ŠK SFM Senec
Piatok 13.05.2016, 17:00 • FK Slovan Duslo Šaľa • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Vážení športoví priatelia,
    dňa 13.5.2016 sa uskutoční zápas DOXXbet ligy v skupine o udržanie sa v súťaži-západ, medzi FK Slovan Duslo Šaľa a ŠK SFM Senec.

Je to súboj posledných celkov v tabuľke, kde Šaľa má pred Sencom 7b náskok a rovnaký počet bodov strácajú chemici aj na Dunajskú Lužnú, ktorá je pred nimi. Šaľania môžu nadviazať na víťazstvo z minulého kola, keď porazili v domácom prostredí práve pred nimi stojacu tabuľkovo Dunajskú Lužnú najtesnejším rozdielom 1:0 gólom v poslednej minúte zápasu.Domácim bude chýbať vykartovaný obranca Lipták.

Senčania v poslednom kole podľahli Banskej Bystrice 1:4. Futbalisti zo Senca už majú istý zostup do nižšej súťaže. Aj keď do konca súťaže ostávajú ešte 4 duely, myslím si, že veľa motivácie im do konca tejto sezóny neostalo.
    Myslím si, že v tomto zápase veľa gólov diváci neuvidia a miernym favoritom sú domáci Šaľania.

Vzájomné zápasy: ŠAĽA – ŠK SENEC
    10.04.2016 LIG ŠK Senec Šaľa 2 : 0
    20.03.2016 LIG Šaľa ŠK Senec 2 : 0
    26.09.2015 LIG ŠK Senec Šaľa 2 : 0
    13.03.2015 LIG ŠK Senec Šaľa 1 : 1
    20.09.2014 LIG Šaľa ŠK Senec 5 : 1

FK Slovan Duslo Šaľa: Kubica – Ďatko, Petrovský, Sedlák (K), Guemache, Mikuš, Cherednychenko, Valachovič, Galbavý, Zahranychnyy, Cisár
    Náhradníci: Bačík – Krčík, Kochan, Václav, Herceg

ŠK SFM Senec: Rengel – Huszár, Tóth (K),Revák, Gombala, Janco, Cingel, Antol, Ondruš, Ondra, Tomáš
    Náhradníci: Marko, Hrazdílek, Kiss, Jorík, Pitra, Kostolanský

Rozhodca: Perašín – Tománek, Čajka.

Hráči vybiehajú na trávnik v dáždivom počasí.

1

1
    Úvod patrí domácemu mužstvu, ktorý sú pri lopte.

3
    Senec sa prvý krát v zápase dostal cez polovičku a pohrozil nebezpečným útokom. Gombala čakal prihrávku od spoluhráča v pokutovom území, no obrana domácich dobre zapracovala odzbrojila útočníka zo Senca.

5
    Mikuš vybojoval pre domácich 1. rohový kop. Spomínaný hráč ho aj zahrával, snažil sa prekvapiť brankára, čo sa mu nepodarilo. Následuje odkop od brány Rengela.

7
    Pekná akcia domácich, Guemache potiahol po kraji a posielal strieľaný center do pokutového územia, kde loptu dočahoval Valachovič. Chýbali centimetre aby lopta smerovala do brány.

10
    Aktívny Mikuš na pravej strane vybojoval opäť rohový kop. Nedôrazne hlavičkoval Petrovský a brankár Rengel chytá loptu do náručia.

11
    Nepriamy kop pre hostí pri stredovom kruhu. Nakoniec Revák našiel spoluhráča no ten nepresne hlavičkoval.

12
    Rýchla kontra hostí. Tomáš dostal prihrávku do uličky ale pekne vybehol Kubica aby zmenšil mu strelecký uhol, čo sa aj stalo a tak si domáci brankár pripisuje dôležitý zákrok.

18
    Za posledných 5 minút sa nič významné na trávniku neudialo. Kvalitu futbalu znemožňuje aj hustý dážď.

20
    Guemache v šanci, rútil sa na bránu hostí v zakončení nebol úspešný. Rengel vyráža na rohový kop. Z rohu Šaľa nič nevyťažila.

22
    Žltú kartu dostáva Ondra (ŠK SFM Senec).

22
    Štandardka pre domácich z 25 metrov.

23
    Šaľa dala gól!
    Gól strelil ŠIMON VALACHOVIČ. Šaľa sa ujíma vedenia v zápase po štandardke. V pokutovom území sa najlepšie zorientoval Šimon Valachovič a hlavičkou vsietil gól.

24
    Gól strelil ILLYA CHEREDNYCHCENKO. Hrubá chyba hostí po rozohrávke v stredovom kruhu. Na bránu sa rútil Illya Cherednychenko a prekonáva brankára Rengela.

32
    Domáci stále tlačia súpera. Momentálne ich snahu zastavil postranný rozhodca, ktorý odmával offside.

37
    Hra sa už trochu upokojila, prebieha medzišesťnástkový futbal.

38
    Rohový kop pre hostí. Obrana odvrátila no Senec stále pri lopte. Revák ohrozil bránu Kubicu, ten vytiahol parádny zákrok.

42
    Domáci majú tlak v posledných minútach polčasu. Galbavý centroval z pravého kraja do pokutového územia, ale dobre zakročila domáca obrana.

45
    Hostia budú zahrávať rohový kop. A to bolo posledná bodka v 1. polčase.

45+0

Druhý polčas sa začne približne o 2 minúty. Vyzerá to tak, že v druhom polčase sa počasie umúdrilo a pršať nebude.

46

48
    Šaľa bude zahrávať prvú štandardku v druhom polčase. Galbavý nakopol iba prvého stojaceho hráča pred pokutovým územím.

50
    Revák zahráva rohový kop. Hostia zahrali nakrátko, odcentrovali do pokutového územia, kde nepresne hlavičkoval Gombala.

52
    Najväčšia šanca pre hostí. Tomáš centroval na vzdialenejšú tyč, kde nabiehal Antol. Z veľkého uhla stihol ohroziť bránkára Kubicu, ktorý vyráža za rohový kop.

53
    Gombala po rohovom kope hlavičkoval do brvna. Šaľa odvrátila nebezpečenstvo.

54
    Žltú kartu dostáva Huszár (ŠK SFM Senec).

54
    Žltú kartu dostáva Guemache (FK Slovan Duslo Šaľa).

58
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Huszár, prichádza Pita.

58
    Šanca pre hostí. Vyťažili rohový kop. Kubica vyboxoval do bezpečia a hostia sa dopustili útočného faulu.

62
    Gól strelil ŠIMON VALACHOVIČ. Po chybe, ktorej sa dopustila obrana zo Senca a dobrým napádaným dvojice Cherednychenka a Valachoviča, Šaľa zvyšuje na 3:0

64
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Mikuš, prichádza Herceg.

65
    Domáci zahrávali rohový kop, lopta len tak prefrčala pokutovým územím.

65
    Tak teraz sa obrana domácich nevyznamenala a ich hrúbku nepotrestal Janco, ktorý nepresne triafa loptu a tá minula bránu chemikov.

69
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Gombala, prichádza Jorík.

72
    Žltú kartu dostáva Pitra (ŠK SFM Senec).

73
    Štandardka pre Šaľu po faule z približne 20 metrov. Zahrával ju Sedlák, lopta tesne minula bránu.

75
    Akcia domácich. Zahranychnyy posúval loptu do pokutového územia, hostia odvrátili na roh.

76
    Gól strelil ŠIMON HERCEG. Po rohovom kope nikým netiesnený Šimon Herceg dáva gól hlavovou. Šaľa zvyšuje na 4:0.

77
    Vlastný gól od Marcela Ondruša, ktorý si nešťastne vrazil loptu do brány.

77
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Antol, prichádza Kiss.

79
    Žltú kartu dostáva Cingel (ŠK SFM Senec).

80
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Guemache, prichádza Václav.

82
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Sedlák, prichádza Kochan.

85
    Gól strelil MATÚŠ KOCHAN. Rýchla kontra domácich, prihrávka poza obranu hostí na Matúša Kochana, ktorý obstrelil brankára Rengla. Senčania budú chcieť na tento piatok 13-teho zabudnúť.

89
    Ku koncu zápasu sa snažia Senčania aspoň prikrášliť prehru čestným gólov. Z rohového kopu nič nevyťažili.

90+0
    Koniec zápasu. (18:46:04)

kompi

Góly: 23. Valachovič, 24. Cherednychcenko, 62. Valachovič, 76. Herceg, 77. Ondruš (Kiss) (vla.), 85. Kochan

Karty:   54. Guemache (SAL) – 22. Ondra (SNC), 54. Huszár (SNC), 72. Pitra (SNC), 79. Cingel (SNC)

Rozhodca: Perašín – Tománek, Čajka