Wolfsburg – Augsburg 0:2 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 0:3 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Darmstadt 4:1 (kon.)
Hertha – Bayern 0:2 (kon.) | Ingolstadt – Hannover 2:2 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:3 (kon.)
FC Ingolstadt 04
2:2 (2:0)
Hannover 96
Sobota 23.04.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

V prvom polčase sme mali možnosť vidieť jasnú prevahu domáceho tímu. Avšak, po vylúčení Romaina Brégerieho prišiel v zápase zvrat a Hannover začal ovládať hru.

V druhom polčase doslova valcoval svojimi protiútokmi svojho súpera a dorovnal tak nepriaznivé skóre z 0:2. Zápas napokon skončil 2:2 a oba tímy si tak zaslúžene body rozdeľujú. (17:25:24)

90+4
    Sascha Stegemann ukončuje dnešný zápas. Tímy si rozdeľujú body po remíze 2:2.

90+3
    Miiko Albornoz sa pokúsi ešte hodiť dlhý pas do pokutového územia. Obrana však tento pokus bezpečne odvracia.

90+2
    Obrana hostí sa takmer dopustila obrovského zaváhania. Môžu byť radi, že súper túto chybu nevyužil vo svoj prospech.

90+1
    K riadnej hracej dobe sa nadstavujú ešte 4 minúty.

90
    Hráči Ingolstadtu sa bránia zo všetkých svojich síl. Uvidíme či vydržia udržať remízu 2:2.

88
    Hiroši Kijotake sa snažil nabehnúť si na center od spoluhráča, ale bol v ofsajde. Loptu má Ingolstadt.

86
    Hiroki Sakaj posielal center do šestnástky, ale Ørjan Nyland tento pokus kryje do rukavíc.

85
    Valmir Sulejmani robí rozruch v pokutovom území domácich. Jeho prihrávka však nikoho nenašla.
    82. Hiroši Kijotake (HAN) - 2:2

82
    Hannover dal gól!
    HIROŠI KIJOTAKE sa dostal k odrazenej lopte v pokutovom území a nekompromisne ľavou nohou prekonáva strelou k pravej tyčke Ørjana Nylanda.

80
    Lukas Hinterseer dostal prihrávku do behu a bol z toho zrazu protiútok. Avšak, pokúsil sa prelobovať Ron-Robert Zielera, ale jej pokus skončil iba tesne vedľa ľavej tyčky.

79
    Všetcí hráči Ingolstadtu sú pred vlastnou šestnástkou a bránia útoky svojho súpera.

76
    Miiko Albornoz spoza pokutového územia vypálil svoj pokus na Ørjana Nylanda, avšak, o pár centimetrov jeho strela minula bránu.

75
    Hiroki Sakaj sa snažil nacentrovať loptu do šestnástky, ale nepodarilo sa mu to a získava tak rohový kop.

72
    Ingolstadt strieda. Dario Lezcano pre dnešok končí v zápase a namiesto neho prichádza Almog Cohen.

72
    Hráči Ingolstadtu sú pod veľkým tlakom. Hannover útočí ako len môže.

70
    Valmir Sulejmani sa hneď zviditeľnil na ihrisku. Chcel prihrávať loptu na osamoteného spoluhráča pred bránou, ale jeden z obrancov mu sklzom loptu odobral.

68
    Miiko Albornoz sa snažil poslať center do šestnástky, ale jeden z obrancov poslal loptu do bezpečia.

67
    Aj Hannover strieda. Na ihrisko vybehuje Valmir Sulejmani a dnes si už nezahrá Noah-Joel Sarenren-Bazee.

62
    Manuel Schmiedebach (Hannover) mal dobrú šancu na zmenu skóre. Namieril si to k bráne súpera a vypálil z veľkej diaľky tesne po zemi smerom do strednej časti bránky. Avšak, Ørjan Nyland s týmto pokusom problém nemal.

60
    Ingolstadt je teraz pod častým tlakom od svojho súpera a obrana má, čo robiť, aby útočiace akcie odvrácala do bezpečia.

59
    Ingolstadt strieda. Moritz Hartmann už viac nezasiahne do dnešného strenutia a jeho miesto nahrádza Lukas Hinterseer.
    58. Hiroki Sakaj (HAN) - 2:1

58
    HIROKI SAKAJ dostal prihrávku na nohu a svojou tvrdou strelou prekonáva Ørjan Nylanda.

57
    Mathew Leckie si s loptou našprintoval do šestnástky, urobil zasekávačku a oklamal súpera. Jeho strelu následne Ron-Robert Zieler kryje.

55
    Moritz Hartmann je potrestaný žltou kartou. Za tento faul tomu ani inak nemohlo byť.

55
    Mathew Leckie sa pokúsil poslať vysokú loptu na svojho spoluhráča, ale jeho pokus bol príliš nepresný.

55
    Ohrozenie domáceho brankára z toho však nebolo.

54
    Hannover zahráva rohový kop.

53
    Hráči Hannoveru teraz medzi sebou kombinujú v strede ihriska.

51
    Ørjan Nyland mal teraz šťastie. Noah-Joel Sarenren-Bazee sa ho snažil ohroziť nožničkami, ale svoj pokus namieril vysoko nad brvno.

50
    Hráči Hannoveru vstúpili do 2. dejstva aktívne a snažia sa prekonať obranu súpera.

47
    Adam Szalai je potrestaný žltou kartou za to, že si vyšľapol na súpera,

46
    Hannover na začiatku 2. polčasu strieda. Do hry príde Iver Fossum a ihrisko opúšťa Alexander Milošević.

46

V 1. polčase sme mali možnosť vidieť jednoznačný priebeh pre hráčov Ingolstadtu. Hru kontrolujú a dokázali už 2x skórovať. Aj keď majú vylúčeného hráča, na ich hre to citeľné nie je. Uvidíme, ako sa s týmto výsledkom vysporiadajú hráči Hannoveru.

45
    K prvým 45. minútam sa nenadstavuje ani jedna minúta a polčas tak končí v prospech Ingolstadtu 2:0.

44
    Alexander Milošević zvalcoval k zemi Daria Lezcana. Kartu za to nevidí, ale Stegemann ho napomína a zrejme za ďalší podobný faul ho už karta neminie.

42
    Noah-Joel Sarenren-Bazee dal gól, ale čiarový rozhodca odmával ofsajd, čiže gól neplatil a pokračuje sa v hre ďalej.

41
    Danny da Costa prešprintoval súperovú obranu a poslal prízemný center do šestnástky, avšak, ten skončil u brankára Ron-Robert Zielera.

39
    Už sa prejavilo oslabenie Ingolstadtu a hráči Hannoveru sa hrnú dopredu. Avšak, brankár Ørjan Nyland zatiaľ veľa práce s ich strelami nemal.

36
    Alfredo Morales ostal chvíľu ležať na zemi, pretože pri jednom zo súbojov inkasoval rukou úder do nosa. Všetko je už v poriadku a môže ďalej pokračovať v hre.

35
    Hráči Hannoveru na chvíľu zatlačili svojho súpera pred pokutovým územím, ale výraznejší strelecký pokus z toho nebol.

34
    Hannover zahrával štandardku, ktorú však Ørjan Nyland bez problémov kryje a lopta končí v jeho rukaviciach.

32
    Waldemar Anton je potrestaný žltou kartou. Úplne zbytočne poslal súpera k zemi. Stegemannovi nezostávalo nič iné ako vytiahnuť kartu.

31
    Ingolstadt aj s 10-timi hráčmi hrá veľmi dobre. A Hannover má, čo robiť, aby ich ubránil.

28
    Miiko Albornoz (Hannover) sa dostal do sľubnej príležitosti. Adam Szalai poslala presný pas na Albonoza, ale ten nedokázal upratať loptu za brankára Ørjana Nylanda. Lopta skončila vysoko nad jeho bránou.
    25. Moritz Hartmann (ING) - 2:0

25
    Tím Ingolstadt práve strelil gól!
    MORITZ HARTMANN využil následnú štandardku a takisto ako aj jeho spoluhráč prekonáva Ron-Robert Zielera hlavičkou. Svoj pokus trafil z bezprostrednej blízkosti. Brankár nemal šancu.

24
    A je tu ďalší faul. Na zemi ostal ležať Pascal Groß. Avšak, vyzerá, že sa z toho pozbiera.
    20. Romain Brégerie (ING)

20
    A je tu vylúčenie. Romain Brégerie opúšťa ihrisko kvôli faulu, ktorý sa dopustil na Felixa Klausa, ktorý by sa rútil sám na brankára Ørjana Nylanda. Brégerie ho zo zadu podkopol a Stegemann ihneď vyťahoval červenú kartu.

19
    Adam Szalai bol v strede ihriska až príliš aktívny a fauloval súpera. Rozhodca Stegemann ho len upozorňuje.

18
    Danny da Costa dostal presnú prihrávku od Moritza Hartmanna, ale v šestnástke si s ňou nedokázal poradiť a stratil tak možnosť ohroziť Ron-Robert Zielera.

17
    Obrana Hannoveru je pod veľkým tlakom svojho súpera.

15
    Tím Hannoveru za 15 minút 1. polčasu neukázal smerom dopredu takmer nič a zatiaľ len bráni útočiace akcie od Ingolstadtu.

14
    Danny da Costa sa snažil prejsť cez súperovu obranu, ale jeden z brániacich hráčov mu v tom zabránil a loptu na kopačkách tak má Hannover.
    11. Alfredo Morales (ING) - 1:0

11
    Alfredo Morales je tým, ktorý sa hlavou presadil po centri od Dannyho da Costu. Brankár hostí Ron-Robert Zieler nemal nárok na túto prudkú hlavičku do ľavej časti brány.

8
    Zatiaľ sa hra až príliš kuskuje. Môžeme vidieť väčšinou malé fauly, autové vhadzovania a len málo z futbalového umenia.

7
    Felix Klaus sa teraz predviedol pekným obranným zákrokom a nedovolil súperovi odcentrovať loptu do šestnástky. Bude z toho iba rohový kop pre Ingolstadt.

5
    Roger v strede ihriska zbytočne fauloval pri súboji vo vzduchu a poslal Hiroši Kijotakeho na zem. Priamy kop pre Hannover.

3
    Žtlá karta pre Benjamina Hübnera. Zo zadu podkopol útočiaceho hráča. Nezaslúžil si nič iné ako žlté potrestanie.

2
    Markus Suttner vhadzuje dlhý pas na svojho spoluhráča. Toho však o loptu obrali.

1
    Hráči Hannoveru mali úvodný výkop.

1

Vitajte pri 31. kole najvyššej nemeckej Bundesligy. FC Ingolstadt 04 privíta na svojom ihrisku Hannover 96.

Hannover sa s týmto súperom už raz konfrontoval. Koncom starého roka sa tešil z vysokého víťazstva 4:0, a tak Ingolstadt má, čo svojmu súperovi vracať.

má na domácej pôde chvályhodnú formu a už 9 zápasov po sebe na ňom neprehrali. Sedem výhier a dve remízy hovoria za všetko. Ak chcú ešte zabojovať o Európsku ligu, musia tento zápas jednoznačne vyhrať.

Hannover 96 na nachádza na poslednej priečke v Bundeslige a pravdepodobne sa vypadnutiu už nevyhne. Hráči Hannoveru majú na ihriskách súperov mizernú formu, čomu nasvedčuje aj 9 prehier, 3 remízy a iba 3 výhry.

Ingolstadt potrebuje vyhrať a Hannover ešte hrá o svoju česť. Uvidíme, ako to dnes dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.