!

40:43
    Osmík se tlačil ke kotouči vedle pravé tyče, ale obrana hostů jej obrala o kotouč.

40:01

Druhá třetina přinesla zajímavý hokej. Hosté vyrovnali zásluhou Roda ve 25. minutě, ale Trhačům vrátil vedení tři minuty před koncem třetiny Robert Černý. Třetí branku přidal se sirénou Hejcman, ale rozhodčí branku neuznal. Třetí třetina začne přibližně v 19:40.

40:00

40:00
    Hejcman překonal Moučka, ale puk přešel přes čáru až po siréně a rozhodčí tak branku neuznává!

39:52

39:20

38:48
    Kohoutova střela šla nad branku.

37:59
    Puk poskakoval po brankové čáře, ale žádný z domácích útočníků nedokázal zakončit. Kotouč nakonec ukryl Mouček pod beton.

37:09
    Pro Most, který byl aktivnějším tým, je druhá domácí branka studenou sprchou. Hosté se snaží o vyrovnání, ale brzdí je nepřesná rozehrávka.

36:35
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic napřáhl od modré čáry ROBERT ČERNÝ a přesnou střelou pod břevno vrací domácímu týmu vedení. Bez asistence.

35:34
    Kellerstein dostal puk za obranu hostů, ale jeho únik zastavil ofsajd.

34:28
    Ringler zůstal osamocený před Moučkem,ale nedostal puk mezi betony brankáře hostů!

34:05
    Po sérii nepřesností vyváží Most kotouč do útočného pásma.

33:20

33:00
    Kadaň znovu vyhazuje a střídá.

32:27
    Kadaňským se nadvakrát podařilo vyhodit.

32:18
    Rulíkova střela od modré čáry skončila v Králově lapačce.

31:51
    Řehoř v samostatném úniku přestřelil branku!

31:20
    Za hákování obdržel dvouminutový trest Macháček(KAD).

31:00
    Tupého střela skončila na Moučkově betonu.

30:33
    Modrobílí drží kotouč a hledají skulinu v domácí obraně.

29:27
    Most drží kotouč v obranném pásmu Trhačů, Král zatím nemusel zasahovat.

28:40

28:23

27:58
    Alinč ujížděl na Krále, ale do cesty se mu postavil jeden z domácích obránců.

Mouček má problém s výstrojí a zůstává u střídačky.

27:37
    Král raději přerušil hru před dotírajícím útočníkem hostů.

27:19
    Kadaň vyhazuje a oba celky střídají.

26:38
    Most si zahraje přesilovou hru. Za vražení na hrazení obdržel dvě minuty Novák(KAD).

25:41
    Tupého střela skončila v Moučkově lapačce.

24:44
    A Most vyrovnává! Horovu střelu od modré čáry tečoval TOMÁŠ ROD. Asistence: Daniel Hora.

24:22
    Kadaň znovu vyhazuje.

24:02
    Most zavřel domácí do pásma, ale zatím se nedostal ke střele.

23:20
    Kadaň vyhazuje přes všechny čáry.

23:01
    Za nedovolené bránění obdržel dvě minuty Wágner(KAD)

22:14
    Šťovíček dostal puk přes celé kluziště, ale nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.

21:30
    Most kombinuje za vlastní brankou.

20:45
    Šoflova střela skončila ve Králově lapačce.

20:12
    Po úvodním vhazování se k puku dostal Petráš, jeho střelu vyrazil Mouček vyrážečkou.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka přinesla rychlý hokej s šancemi na obou stranách. V úvodu zápasu byli aktivnější hosté i díky několika přesilovým hrám, včetně krátké dvojnásobné výhody. Šance ovšem nevyužili a branky se dočkali Trhači, v 5. minutě se trefil přesnou střelou pod břevno Kohout. Ve druhé polovině vyli aktivnější domácí, ale Mouček podržel svůj tým. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 18:50.

20:00

19:49
    Ofsajd Mostu.

19:45
    Petráš hledal před brankou Vránu, ale druhý jmenovaný na kotouč nedosáhl.

19:06
    Alinč zůstal osamocený na levém kruhu, ale nedokázal vystřelit.

18:13
    Po obrovské chybě obrany se před brankou ke kotouči mohl dostat Kellerstein, ale Mouček povyjel z branky a kotouč poslal do bezpečí.

17:45

16:33
    Blaha dostal přihrávku mezi kruhy, ale včas k němu přistoupili obránci hostů a obrali jej o kotouč.

15:45
    Za hrubost obdržel dvouminutový trest Slavíček(MST).

15:43
    Petráš v samostatném úniku nastřelil tyč.

15:21
    Hejcman projel přes celé kluziště, jeho sólovou akci zastavil až Mouček, který ukryl kotouč do lapačky.

14:45
    Kučerovu slabou střelu vyrazil Král do rohu kluziště.

14:23
    Most se po dlouhé době dostal před Krále, ale hosté se zatím nemohou dostat ke střele.

13:15
    Mrázek vypálil z prostoru levého kruhu, ale Mouček vytáhl skvělý zákrok lapačkou.

13:13

12:56
    Vránova střela k levé tyči skončila na Moučkově betonu.

12:22
    Harkabus projel mezi třemi hráči hostů, ale jeho střela šla doprostřed branky, kde stál připravený Mouček.

12:05
    Ofsajd Kadaně.

11:55
    Nepřesná Wágnerova rozehrávka vyhání Trhače z útočného pásma.

11:13
    Za vražení na hrazení obdržel menší trest Šefl(MST).

11:13
    A po tvrdém zákroku zůstává na ledě také jeden z Kadaňských.

10:55
    Osmíkova prudká střela těsně minula pravou tyč Moučkovy branky.

10:42
    Walterovu střelu od modré čáry zkoušel tečovat Vrána, ale Mouček ukryl kotouč mezi betony.

09:59
    Domácí v plném počtu. Následuje minutová početní výhoda pro Kadaň.

Řehoř se nakonec sám zvedá z ledu a odjíždí na střídačku.

09:27
    Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů hostí. Zubzanda přerušuje hru.

09:16
    Mouček raději přikryl kotouč před dotírajícími útočníky domácích.

09:03
    První vyloučení na straně Mostu. Charousek dohrál souboj s Petrášem a obdržel dvouminutový trest za krosček.

08:46
    Charouskova prudká střela od modré čáry skončila v ochranné síti.

08:31
    Mostecký ofsajd.

08:22
    Domácí ve čtyřech.

07:58
    A Kadaň jde do tří! Za krosček obdržel dvouminutový trest Wágner.

07:10
    Řehoř zkoušel dostat puk do útočného pásma individuální akcí, ale nevyzrál na obranu Trhačů.

06:48

06:22
    Další přesilová hra pro Most. Za nedovolené bránění obdržel menší trest Hejcman(KAD).

05:57

05:38
    Mical zachytil puk na modré čáře, ale okamžitě k němu přistoupili tři hráči domácího týmu a o kotouč jej obrali.

04:40
    A z první branky se může radovat domácí tým. Domácí ujeli do přečíslení tři na jednoho, které přesnou střelou pod břevno zakončil MARTIN KOHOUT. Asistence: Jan Walter.

03:48
    Trubeneker ujel s Ujfalušim do přečíslení dva na jednoho, ale Král skvělým zákrokem podržel svůj tým.

03:39

03:20
    Slavíček měl dvakrát před sebou odkrytou branku, ale ani jednou nedostal kotouč za Králova záda!

02:47
    Po nepřesné rozehrávce Mostu vyhazuje Kohout a domácí mohou střídat.

02:10
    Most kombinuje za domácí brankou.

01:39
    První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování obdržel dvě minuty Vrána(KAD)

01:14
    Blahovu střelu ukryl Mouček do lapačky.

00:51
    Slavíčkovu střelu tečoval Divíšek, ale Král nemusel zasahovat.

00:11
    Úvodní vhazování vyhrál Most, ale Šefl posla kotouč pouze na kadaňské hole.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Král (Dvořák) – Černý, Trefný (C), Mrázek, Blaha, Šimek, Walter, Drobný, Novák – Osmík, Hejcman, Petráš – Kohout, Vrána, Harkabus – Ringler, Šťovíček, Kellerstein – Wágner, Macháček, Tupý

HC Most: Mouček (Spěšný) – Charousek, Šelf, Hora, Rulík, Cvrk, Strejček(C), Procházka, Bednárik, Kubinčák, Divíšek, Slavíček, Rod, Alinč, Řehoř, Mical, Kučera, Chlapík, Čmolík, Trubeneker, Ujfaluši.

SK KADAŇ

Také domácí hráče čeká první přípravný zápas. Kadaňský tým bude i tento rok těžit ze spolupráce s Piráty Chomutov a s karlovarskou Energií. Kadaňské mužstvo bude i tento rok tvořeno převážně mladými hráči, které doplnilo několik zkušenějších hokejistů. Do týmu Trhačů se vrátili Jaroslav Kůs a Jaroslav Mrázek, naopak odešel slovenský útočník Martin Sloboda.

HC MOST

Pro hosty je zápas v Kadani prvním přípravným utkáním. Trenérské duo Doležal – Zíma má k dispozici celkem třicet hokejistů. Během letní přestávky ukončil kariéru Vítězslav Nedrda, zato přišli dva zkušení hokejisté – Tomáš Divíšek a Marek Pinc. Druhý jmenovaný však do dnešního utkání nezasáhne, v brance se představí jeden z dvojice Mouček – Spěšný.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Filip De Bolle

Góly a asistencie: 5. Kohout (Walter), 37. Černý – 25. Rod (Hora), 45. Divíšek (Kubinčák), 49. Kubinčák (Divíšek)

SK Kadaň: Král (Dvořák) – Černý, Trefný (C), Mrázek, Blaha, Šimek, Walter, Drobný, Novák – Osmík, Hejcman, Petráš – Kohout, Vrána, Harkabus – Ringler, Šťovíček, Kellerstein – Wágner, Macháček, Tupý

Rozhodca: Zubzanda – Tichý, Armstark