Graafschap – Maastricht 2:1 (kon.) | Breda – FC Eindhoven 2:0 (kon.) | Venlo – GA Eagles 2:2 (kon.)
Willem II – Almere 5:2 (kon.)
VVV Venlo
2:2 (2:1)
Go Ahead Eagles
cz Pondelok 16.05.2016, 14:30 • Seacon Stadion, Venlo • Holandská Eredivisie • Baráž o udržení
    90+4. Randy WOLTERS - 2:2

90+4
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, Venlu sezóna končí! RANDY WOLTERS, bývalý to hráč VVV, dostal parádní únikovou přihrávku a od půlící čáry běžel sám na Deckerse, kterého přelstil přízemní střelou ze sedmnácti metrů.
    89.
    89. Seuntjens z otočky minul

89
    Post nadvakrát odcentroval do vápna, kde Opoku sklepl míč pro Seuntjense, jenž z otočky minul bližší tyč!

86
    Leon de Kogel dohrál souboj s Fleurenem, který po střetu s hostujícím útočníkem skončil několik metrů vedle hřiště. Pan Vink neváhal a udělil de Kogelovi žluté napomenutí.

81
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Selman Sevinç, přichází Leandro Resida.

77
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Teije ten Den, přichází Tom Daemen.

66
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Mitchel Paulissen, přichází Torino Hunte.

65
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Sander Duits, přichází Kenny Teijsse.

59
    Mitchel Paulissen kvůli špatnému zpracování vyslal do protiútoku Lambooije, kterého ve středu hřiště zezadu potáhl k zemi a zaslouženě dostal žlutou kartu.

55
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Robin van der Meer, přichází Joey Groenbast.

53
    Na stadionu to jen zahučelo! Seuntjens hlavou prodloužil Fleurenův centr na Johnatana Opokua, jehož parádní nůžky jen o kousek minuly branku.
    43. Gianluca NIJHOLT - 2:1

43
    Venlo právě vstřelilo branku!
    Tak to je skvělý závěr první půle pro Venlo! Krátce po rohu utekl po pravé straně Opoku, jenž přesně nacentroval na hlavu GIANLUCY NIJHOLTA a ten nedal Zwarthoedovi žádnou šanci zakročit.
    42. Přímý kop de Kogela (EAG)

42
    Parádní střela Leona de Kogela sice letěla těsně pod horní tyč, bohužel pro hosty ale přesně doprostřed branky a Deckers tak vyškrábl míč na roh.
    40. Ralf SEUNTJENS - 1:1

40
    Pět minut před koncem poločasu je vyrovnáno! Míč si na penaltový puntík postavil RALF SEUNTJENS a tvrdou ranou k levé tyči Zwarthoedovy branky upravil skóre na 1:1.
    39. Ruka uvnitř pokutového území

39
    Van Crooyovu přihrávku zastavil Schenk rukou a je z toho pokutový kop pro Venlo!
    27. Seuntjens orazítkoval břevno

27
    Velké štěstí pro Eagles! K centru z levé strany se dostal Ralf Seuntjens a svou hlavičkou z několika málo metrů poslal míč do horní tyče.
    12. Leon de KOGEL - 0:1

12
    Hosté jdou ve dvanácté minutě do vedení a výrazně se přibližují postupu do další fáze baráže! Sevinç po standardní situaci Eagles odehrál balón jen pár metrů před sebe, k míči se dostal LEON DE KOGEL a parádním volejem ze čtrnácti metrů otevřel skóre utkání.