Paríž – Manchester City 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Real Madrid 2:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
2:2 (1:1)
Manchester City
Streda 06.04.2016, 20:45 • Park Princov, Paríž • Liga majstrov • Štvrťfinále

Veľmi zaujímavý zápas skončil remízou 2:2. V oboch poloviciach hry sme videli dva góly, po jednom v každej bráne.
    Druhý polčas sa hral tiež vo vysokom tempe. V 59. minúte dostal svojim gólom do vedenia domácich Adrien Rabiot. Zdalo sa, že PSG ešte strelí jeden gól, no opak bol pravdou. Prišla Aurierova chyba, po ktorej vyrovnal Fernandinho. Jeho gól je smerom do odvety pre City veľmi dôležitý, no je málo pravdepodobné, že sa bude modrá časť Manchestru spoliehať na remízu.

Ďakujem Vám za pozornosť. (22:39:45)

90+4

90+4
    Ešte sme videli Ibrahimovićov útočný faul.

90+4
    Clichy vrátil loptu na Harta, ktorý ju nakopol na druhú polovicu.

90+3
    Moura prišiel o loptu v strede ihriska a Fernandinho ju vyváža čo najďalej od svojej brány.

90+2
    Manuel Pellegrini prišiel s taktickým striedaním. Namiesto Sergia Agüera, prišiel do zadných radov skúsený Aleksandar Kolarov.

90+1
    Lucas Moura okúsil strelecké šťastie, no jeho rana spoza šestnástky bola veľmi nepresná.

90+1
    Hlavný arbiter pridal nad rámec tri minúty.

90+1
    Po Delphovom faule centroval z veľkej vzdialenosti Di Maria, no hostia odvrátili.

90
    Domáce tribúny ženú svojich miláčikov dopredu a chceli by vidieť rozhodujúci gól, ktorý by pomohol aj smerom do odvety.

90
    Začala plynúť posledná minúta základnej hracej doby prvého duelu medzi PSG a Manchestrom City.

89
    Ibrahimovića bol atakovaný, no aj túto situáciu zvládol a posunul loptu na Thiaga Silvu.

88
    Do hry prišiel na úkor Davida Silvu Bony Wilfried, ktorý by mohol v závere pomôcť v silovejších súbojoch.

88
    City sa dostalo pred bránu pomerne rýchlo, no Agüerova strela bola zablokovaný a Matuidi následne odkopol ešte ďalej.

87
    Domáci stopér po tomto obrannom zákroku kríva na ľavú nohu.

86
    Silva si počkal na nábeh Sergia Agüera, pred ktorým dokázal loptu poslať vedľa brány David Luiz.

86
    Jesús Navas je v poradí šiestym hráčom so žltou kartou na svojom konte.

84
    Fabian Delph sa preštrikoval cez trojicu hráčov a následne bol faulovaný Thiagom Silvom. Vzápätí sa po Navasovom centri odrazila lopta od Maxwella späť do hosťujúceho hráča a až tak do zámedzia.

83
    Parížanom sa v posledných momentoch hry nedarí dostať bližšie ku bráne a ohroziť Harta zo strelecky výhodnejších pozícií.