Zlaté Moravce – Trnava | 2:2 (kon.) | | | Myjava – Senica | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V | 3:0 (kon.) | | | Košice – Bardejov | 4:1 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – Prešov | 0:4 (kon.) |
Dunajská Lužná – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 0:0 (odl.) | | | Dolný Kubín – MFK Zvolen | 0:0 (zruš.) |
Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Slovácko | 0:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Příbram | 4:0 (kon.) |
Crystal Palace – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | West Bromwich – Manchester United | 1:0 (kon.) |
La Coruña – Malaga | 3:3 (kon.) | | | Real Betis – Granada | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:4 (kon.) |
Sociedad – Levante | 1:1 (kon.) | | | Gijón – Bilbao | 0:2 (kon.) | | | Valencia – Atlético Madrid | 1:3 (kon.) |
Mainz – Darmstadt | 0:0 (kon.) | | | Hamburger – Hertha | 2:0 (kon.) |
Turín – Lazio | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Carpi FC | 0:0 (kon.) | | | CFC Janov – Empoli | 1:0 (kon.) |
Bergamo – Juventus | 0:2 (kon.) | | | Sassuolo – AC Miláno | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – Udinese | 2:0 (kon.) |
Inter – Palermo | 3:1 (kon.) |
Tondela – Arouca | 0:1 (kon.) | | | Setúbal – Moreirense | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Nacional | 0:1 (kon.) |
Coimbra – Guimarães | 2:0 (kon.) | | | Braga – Porto | 3:1 (kon.) |
Ufa – Saransk | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – Lok. Moskva | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – S. Moskva | 1:0 (kon.) |
Marseille – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | Rennes – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Lyon – Guingamp | 5:1 (kon.) |
Olomouc B – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid Viedeň | 0:0 (kon.) |
Nijmegen – Heracles | 1:0 (kon.) | | | Alkmaar – Excelsior | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Amsterdam | 0:4 (kon.) |
Kerkrade – Arnhem | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Cambuur | 3:1 (kon.) |
Dukla Praha – Znojmo | 8:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 0:2 (kon.) | | | Teplice – Bohemians | 2:1 (kon.) |
Jablonec – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 1:1 (kon.) |
Gdańsk – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Kraków | 2:1 (kon.) |
koniec
Roda JC Kerkrade
1:2
(0:1)
SBV Vitesse Arnhem
90
|
Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Mike van Duinen, přichází Tomi Juric.
|
|
89
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Isaiah Brown, přichází Yuning Zhang.
|
|
58
|
Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Kristoffer Peterson, přichází Fred Ngombo.
|
Góly:
59. van Duinen – 34. Brown, 90+1. Zhang
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.
Rozhodca: Lindhout – Zeinstra, Brink
Diváci:
Karty: 6. Brown (ARN), 86. Ota (ARN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.
Roda JC Kerkrade:
van Leer – Milec, Buijs, Swinkels, Dijkhuizen – Žukov, Inceman, Peterson (58. Ngombo) – van Duinen (90. Juric), van Hyfte, Poepon.
Náhradníci: Verbist – Griffiths, Faik, Juric, Ngombo, Gullón, Noor.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Kašia, van der Werff, Kruiswijk, Ota – Yeini, Kazajšvili, L. Baker – Rashica, Brown (89. Zhang), Ibarra.
Náhradníci: Velthuizen – Leerdam, Olijnik, Nathan, Diks, M. Osman, Zhang.
Tréner:
Náhradníci: Verbist – Griffiths, Faik, Juric, Ngombo, Gullón, Noor.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Kašia, van der Werff, Kruiswijk, Ota – Yeini, Kazajšvili, L. Baker – Rashica, Brown (89. Zhang), Ibarra.
Náhradníci: Velthuizen – Leerdam, Olijnik, Nathan, Diks, M. Osman, Zhang.
Tréner:
Rozhodca: Lindhout – Zeinstra, Brink
Diváci:
Petr Hluchý
@PetrHluchy