Zlaté Moravce – Trnava | 2:2 (kon.) | | | Myjava – Senica | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V | 3:0 (kon.) | | | Košice – Bardejov | 4:1 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – Prešov | 0:4 (kon.) |
Dunajská Lužná – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 0:0 (odl.) | | | Dolný Kubín – MFK Zvolen | 0:0 (zruš.) |
Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Slovácko | 0:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Příbram | 4:0 (kon.) |
Crystal Palace – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | West Bromwich – Manchester United | 1:0 (kon.) |
La Coruña – Malaga | 3:3 (kon.) | | | Real Betis – Granada | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:4 (kon.) |
Sociedad – Levante | 1:1 (kon.) | | | Gijón – Bilbao | 0:2 (kon.) | | | Valencia – Atlético Madrid | 1:3 (kon.) |
Mainz – Darmstadt | 0:0 (kon.) | | | Hamburger – Hertha | 2:0 (kon.) |
Turín – Lazio | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Carpi FC | 0:0 (kon.) | | | CFC Janov – Empoli | 1:0 (kon.) |
Bergamo – Juventus | 0:2 (kon.) | | | Sassuolo – AC Miláno | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – Udinese | 2:0 (kon.) |
Inter – Palermo | 3:1 (kon.) |
Tondela – Arouca | 0:1 (kon.) | | | Setúbal – Moreirense | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Nacional | 0:1 (kon.) |
Coimbra – Guimarães | 2:0 (kon.) | | | Braga – Porto | 3:1 (kon.) |
Ufa – Saransk | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – Lok. Moskva | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – S. Moskva | 1:0 (kon.) |
Marseille – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | Rennes – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Lyon – Guingamp | 5:1 (kon.) |
Olomouc B – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid Viedeň | 0:0 (kon.) |
Nijmegen – Heracles | 1:0 (kon.) | | | Alkmaar – Excelsior | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Amsterdam | 0:4 (kon.) |
Kerkrade – Arnhem | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Cambuur | 3:1 (kon.) |
Dukla Praha – Znojmo | 8:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 0:2 (kon.) | | | Teplice – Bohemians | 2:1 (kon.) |
Jablonec – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 1:1 (kon.) |
Gdańsk – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Kraków | 2:1 (kon.) |
koniec
CSKA Moskva
1:0
(1:0)
Spartak Moskva
84
|
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Sergej Tkačjov.
|
|
81
|
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Lorenzo Melgarejo, přichází Alexandr Zujev.
|
|
75
|
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Roman Širokov, přichází Alexandr Golovin.
|
|
67
|
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Ivelin Popov, přichází Aleksandr Zotov.
|
Góly:
11. A. Musa (Z. Tošić)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:17.
Rozhodca: Alexej Nikolajev – Dančenko, Lunev (vš. Rusko)
Diváci:
Karty: 52. Wernbloom (CSK) – 39. D. Kombarov (SPM), 53. Makejev (SPM), 83. Bocchetti (SPM)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:17.
CSKA Moskva:
Akinfejev – Fernandes, Ignaševič, V. Berezuckij, Ščennikov – Širokov (75. Golovin), Wernbloom – Z. Tošić (84. Tkačjov), Jerjomenko, Dzagojev – A. Musa.
Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, Vasin, Pančenko, Golovin, Natcho, Olanare, Tkačjov.
Tréner:
Spartak Moskva: Rebrov – Makejev, Bocchetti, Granat, D. Kombarov – Glušakov, Rômulo, I. Popov (67. Zotov) – Promes, Luís, Melgarejo (81. Zujev).
Náhradníci: Pesjakov – Bryzgalov, Paršivljuk, Zujev, Kutěpov, Zotov, Timofejev, Pucko, Ananidze, Leontěv, Kutin.
Tréner:
Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, Vasin, Pančenko, Golovin, Natcho, Olanare, Tkačjov.
Tréner:
Spartak Moskva: Rebrov – Makejev, Bocchetti, Granat, D. Kombarov – Glušakov, Rômulo, I. Popov (67. Zotov) – Promes, Luís, Melgarejo (81. Zujev).
Náhradníci: Pesjakov – Bryzgalov, Paršivljuk, Zujev, Kutěpov, Zotov, Timofejev, Pucko, Ananidze, Leontěv, Kutin.
Tréner:
Rozhodca: Alexej Nikolajev – Dančenko, Lunev (vš. Rusko)
Diváci:
Jan Havlovic
@jeanhavlovic