Chodov – Mladá Boleslav 13:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians 11:13 (kon.) | Litvínov – Královské Vinohrady 7:8 (kon.)
Sparta – Otrokovice 9:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 3:7 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
7:8 (4:2, 3:3, 0:3)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 21.02.2016, 17:00 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Livesport Superliga (CZ) • 21. kolo

59:00
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Tak to je pro Litvínov nečekaná rána, minutu před koncem zápasu dává vedení Vinohradům JAN ZAVADIL. Asistence: Jakub Renčín.

57:05
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno. Vinohrady využívají druhou přesilovku v řadě. JAN ZAVADIL zužitkoval dobrou přihrávku od Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

54:02
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na závěr utkání máme tady drama. MARTIN ROSSI využívá přesilovku po přihrávce Kroupy. Asistence: Daniel Kroupa.

38:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady opět snižují na rozdíl dvou branek a mají třetinu na to ještě zdramatizovat utkání. Autorem branky je MARTIN ROSSI. Asistence: Daniel Kroupa.

37:00
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tři minut před koncem druhé třetiny dává již svoji čtvrtou branku v zápase VIKTOR HOCENÍK. Asistence: Daniel Hulič.

35:11
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! ZBYNĚK STUCHLÍK po spolupráci s kapitánem Binou dává čtvrtou branku Vinohrad. Asistence: Milan Bína

26:13
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! DOMINIK ZÁŇ snižue na rozdíl tří branek po asistenci Gregora. Asistence: Lukáš Gregor.

25:52
    VÁCLAV KHEK po přihrávce Pecháčka navyšuje skóre domácího celku na 6:2. Asistence: Jiří Pecháček

24:02
    ONDŘEJ KREJČÍ tvrdou ránou prostřelil Mrkose. Bez asistence.

18:35
    A zase se prosazuje VIKTOR HOCENÍK a dává svému celku vedení o dvě branky. Asistence: Jan Werner.

16:32
    Litvínov otáčí stav zápasu na 3:2! Jaroslav Kropáček našel přesně VIKTORA HOCENÍKA a ten si s brankářem Mrkosem poradil. Asistence: Jaroslav Kropáček

13:19
    MICHAL SKUHROVEC měl možnost zahrávat trestné střílení a byl úspěšný, srovnává tak stav zápasu na 2:2. Bez asistence.

09:19
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady jdou opět do vedení. JAN ZAVADIL zužitkoval přihrávku od Skřivánka a prostřelil Beránka. Asistence: Martin Skřivánek

06:47
    A máme tady vyrovnáno. Mezi střelce za domácí mužstvo se zapisuje VIKTOR HOCENÍK Asistence: Daniel Hulič

01:21
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Z první šance dávají Královské Vinohrady branku. Jejím autorem je LUKÁŠ GREGOR. Bez asistence.

Tomáš Kučera

Góly a asistencie: 7. Hoceník (Hulič), 14. Skuhrovec (t.s.), 17. Hoceník (Kropáček), 19. Hoceník (Werner), 25. Krejčí, 26. Khek (Pecháček), 37. Hoceník (Hulič) – 2. Gregor, 10. Zavadil (Skřivánek), 27. Záň (Gregor), 36. Z. Stuchlík (Bína), 39. Rossi (Kroupa), 55. Rossi (Kroupa), 58. Zavadil (Kroupa), 59. Zavadil (Renčín)

SK Bivoj Litvínov: Beránek (Hruška) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Procházka, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos – Chamrád, Linhart, Raiter, Rossi, Králík, Kareš, Gregor, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Bína, Skřivánek, Záň, Zavadil, Renčín, Kroupa

Rozhodca: Valenta Martin, Žďárský Michal