Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa Bay 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | LA Kings – NY Rangers 4:3 (po pr.)
New Jersey Devils
7:4 (3:1, 3:1, 1:2)
Minnesota Wild
cz Piatok 18.03.2016, 00:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Ligový kolotoč pokračuje a je v poslední části základní části. New Jersey Devils, které bude i letos bez play-off, hostí na svém ledě Minnesotu, která se už nějakou dobu pere o osmou pozici s Coloradem. Na Laviny aktuálně ztrácí bod a dnešní zápas mají k dobru. Náš přenos začíná pár minutek po půlnoci.

Devils zpackali druhou polovinu soutěže a i letos budou bez play-off. Dlouhou dobu chybí celku z Newarku Mike Cammalleri, který byl nejproduktivnějším hráčem celku, ale téměř dva měsíce nenastoupil k soutěžnímu utkání. New Jersey je na dvanáctém místě se ziskem třiasedmdesáti bodů. Naposledy banda trenéra Johna Hynese vyfasovala debakl na půdě Anaheimu.

Celek z nejsevernějšího státu v USA bojuje i letos o play-off a nejspíše bude bojovat do posledního utkání. V Západní konferenci se spíše bojuje jen o osmé postupové místečko. Minnesota s Coloradem mají osmibodovou rezervu, přičemž jim stejně schází na sedmý Nashville. Wild budou hrát třetí venkovní utkání v řadě, nejdříve porazili Montreal a následně prohráli s Ottawou po prodloužení.

První vzájemné letošní utkání bylo hodně vyrovnané. Začátkem třetí třetiny otevřel skóre svou brankou Adam Henrique. Dvě minuty na to se ale povedlo vyrovnat Zachu Parisemu, který se do sítě New Jersey trefil úplně poprvé. Rozhodnutí přišlo o další tři minutky později, kdy se prosadil první sezónní brankou Jon Merrill.

Pondělí 11.01.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul
    Minnesota Wild 1:2 New Jersey Devils
    44. Parise (Koivu, Suter) – 42. Henrique, 47. Merrill (Kalinin, Palmieri)

Československá stopa v obou týmech

Patrik Eliáš (NJD) – nenastoupí
    Jiří Tlustý (NJD) – nenastoupí
    Skvělá série kapitána Devils

Andy Greene by dnes měl zasáhnout do 300. utkání v řadě! To je parádní série železného muže, jenž tuto sezonu působí v roli kapitána (y)

Zveřejnil(a) New Jersey Devils CZ/SK dne 17. březen 2016

New Jersey Devils: Kinkaid (Danis) – Greene, Larsson, Moore, Schlemko, Merrill, Severson – Kennedy, Henrique, Smith-Pelly – Boucher, Zajac, Palmieri – Blandisi, Kalinin, Sislo – Farnham, Gionta, Ruutu.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Scandella, Dumba, Prosser, Brodin – Coyle, Koivu, Zucker – Vanek, Granlund, Parise – Fontaine, Haula, Niederreiter – Jones, Stoll, Schroeder.

Rozhodčí: St. Laurent, Rank – Miller, Murray.

Krásné ráno přeji všem fanouškům NHL. Za pár minutek se rozeběhne utkání mezi New Jersey Devils a Minnesota Wild. Sledujte náš přenos.
    I v Americe se dnes slaví Svatý Patrik

Prudential Center již zní americká hymna, a tak se každou chvilkou můžeme těšit na úvodní buly tohoto utkání.

00:01

00:08
    New Jersey vyhrálo buly a hned se rodila zajímavá akce, ale jeden z hráčů nedokázal zachytit puk mířící na jeho hokejku.

00:43
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak to byla hodně rychlá branka! Tyler Kennedy najel před branku a puk poslal do brankoviště, kde se po pár sekundách dokázal prosadit DEVANTE SMITH-PELLY! Asistence: Tyler Kennedy, Travis Zajac.
    00:43 Devante SMITH-PELLY - 1:0

01:34
    Tak to je opravdu raketový start pro domácí hokejisty! MIKE SISLO uzmul bránícím hráčům puk a nadvakrát se mu povedlo překonat bezmocného Devana Dubnyka! Bez asistence.
    01:34 Mike SISLO - 2:0

02:11
    Devils jsou nabuzení a tlačí svého soupeře. Bobby Farnham projel po pravé straně, ale jeho střela byla zblokována.

02:49
    Nyní se ale hostům konečně daří kombinovat na útočné polovině, ale budou to mít hodně těžké.

03:28
    Wild se v útoku nic nepovedlo, a tak se svou kombinací přesunuli do obranné třetiny, odkud budou chtít rozvést svou akci.

04:09
    Keith Kinkaid předvedl lehký zákrok proti střele z levé strany. Následovat tak bude buly před domácím brankářem.

04:32
    Smith-Pelly se opět prodíral do šance po pravé straně, ale na poslední chvíli jej o puk obral jeden z bránících hráčů.

05:02
    Od modré čáry to následně zkoušel Niederreiter, kterému se ale jeho střelou nepovedlo trefit branku Keitha Kinkaida.

05:47
    Wild se nepovedlo následně v útoku nic vymyslet, a tak se domácí s pukem dostávají do střední třetiny.

06:23
    Ani následně Minnesota nic nevymyslela a puk jen nahodila za branku, kde se jej ujali bránící hráči domácího celku.

06:39
    Střelou z pravého kruhu to následně zkoušel finský veterán Koivu. Tomu se ale svou střelou nepovedlo skórovat. Následuje komerční přestávka.

07:16
    Po buly před Kinkaidem se hra přesunula až za branku Dubnyka, kde aktuálně vidíme kombinaci hostů.

07:42
    Nino Niederreiter se nyní dostal do dobré šance, když přejel modrou čáru. Střelou přes obránce ale branku ani netrefil.

08:19
    Mike Sislo ze středního pásma puk poslal jen za branku Dubnyka, kde ale byli dříve u puku bránící hráči Minnesoty.

08:47
    Keith Kinkaid se nyní zapotil proti střele z blízkosti, která jej ale následně nepřekonala. Hra je za brankou Devils.

09:33
    Do útočné třetiny najel Reid Boucher, který přihrál před branku na Andyho Greena. Tomu se ale z blízkosti nepovedlo pokořit Dubnyka!

09:56
    Devils se zkoušeli v útoku něco vymyslet, ale přihrávka z pravé strany nakonec skončila jen na hokejce jednoho z hráčů Minnesoty.

10:29
    Aktivní Mike Sislo, jenž vstřelil svou první branku v NHL, zakončoval svou akci z pravého úhlu. Dubnyk byl ale připraven.

11:19
    Za brankou Dubnyka se bojovalo o puk, který nakonec vybojoval Farnham. New Jersey se ale nepovedlo ideálně zakončit.

11:53
    Ryan Suter rozehrává další akci svého celku z obranné třetiny. Přihrává dopředu, kde se ale Minnesotě moc nedaří.

12:22
    Po pravé straně následně pláchl Devante Smith-Pelly, který svou střelou ovšem trefil jen připraveného brankáře.

12:54
    Mikko Koivu se dostal do dobré šance. Před brankou Kinkaida zakončoval bekhedem v pádu, ale branku se mu vsítit nepovedlo.

13:07
    Minnesota si za tento zákrok zahraje přesilovku. Jon Merrill podrazil pronikajícího finského hráče, a tak uvidíme první početní výhodu.

13:17
    Povedenou přihrávku zpoza branky dostal Charlie Coyle, který zakončoval po ledě k levé tyčce, ale brankáře Kinkaida nepřekonal!

13:37
    Následně se domácím sice povedlo puk vyhodit, ale Minnesota se do pásma vrátila, a dokonce vybojovala pásmo.

14:15
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je tu přesilovkové snížení! Po klasické přesilovkové kombinaci se prezentoval střelou z pravé strany Mikael Granlund, jehož střelu ještě šťastně do branky tečoval NINO NIEDERREITER! Asistence: Mikael Granlund, Jared Spurgeon.
    14:15 Nino NIEDERREITER - 2:1

15:05
    Pokračuje snažení hostujícího celku, který hraje o něco více, než domácí celek, což je také vidět. Uvidíme, jestli se Wild povede vyrovnat.

15:44
    Andy Greene následně na druhé straně nahazoval puk na branku Dubnyka, kterou ale netrefil. Tuomu Ruutu následně neposlal puk do branky.

16:26
    Z levé strany to zkoušel nahozením Koivu a následně z pravého kruhu někdo pálil. Kinkaid ovšem zasahovat nemusel.

17:15
    Devils si své vedení berou zpátky! Jon Merrill nahodil puk na branku, který přepadl Dubnykovi přes rameno a v brankovišti jej do branky dopravil REID BOUCHER! Asistence: Jon Merrill, Kyle Palmieri.
    17:15 Reid BOUCHER - 3:1

17:15
    Devan Dubnyk naštvaně opouští brankoviště a na jeho místo přichází náhradník Darcy Kuemper.

17:45
    První střela na branku Kuempera letěla od modré čáry, ale nakonec skončila jen mimo dosah tohoto druhého brankáře Wild.

18:16
    Marco Scandella se na druhé straně prezentoval střelou, kterou ale dokázal Keith Kinkaid klidně chytit.

18:39
    Po pravé straně se do útoku prodíral Charlie Coyle, který byl ale čistě zastaven kapitánem Andy Greenem.

19:12
    Aktivně do útočné třetiny najel Travis Zajac, ale toho svým odpískáním zastavil rozhodčí, jenž viděl ofsajdové postavení.

19:49
    Po aktivitě čtvrté lajně hostujícího celku se puku ujal David Schlemko, který jej dloubákem vyhodil z pásma.

20:00

Tak toto byla opravdu produktivní třetina! Domácí hokejisté šli již po minutě a půl do dvoubrankového vedení, které svými branky zařídili Devante Smith-Pelly a Mike Sislo. Hostům se povedlo snížit v přesilovce z hokejky, respektive rukavice Nina Niederreitera. New Jersey si ale vedení o dvě branky vzali zpět po brance Reida Bouchera.

Střely na branku: 8:9

20:01

20:17
    První přihrávka do útočné třetiny New Jersey byla ztečována mimo ledovou plochu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

20:33
    Nadvakrát to zkoušel Fontaine před brankou Devils, ale jeho pokus skončil jen vedle pravé tyčky brankáře Kinkaida.

21:17
    Středem ledové plochy se následně prodíral Travis Zajac, jehož střela byla na poslední chvilku zblokována mimo branku.

22:01
    Andy Greene našel svou přihrávkou zpoza branky Reida Bouchera, ale ten puk nahodil jen za branku Kuempera.

22:13
    Následný útok Minnesoty skončil dříve, než začal. Thomas Vanek vjel do útočné třetiny nedovoleně, a tak se píská ofsajd.

22:57
    Koncert domácích pokračuje! Znovurozený DEVANTE SMITH-PELLY dostal přihrávku zpoza branky od Tylera Kennedyho, udělal krásnou kličku a poslal puk do odkryté branky! Asistence: Tyler Kennedy.
    22:57 Devante SMITH-PELLY - 4:1

23:38
    Devils se opět dostávají do útočného pásma, kde budou chtít vymyslet další brankovou situaci.

24:22
    Zajímavě to zkoušel dnes aktivní Koivu, který střelou z pravého kruhu mířil k levé tyčce, kterou se mu nakonec trefit nepovedlo.

24:56
    Minnesotě se nepovedlo v útočné třetině cokoliv vymyslet, a tak musejí zaútočit od své branky.

25:27
    Nyní se přerušuje hra poté, co se po teči ve středním pásmu dostal puk mimo mantinel. Následovat bude buly.

25:56
    Minnesotě se ale prostě nedaří vymyslet směrem dopředu vůbec nic. Wild kombinují spíše ve vlastní obranné třetině.

26:29
    Po levé straně se prodral Tuomu Ruutu, který se následně odhodlal ke střele. Branku svým pokusem ovšem netrefil.

27:06
    Blízko hattricku byl Smith-Pelly, který dostával puk před branku, ale svým pokusem trefil jen beton připraveného Kuempera.

27:39
    Nebezpečná akce Devils. Tyler Kennedy najel před branku po levé straně a vypálil na branku. Následoval závar, který ale nyní brankou neskončil!

28:06
    Adam Henrique chytrou přihrávkou našel Tylera Kennedyho, který se v před brankovém prostoru ovšem nedokázal prosadit!

28:40
    Puk před branku následně poslal zadovkou Kyle Palmieri, ale jeho spoluhráčům se nepovedlo ideálně svou akci zakončit. Minnesota je pod tlakem.

29:32
    Devils svého soupeře tlačili, ale po vyhození puku se faulem provinil Jon Merrill a Minnesota bude mít přesilovou hru.

29:42
    A i tato přesilovka je využitá! Mikko Koivu na pravém kruhu zamíchal s pukem a v pravý moment jej poslal na levou stranu. JARED SPURGEON si puk zpracoval a po ledě jej poslal na záda Kinkaida! Asistence: Mikko Koivu, Ryan Suter.
    29:42 Jared SPURGEON - 4:2

30:26
    Devils si ovšem své tříbrankové vedení mohli vzít zpět! Bobby Farnaham se prodral po pravé straně a místo přihrávky na volného Ruutua, vystřelil. Darcy Kuemper byl ovšem připraven!

30:46
    Hosté se snaží kombinovat za brankou, kde jsou ovšem skvěle připravení bránící hráči Devils.

30:58
    Následně se ale do dobré šance dostal bek Ryan Suter, jenž pálil z mezikruží. Jeho pokus ovšem skvěle zneškodnil Keith Kinkaid!

31:37
    Tyler Kennedy následně zadovkou oslovil najíždějícího hráče. Puk mu ale vzal Mikko Koivu, který vjel s pukem do útoku.

32:06
    Za brankou skvěle hitem vybojoval puk Smith-Pelly a puk se dostal k Josephu Blandisimu. Ten na sebe natáhl hráče a přesnou přihrávkou před branku našel ADAMA HENRIQUEA, jenž se dokázal prosadit! Asistence: Joseph Blandisi.
    32:06 Adam HENRIQUE - 5:2

32:44
    Tak to je naprostá destrukce hostujícího celku! MIKE SISLO si najel aktivně do útočné třetiny a krásnou střelou pod víko přidal další branku svého celku! To je neskutečné... Asistence: Joseph Blandisi, Damon Severson.
    32:44 Mike SISLO - 6:2

33:27
    A domácí nemají dost. Další střela od modré čáry, ale ta byla nyní obětavou obranou zablokována.

34:03
    Po následném snažení hostů se do útoku dostali opět domácí. Travis Zajac projel do útoku po pravé straně, odkud ale trefil jen lapačku Kuempera.

34:42
    Střela od modré čáry byla těsně před Kinkaidem tečována a nakonec skončila jen vedle jeho levé tyčky.

35:44
    Do šance se následně dostal Charlie Coyle, kterému se ale svým pokusem nepovedlo překonat pozorného Kinkaida.

36:39
    Do útoku se ale prodrali opět domácí. Adam Larsson vyslal na branku Kuempera nebezpečný projektil, který ale skvěle zablokoval Mikael Granlund.

37:39
    Do dobré pozice se prodíral Kyle Palmieri, ale ten byl bránícím hráčem dobře bráněn a nakonec poslán k zemi.

38:16
    Nino Niederreiter luxusní přihrávkou od levého mantinelu našel před brankou nikým nehlídaného Fontainea, kterého ovšem dokázal vychytat parádním zákrokem brankář Keith Kinkaid!

38:39
    Kotouč byl vyražen do hlediště, pravidla v tuto dobu velí přerušit hru a nařídit vhazování co nejblíže místu, odkud byl hrací předmět vyhozen.

38:57
    Domácí následně projeli po levé straně do útočného pásma, kde je ovšem zastavil rozhodčí, jenž odpískal ofsajd.

39:29
    Jared Spurgeon dostal puk mezi kruhy a ještě vylepšoval pozici pro Ryaa Sutera. Tomu se ale puk nepovedlo zpracovat.

39:32
    Následě je vyloučen Jason Zucker, který nejspíše nešťastně podrazil domácího brankáře. Za tento prohřešek inkasuje dvě minuty.

39:52
    Wild se povedlo puk vybojovat a následně vyhodit mimo obranou třetinu. Do kabin se ale jde za jednoznačného stavu.

40:00

Druhá třetina končí stejným stavem, jako ta první. Devils dnes zatím překvapují a jdou za vysokým vítězstvím. Čtvrtý gól dal na začátku druhé třetiny Devante Smith-Pelly. Minnesotě se následně povedlo snížit v přesilovce po zásahu Jareda Spurgeona, ale díky dvěma rychlým zásahům Mikea Sisla a Adama Henriquea šli Devils do čtyřbrankového vedení.

Střely na branku: 19:16

40:01

40:32
    Devils nějakou dobu kombinovali, ale nakonec se jim nic nepovedlo vymyslet a Minnesota puk vyhodila.

40:44
    Následně se před Kuempera najel Tyler Kennedy, kterému se ale nepovedlo zasunout puk do betony brankáře.

41:16
    Minnesotě se povedlo opět vyhodit puk mimo obranné pásmo, a tak se musí domácí hokejisté prosadit znovu.

41:31
    Kyle Palmieri to zkoušel nadějně z dobré pozice, ale skvěle se povedlo zasáhnout Darcymu Kuemperovi.

42:20
    Dvě šance si vypracoval hostující David Jones, kterému se ale ani jednou nepovedlo přidat třetí branku svého celku.

42:50
    Zach Parise z pravého kruhu našel mezi kruhy volného Jonase Brodina, který svým pokusem trefil jen obětavého Smitha-Pellyho.

43:21
    Minnesota se sice prodrala do útoku, ale jeden z hráčů byl o puk obrán Larssonem, který touš následně posunul do středního pásma.

44:07
    Hodně nebezpečný byl následně Bobby Farnham, jenž z pravé strany dvakrát zakončoval, ale branku se mu nepovedlo dát ani jednou!

44:41
    Je tu menší zápletka! Krásnou akci hostů vedl David Jones, jenž projel po pravé straně a v ideální moment našel volného JUSTINA FONTAINEHO, který se do odkryté branky dokázal prosadit! Asistence: David Jones, Erik Haula.
    44:41 Justin FONTAINE - 6:3

45:16
    Minnesota pokračuje v aktivitě, a tak uvidíme, jestli se jim povede ještě utkání nějakým stylem zdramatizovat.

46:11
    Devils jsou nyní horším celkem a nyní se museli osvobodit jen za cenu zakázaného uvolnění.

46:15
    Hned po buly se musel zákrokem ukázat Keith Kinkaid. Ten do své lapačky schoval pokus Jareda Spurgeona.

46:43
    Jason Zucker dostával puk do dobré pozice, ale nakonec se mu puk nepovedlo zpracovat. Travis Zajac následně touš vyvezl.

47:08
    Následně se domácím hokejistům povedlo projít do útočného pásma, ale to jen za cenu zakázaného uvolnění.

47:52
    Devils opět vrací úder! Rychle se do útoku dostali domácí. Devante Smith-Pelly z pravé strany přihrával před branku na ADAMA HENRIQUEA, který se střelou mezi betony prosazuje podruhé v tomto utkání! Asistence: Devante Smith-Pelly, Tyler Kennedy.
    47:52 Adam HENRIQUE - 7:3

48:27
    New Jersey následně vjelo do útočné třetiny, kde se mu povedlo vybojovat pásmo. Vhazovat se bude po levici Kuempera.

48:48
    Rychle se ale do útoku prodrali hosté a svou akci zakončoval Zach Parise, kterému se z pravého kruhu ale nepovedlo trefit branku.

49:49
    Po levé straně se až mezi kruhy prodral Adam Henrique, kterému se ale nadvakrát nepovedlo skórovat. Po ledě trefil jen betony brankáře.

50:17
    Domácí opět aktivní v útočném pásmu. Čtvrtá lajna je s pukem za brankou a snaží se vymyslet osmou branku.

50:43
    Po zásahu Devanta Smitha-Pellyho se píská, a následuje tak komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat ve středním pásmu.

51:05
    Z levého úhlu to zkoušel Ryan Suter, ale jeho nahození před branku bylp tečováno mimo ohrožení Kinkaida.

51:07
    Následně je ale za hru vysokou holí potrestán Sergej Kalinin, který fauloval Justina Fontaina. Bude i třetí přesilovka pro hosty úspěšná?

53:40
    Omlouváme se za potíže. Domácí přesilovku s klidem přežili a i nadále v tomto utkání jasně vedou.

54:53
    Tuomu Ruutu dostal puk na pravou stranu, odkud se mu pokusem na zadní tyčku nepovedlo skórovat. Finský útočník se letos opravdu trápí.

55:24
    Aktivní byla čtvrtá lajna Devils, které se ale zakončit nepovedlo. Utkání se nyní spíše dohrává.

55:55
    Tak ještě jedna branka! Puk k pravé tyčce dostal zpoza branky MIKKO KOIVU, který puk poslal na branku a od Seversona a Kinkaidových zad se odrazil do sítě! Asistence: Charlie Coyle, Zach Parise.
    55:55 Mikko KOIVU - 7:4

56:47
    Hosté to ještě zkouší bez brankáře. No, to je tedy zajímavé, co kouč zkouší.

57:12
    Devils se povedlo dvakrát během chvilky puk vyhodit z obranného pásma. Na branku ovšem puk neletěl.

57:43
    Kyle Palmieri se puku ujal ve středním pásmu. Na branku puk poslal hned, protože byl atakován. Pětadvacetiletý útočník branku těsně minul.

58:08
    Tvrdá střela Ryana Sutera od modré čáry nešla ani na branku. Od mantinelu se odrazila k domácím, kteří puk vyhodili.

58:39
    Ryan Suter nabízel puk před branku, kde ale nikdo ideálně nezakončil. Tlak hostujícího celku ovšem pokračuje.

59:07
    Série šancí! Puk před branku dostával Parise, kterému se ovšem nepovedlo překonat pozorného Keitha Kinkaida! Branka nepadla ani po následném závaru.

59:51
    Matt Dumba vyslal dělovou ránu na branku, ale puk dokázal domácí brankář pohotově vyrazit. Devils toto utkání vyhrají.

Je tu konec tohoto velice produktivního utkání, Devils zvítězili 7:4 nad Minnesotou!

Domácí hokejisté šli již po minutě a půl do dvoubrankového vedení, které svými branky zařídili Devante Smith-Pelly a Mike Sislo. Hostům se povedlo snížit v přesilovce z hokejky, respektive rukavice Nina Niederreitera. New Jersey si ale vedení o dvě branky vzalo zpět po brance Reida Bouchera.

Druhá třetina skončila stejným stavem, jako ta první. Čtvrtý gól dal na začátku druhé třetiny Devante Smith-Pelly. Minnesotě se následně povedlo snížit v přesilovce po zásahu Jareda Spurgeona, ale díky dvěma rychlým zásahům Mikea Sisla a Adama Henriquea šli Devils do čtyřbrankového vedení.

Ve třetí třetině zkoušela Minnesota štěstí a chtěla se Devils co nejvíce přiblížit. Justin Fontaine snižoval na 3:6 z jejich pohledu, ale o tři minuty později dal sedmou branku domácích Adam Henrique. Branka Mikka Koiva z šestapadesáté minuty na výhře Devils nic nezměnilo.

Tři hvězdy utkání:
    1. Devante Smith-Pelly (NJD) 2+1
    2. Mike Sislo (NJD) 2+0
    3. Tyler Kennedy (NJD) 0+3
    Sislo se radoval ze svých dvou prvních zásahů v NHL.

Já se s vámi loučím a přeji krásné vstávání. (02:47:22)

David Panuška

Góly a asistencie: 1. Smith-Pelly (Kennedy, Zajac), 2. Sislo, 18. Boucher (Merrill, Palmieri), 23. Smith-Pelly (Kennedy), 33. Henrique (Blandisi), 33. Sislo (Blandisi, Severson), 48. Henrique (Smith-Pelly, Kennedy) – 15. Niederreiter (Granlund, Spurgeon), 30. Spurgeon (Koivu, Suter), 45. Fontaine (Jones, Haula), 56. Koivu (Coyle, Parise)

Minnesota Wild: Dubnyk (18. Kuemper) – Spurgeon, Suter, Scandella, Dumba, Prosser, Brodin – Coyle, Koivu, Zucker – Vanek, Granlund, Parise – Fontaine, Haula, Niederreiter – Jones, Stoll, Schroeder.

Rozhodca: St. Laurent, Rank – Miller, Murray