Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Hradec Králové – Pardubice 4:1 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Sparta Praha – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 04.03.2016, 18:20 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR) • 52. kolo

60:56
    Tak to je obrovská šance pro domácí, kteří budou mít k dispozici přesilovou hru! Kafka dostává pětiminutový trest za bodnutím koncem hole! Navíc si vysloužil desetiminutový osobní trest.

46:19
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Balán – 2 min., příliš mnoho hráčů).

42:24
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Klok – 2 min., podražení).

37:10
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Hanzl – 2 min., podražení).

36:01
    Sotva se Litvínov vrátil do plného počtu, hned na trestnou putuje domácí kapitán Trávníček, který si zde bude muset dvě minuty odpočinout, jelikož se provinil nedovoleným bráněním.

33:48
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukeš – 2 min., nedovolené bránění).

32:14
    Tlak Vervy nedokázaly Vítkovice dlouho vydržet a nakonec si pomohly jen za cenu faulu. Lukáš Klok si budu muset odsedět na trestné lavici dvě minuty za nedovolené bránění a sledovat odtamtud útok Vervy.

29:56
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Kovář – 2 min., hrubost).

19:47
    Tak to je pro domácí špatné, jelikož musí jít do tří! Dvě minuty si na trestné lavici odpyká Tomáš Frolo, jež se provinil vražením na hrazení! A to budou pro Litvínov těžké chvilky.

18:30
    Hovorka se dostal do samostatného úniku, když dokázal přesprintovat domácí obranu, Janus ho ale vychytal! Ze zezadu přišel drobný háček od Pavelky, který si také odsedí na trestné lavici po právu dvě minuty!

16:40
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Hlinka – 2 min., nedovolené bránění).

12:21
    Vítkovice si svou aktivní hrou vynutily přesilovou hru, na trestnou lavici usedá Robin Hanzl, jež se provinil sevřením puku rukou a odpyká si tak dvě minuty na lavici hanby.

04:30
    Vzájemné vyloučení na obou stranách. Ze strany Litvínova je to Radek Duda a z vítkovické strany Lukáš Kovář, na 2+2 za krosček a hrubost. Duda si trest na dvě minuty odpyká za hrubost. Pokračovat se bude ve hře 5 na 4.

Sabina Šťástková

Góly a asistencie: 51. Lukeš (Hübl, Frolo), 63. Hübl (Lukeš) – 37. Kovář (Hlinka)

HC VERVA Litvínov: Janus (Řehoř) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Sklenička, Frolo, Pavlík – Lukeš, Hübl, Gerhát – Hořava, Hanzl, Martynek – Trávníček (C), Reichel, Duda – Piroš, Válek, Jurčík – Jánský
    Trenér: Radim Rulík

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Kantor) – Kovář, Čerešňák, Philipp, Štencel, Klok, Sloboda – Kafka, Hlinka, Olesz – Kucsera, Kolouch, Vandas – Hovorka, Balán, Zdráhal – Němec, Burger (C), Szturc
    Trenér: Ladislav Svozil

Rozhodca: Hodek, Souček – Komárek, Ondráček