Barcelona – Midtjylland 3:1 (kon.) | Chelsea – Valencia 1:1 (5:3 po pen.) | Real Madrid – Manchester City 3:1 (kon.)
Anderlecht – D. Záhreb 0:2 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
0:2 (0:0)
Dinamo Záhreb
cz Utorok 23.02.2016, 19:00 • Stade Constant Vanden Stock (Brusel) • UEFA Youth League • Osemfinále

Fotbalisté RSC Anderlecht nedokázali využít výhodu domácího prostředí a hráčům GNK Dinamo Záhřeb podlehli rozdílem dvou branek. Po bezbrankovém úvodním poločase se na začátku druhé půle dokázal prosadit Gojak a o deset minut později navázal na jeho trefu Brekalo. Čtvrtfinálovým soupeřem chorvatského celku bude FC Barcelona, který si již odpoledne poradil s dánským FC Midtjylland (3:1). (20:53:17)

90+3

90+3
    Matić se po svém příchodu na hřiště ocitl v postavení mimo hru.

90+2
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Amer Gojak, na závěrečné desítky vteřin přichází do hry Tin Matić.

90+2
    Na opačné straně hrací plochy vypálil Brekalo, jeho střelecký pokus se však mezi tři tyče nevešel.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě se do zakončení probil Mangala, avšak pozorný Šemper míč za svá záda nepustil.

90+1
    Amuzu byl faulován Lovrenem, míč pro hráče belgického týmu.

89
    Fotbalistům Anderlechtu se podařilo proniknout na útočnou polovinu, kde však balon po chvíli ztratili.

87
    Nikola Moro (GNK Dinamo Záhřeb) fauloval Amuzua, který se ho snažil obejít, a za svůj zákrok byl potrestán kartou žluté barvy.

86
    Blíží se závěr zápasu, míč se nachází na kopačkách hráčů Anderlechtu, kterým se však nedaří proniknout hlouběji do pole.

84
    Mangala se provinil faulem, míč pro hráče chorvatského týmu.

83
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: z hrací plochy odstupuje Dani Olmo, španělského fotbalistu nahradí Matija Fintić.

82
    Definitivní pojistku vítězství chtěl vystřelit Lovren, jenže hráč Dinama nedokázal přesně srovnat svá mířidla.

81
    Avizované střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Antoine Bernier, jehož místo skutečně zaujme Francis Amuzu.

80
    Trenér domácího celku bude potřetí střídat, u postranní čáry se už na vběhnutí na hřiště těší Amuzu.

79
    Nakonec se ke střele odhodlal Brekalo, ale do cesty míče se postavil obětavý obránce.