Boston – Calgary 2:1 (kon.) | NJ Devils – Carolina 1:3 (kon.) | Ottawa – St. Louis 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Edmonton 1:2 (po pr.) | Minnesota – Colorado 6:3 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Dallas 5:3 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Florida Panthers
cz Streda 02.03.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidné středeční ráno. (04:42:55)

Vyhraná vhazování: 40% – 60%.

Je dobojováno! Florida ve třetí třetině otočila skóre a po dvou porážkách si připisuje veledůležité vítězství, díky kterému Panthers zůstávají v čele Atlantické divize. Winnipeg byl v prvních dvou třetinách jasně lepší, v závěrečné části už ale Panteři zabrali a po vítězné brance z hole Jaromíra Jágra zvítězili 3:2.

59:59
    Skutečně se tak stalo, jenže Jets za šest desetin vteřiny už nic vymyslet nestihli.

59:59
    Kulikov zablokoval soupeřovu střelu, časomíra vzápětí doběhla, ale pár desetinek se možná ještě přenastaví zpět.

59:40
    Petrovic vyhazuje, Wheeler je u vlastní branky a do konce třetí třetiny zbývá 20 sekund!

59:19
    Wheeler přihrál za sebe, ale Scheifele z bezprostřední blízkosti minul.

59:06
    Smith ihned po vhazování vyhodil přes všechny čáry, kvůli vyloučení Gudbransona se navíc icing nepíská.

58:59
    Poslední minuta bude pořádně napínavá! Gudbranson fauloval Ehlerse a dostává menší trest za nedovolené bránění. Jets mají k dispozici přesilovku 6 na 4.

58:39
    Ondřej Pavelec je na střídačce, Winnipeg se snaží vyrovnat v šesti!

58:21
    Panthers odvádějí výbornou práci, Purcell v rohu drží zkrátka trojici soupeřů a čas rychle plyne dál.

57:59
    Jágr si prodloužil své střídání a v útočném pásmu několik vteřin obtěžoval rozehrávající obránce.
    Nejlepším nováčkem byl v únoru Connor McDavid!

57:46
    Luongo nyní skončil v brance, Troubovu střelu ale předním zablokoval Kulikov.

57:27
    Panteři dostali kotouč do bezpečí, Barkovova formace našetřila několik cenných vteřin, které domácím utíkají velice rychle.

57:04
    Burmistrov vyhrál vhazování a poslal puk za sebe, Trouba vystřelil skrz několik hráčů, ovšem Luongo potvrdil svůj výborný výkon.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 26. Byfuglien (Ehlers, Scheifele), 28. Copp (Burmistrov) – 14. Smith (Trocheck, Kampfer), 42. Smith (Trocheck, Purcell), 44. Jágr (Jokinen, Kulikov)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien (A), Enstrom, Myers, Trouba, Postma, Chiarot – Wheeler (A), Scheifele, Ehlers – Stafford (A), Perreault, Burmistrov – Armia, Lowry, Daňo – Peluso, Copp, Thorburn.
    Florida Panthers: Luongo (McKenna)- Ekblad, Kulikov (A), Gudbranson, Campbell (A), Petrovic, Kampfer– Jágr, Barkov, Hudler – Smith, Trocheck, Jokinen – Howden , Bjugstad, Purcell – Thornton, Rau, Shaw.

Rozhodca: Kowal, Rooney – Cherrey, Alphonso

Diváci: 15 294