Francúzsko
2:1 (1:0, 0:1 - 1:0)
Česko
cz Piatok 17.06.2016, 17:30 • Palaghiaccio Hockey Asiago • MS inline hokej žien

Českým ženám to tedy dnes nevyšlo podle představ, ale od 20:30 bude mít náš inline hokej v ohni ještě jedno želízko. Na programu je totiž finále juniorské části turnaje, ve kterém se čeští mladíci utkají o zlato s domácími Italy a my u toho samozřejmě nebudeme chybět! (19:08:42)

České inline hokejistky nejenže na Mistrovství světa neobhájí loňské zlato, ale navíc se vrátí domů bez medaile. V utkání o 3. místo totiž podlehly Francii 2:1 v prodloužení. 49 sekund před koncem sice rozpálila plamen naděje gólem v oslabení Dominika Vopravilová, ovšem hned v úvodu prodloužení zápas rozhodla Marina Drici-Corbeilová, která tak rozpoutala francouzskou bronzovou radost.

Střely na branku v prodloužení – 2:0, celkem – 21:20.

41:09
    Francie právě vstřelila branku!
    Tak bohužel! Na hřišti vypukla obrovská radost Francouzek. Už v momentě, kdy Kovářová naskočila z trestné lavice na hřiště, vypálila z hodně ostrého úhlu MARINA DRICI-CORBEILOVÁ a zamířila přesně pod břevno. Na obranu brankářky Škodové je nutno dodat, že ji Dalzottová u brankoviště velmi šikovně bránila ve výhledu.

40:36
    Škodová musela zasahovat. Česká gólmanka přerušila hru.

40:02
    Francie ještě dohrává zbytek přesilovky. Pozor na to!

40:01

Prodloužení se hraje na deset minut. Pokud by se nerozhodlo, přišly by na řadu nájezdy.

Utkání končí po 40 minutách 1:1 a bude se tedy prodlužovat. Už to vypadalo, že se z bronzu budou radovat hokejistky z Francie, ovšem ve vlastním oslabení pláchla jejich obraně Dominika Vopravilová, který 49 sekund před koncem vyrovnala.

Střely na branku ve 2. poločase – 9:14, celkem – 19:20.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:11
    Česko právě vstřelilo branku!
    Naštěstí jsem se mýlil! DOMINIKA VOPRAVILOVÁ totiž po levé straně pláchla francouzské obraně a vymetla vzdálenější horní růžek branky, kterou hájí Pineauová! Výborně Dominiko – 1:1!

39:05
    To je nepříjemné! Karolína Škodová je vyloučena za krosček a tohle už bude těžké zvrátit!

39:01
    Poslední minuta druhého poločasu.

38:46
    České hráčky se snaží a nyní obléhají svatyni soupeřek.

38:12
    Francie v plném počtu.

37:23
    To bylo těsné! Kotouč teď o kousek přeskočil francouzskou klec! Pineauová měla štěstí.

36:41
    Střela Flachsové ze střední vzdálenosti se neujala. Kotouč je v klíně Pineauové.