Třinec – Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.) | Sparta Praha – Pardubice 6:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.) | Hradec Králové – Chomutov 2:3 (1:2 po s.n.)
Liberec – Zlín 8:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
cz Nedeľa 28.02.2016, 15:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR) • 50. kolo

57:03
    Karlovy Vary dostávají technický trest na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jakub Svoboda. To je veliká komplikace pro Energii.

51:49
    Tomáš Frolo fauloval v obranném pásmu domácích a putuje na trestnou. Za podražení si odpyká dvě minuty.

43:58
    Jiří Gula ramenem narazil na mantinel Marosze a musí si za to odsedět dvouminutový trest za naražení na hrazení.

36:11
    Rostislav Marosz si svůj pobyt na trestné zopakuje. Tentokrát pyká dvě minuty za sekání.

33:58
    Forčeking Vervy se vyplatil a domácí vybojovali faul. Vyloučen Rostislav Marosz za nedovolené bránění.

33:29
    Petr Chaloupka ve středním pásmu podrazil protihráče a vyfasoval dvouminutový trest.

26:15
    Karlovy Vary si zahrají další oslabení. Energii bude na dvě minuty chybět hráč číslo 19 – Václav Benák, za hákování.

22:07
    Počet hráčů na ledě se na pár desítek sekund vyrovná. Dvouminutový trest si odpykává Radek Duda.

20:48
    Na dvě minuty vyloučen Rudolf Huna za nedovolené bránění.

13:53
    Karel Kubát se musí odpykat dvouminutový trest za krosček.

10:18
    Litvínovu se nepodařilo využít signalizované vyloučení. Radim Bičánek si půjde na dvě minuty sednout za podražení.

07:07
    Forčeking Litvínova končí úspěšně. Václav Benák musel vyhodit puk pryč. Naneštěstí pro něj to bude za dvě minuty. Kotouč opustil kluziště.

Lukáš Holán

Góly a asistencie: 5. Reichel (Kubát), 37. Reichel (Duda, Hořava), 59. Pavlík (Kubát, Hořava) – 41. Vachovec (Svoboda, Benák)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Pavlík, Frolo, Gula – Gerhát, Hübl, Jánský, Trávníček, Hanzl, Hořava, Reichel, Martynek, Duda, Piroš, Válek, Jurčík
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Dvořák, Tomeček, Benák, Rohan, Redlihs, Baránek – Vachovec, Haščák, Huna, Rachůnek, Marosz, Svoboda, Koblasa, Kůs, Bartek, Gorčík, Osmík, Tomeček

Rozhodca: Šír, Hrubý – Komárek, Ondráček