La Coruña – Malaga 3:3 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Gijón – Bilbao 0:2 (kon.) | Valencia – Atlético Madrid 1:3 (kon.)
Real Betis
2:0 (0:0)
Granada CF
Nedeľa 06.03.2016, 12:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 28. kolo

Zápas v Seville sa skončil. Druhý polčas priniesol množstvo zaujímavých momentov. Všetko začal červená karta Vargasa v 53. minúte, po ktorej sa hostia dostali do početnej výhody. Tú však nedokázali využiť, a v 85. minúte dostal domácich prekvapujúco do vedenia N'Diaye. V nadstavenom čase dostal červenú kartu aj brankár Fernández, a z následného priameho kopu upravil na 2-0 Castro. Hlavný rozhodca udelil celkovo 11 žltých kariet a dve červené, čo taktiež svedčí o mimoriadne rušnom zápase.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:58:46)

90+5
    90+5. Rubén Castro (RBE) - 2:0

90+5
    Real Betis dal gól! Domáci už vedú o 2 góly! RUBEN CASTRO zahral priamy kop skvele, a loptu poslal krásne k ľavej žrdi. Biraghi v bráne Granady nemal na tento pokus žiadny nárok.

90+4
    Do brány si to namieril Biraghi, a ten bude čeliť priamemu kopu z cca 20 metrov.

90+3
    Brankár Andrés Fernández vidí červenú kartu za údajnú hru rukou mimo svojho pokutového územia. Spomalený záber však ukázal, že hlavný rozhodca to neposúdil celkom správne.

90+2
    Foulquier sa snažil poslať prihrávku pred domácu bránu, ale lopta mu ušla za čiaru a tak nasleduje iba odkop brankára Adána.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša snahu Granady, ale domáci skvele bránia a držia hru ďaleko od svojej brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Joaquín prenikol do 16ky Granady a vypálil na bránu, ale lopta smerovala tesne vedľa pravej žrde.

89
    Molina sa ocitol v ofsajde, a loptu získavajú hráči Granady. Tí okamžite smerujú na útočnú polovicu.

88
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Granada už nemá veľa času na gólovú odpoveď, a stále sa nevie dostať pred domácu 16ku.

87
    Rochina vidí žltú kartu po faule na Castra.

86
    Pri lopte sú hráči Granady, ktorí sa snažia o rýchlu odpoveď. Zatiaľ sa však nedokážu dostať pred 16ku domáceho tímu.
    85. Alfred N'Diaye (RBE) - 1:0

85
    Real Betis dal gól! Domáci zahrávali rohový kop z ľavej strany, po ktorom sa v 16ke hlavou presadil ALFRED N´DIAYE. Ten prekonáva brankára Fernándeza a senzačne posiela Real Betis do vedenia.

84
    Akcia Granady skončila pred pokutovým územím domáceho tímu, a dopredu idú hráči Realu Betis.

83
    Barral si v útoku počínal nedovolene, a po faule na Bruna sa musia hostia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.