NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – LA Kings 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – NJ Devils 7:1 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Nashville Predators
cz Utorok 15.03.2016, 02:07 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:47
    Ještě jedna šance na vyrovnání přijde pro domácí s přesilovou hrou v poslední minutě třetí třetiny. Za krosček je vyloučen hostující bek Shea Weber (NSH).

48:10
    Domácí hokejisté nyní špatně střídali a budou za to pykat. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů a na Nashville tak čeká početní výhoda.
    44:17 James NEAL - 2:3

44:17
    Nashville právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAMES NEAL. Asistence: Mattias Ekholm, Calle Jarnkrok.

33:37
    Přesilová hra nyní čeká i na hostující tým. Za hrubost je vyloučený domácí hokejista Taylor Hall (EDM).

23:20
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., držení protihráče).
    20:51 James NEAL - 2:2

20:51
    Autorem branky je JAMES NEAL. Asistence: Shea Weber a Calle Jarnkrok.
    20:31 Iiro PAKARINEN - 2:1

20:31
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Autorem branky je IIRO PAKARINEN. Asistence: Leon Draisaitl a Taylor Hall.

16:39
    Miika Salomäki (NSH) a Ryan Nugent-Hopkins (EDM) dodatečně vyfasovali shodné dvouminutové tresty za hrubost.

11:08
    Rinne přerušil hru, krátká výhoda Oilers je tak u konce. Svěřenci Todda McLellana si zahrají svou první přesilovku, za katrem už sedí Anthony Bitetto (NSH).

09:39
    Lavioletteova parta mohla skóre během minuty a půl otočit! Roman Josi našel famózní přihrávkou poslepu v mezikruží trestuhodně neobsazeného Fishera, s jehož následnou střelou si ale strážce domácí svatyně bravurně poradil!
    08:04 James NEAL - 1:1

08:04
    No jo, ale vedení domácím vydrželo jen něco přes minutu. Johansen u hrazení vybojoval kotouč pro Bitetta, jenž poté parádní kolmicí vyslal do samostatného úniku JAMESE NEALA a ten svou akci zakončil mazáckou střelou mezi betony Laurenta Brossoita! Asistence: Anthony Bitetto, Ryan Johansen.
    06:48 Jordan EBERLE - 1:0

06:48
    Olejáři jdou do vedení a nutno říct, že asi zaslouženě! Po Weberově zaváhání v rozehrávce se puku ujal Connor McDavid, který se poté prokličkoval do skvělé palebné pozice, místo střely ale zvolil přihrávku před poloprázdnou nashvillskou svatyni na JORDANA EBERLEHO, jemuž už v podstatě stačilo jen nastavit hůl! Asistence: Connor McDavid.

04:53
    V úvodu se hraje ve skvělém tempu! Viktor Arvidsson si několikrát klepl holí o led, aby dostal kotouč do rychlého brejku, ale tváří v tvář Brossoitovi posléze neuspěl!

04:15
    Connor McDavid se prokličkoval až před Rinneho, ale ještě se pokusil celou akci vyšperkovat přihrávkou na Maroona, ten ale přihrávku vůbec nečekal.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 7. Eberle (McDavid), 21. Pakarinen (Draisaitl, Hall) – 9. Neal (Bitetto, Johansen), 21. Neal (Weber, Jarnkrok), 45. Neal (Ekholm, Jarnkrok)

Edmonton Oilers: Brossoit (Talbot) – Sekera, Fayne, Reinhart, Clendening, Nikitin, Oesterle – Maroon, McDavid, Eberle – Hall, Draisaitl, Pakarinen – Korpikoski, Nugent-Hopkins, Jakupov – Hendricks, Letestu, Kassian.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Bitetto, Ellis, Ekholm, Jackman – Järnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Salomäki, Fisher, Arvidsson – Wilson, Sissons, Watson.

Rozhodca: O'Rourke, J. Hebert – Brisebois, Knorr