Motor ČB – Šumperk 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Přerov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Prostějov 3:1 (kon.) | Most – Slavia 6:5 (2:1 po s.n.)
Třebíč – Kadaň 6:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Sobota 30.01.2016, 17:00 • Budvar aréna • Chance Liga (CZ) • 46. kolo

56:42
    Tomáš Drtil (SUM) vzápětí ještě zbytečně fauluje. Za hákování dostává dvě minuty a významě tak zkomplikoval svému týmu boj o snížení vedení.

55:35
    Obránce Lukáš Zíb (CEB) dostává dvojnásobný menší trest za hru vysokou holí a oslabí Motoru v nejdůležitějších chvílích zápasu.

51:53
    Dominik Točík (CEB) si odsedí své první dvě minuty v dospělém hokeji. Svůj tým oslabil hákováním.

44:57
    Jan Milfait (SUM) a Lukáš Žálčík (CEB) jsou vyloučeni za vzájemnou potyčku. Domácí borec dostává navíc dvě minuty za sekání. Pokračuje se v třech proti čtyřem.

44:53
    Tomáš Fořt (SUM) se hodně zlobil na rozhodčího a navrch inkasuje osobní desetiminutový trest.

44:53
    Výborně v oslabení zapracoval David Kuchejda, který se dral po levém mantinelu jako buldozer a vykoledoval si faul Šumperka, který je tak ochuzen o početní výhodu. Nejproduktivnější hráč Šumperka Tomáš Fořt (SUM) je vyloučen a poměr sil na ledě se vyrovná.

44:35
    Rozhodčí je znovu pod palbou kritiky fanoušků. Domácí kapitán Josef Straka (CEB) dostává menší trest za nesportovní chování a Motor bude hrát dvě minuty v oslabení čtyři na pět.

35:06
    Další přesilovka pro domácí. Na dvě minuty odchází na lavici hanby znovu Jan Zdráhal (SUM). Bude pykat za držení.

32:04
    Motor byl v šanci, ale v poslední chvíli ji zmařil faulem Aleš Holík (SUM). Ten půjde pykat na dvě minuty a domácí budou mít další velkou možnost navýšit své vedení.

27:51
    Jan Zdráhal (SUM) vyrovná počet sil na ledě. Na dvě minuty si půjde odpočinout za držení protihráče.

27:11
    Rozhodčí znovu terčem kritiky. Lukáš Kříž (CEB) dohrál hráče Šumperka těsně po odehrání puku, ale sudí ho vykazuje na trestnou lavici za nedovolené bránění.

22:27
    Domácí budou opět hrát v oslabení, i když fanouškům Motoru se to vůbec nelíbí. Lukáš Zíb (CEB) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

18:35
    Krátce před první pauzou přesilovka pro hosty. Na trestou lavici míří Lukáš Žálčík (CEB) za držení.

06:20
    Domácí budou hrát první přesilovou hru. Tomáš Drtil (SUM) dostává menší trest za podražení a oslabí svůj tým na dvě minuty.