Kombinace mužů, sjezd, Wengen Vítěz: A. Lund Svindal (NOR (kon.) | Kombinace mužů, slalom, Wengen Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.)
Slalom žien 1. kolo, Flachau Nastasia Noensová (Francúzsko) (kon.) | Slalom žien, 2. kolo, Flachau Veronika Velez Zuzulová (SVK) (kon.)
koniec udalosti
SP - kombinace mužů, slalom, Wengen

Vítěz: K. Jansrud (NOR)

cz Piatok 15.01.2016, 14:00Zjazdové lyžovanie

Kjetil Jansrud startoval až ze čtvrté pozice, a ztrácel na Svindala devadesát setin sekundy. Jansrud však předvedl výbornou jízdu, a Aksel Lund Svindal na něj o čtyři setiny sekundy nestačil! Pro třetí místo si dojel Adrien Theaux, kterému se slalom rovněž povedl!

Vyzdvihnout musíme také výkon Klemena Kosiho, který skončil sedmý, nicméně do slalomu startoval až z 23. pozice!

Ondřej Bank po nepovedeném sjezdu do slalomu neodstartoval. Kryštof Krýzl dokončil druhou část na 25. pozici! Ondřej Berndt bohužel chyboval, a závod nedokončil.

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (15:11:58)

59
    Posledním závodníkem dnešního slalomu byl Marko Vukičević, jehož výkon však stačil pouze na 42. příčku.

58
    Český reprezentant však hned na začátku trati chyboval, a do cíle dnešního slalomu se nepodívá!

58
    Ondřej Berndt je na trati!

57
    Stefan Hadalin zajel povedenou jízdu, nicméně to stačilo pouze na 34. místo!

55
    Andreas Žampa má již druhou polovinu kombinace také za sebou. Jeho jízda stačila na průběžnou 37. pozici, ze které odsunul Oliverase.

54
    Marc Oliveras z Andorry na trati opravdu hodně ztratil, a v cíli se řadí až na průběžnou 37. pozici.

53
    Tyler Werry ztrácel na Jansruda na startu skoro pět sekund. Tuto ztrátu však udržel, a v cíli je z toho 36. místo.

52
    Polský reprezentant Michal Klusak udělal hned na začátku trati velkou chybu, a jeho ztráta narůstala. V cíli je z toho průběžné 37. místo.

51
    Henrik von Appen z Chile nezajel druhou část kombinace ideálně, a jeho ztráta na Jansruda byla opravdu velká.

49
    Američan Tim Jitloff není úplným specialistou na slalom, a také to bylo poznat. Ztráta amerického reprezentanta narůstala, a je z toho průběžné 35. místo.

48
    Chorvat Max Ulrich svou jízdu také pokazil, a na Jansruda v konečném zúčtování ztratil skoro pět sekund!

47
    Japonský závodník Ryo Sugai startoval se ztrátou tří sekund. Na trati však udělal velkou chybu, a závod pro něj málem skončil. Japonský reprezentant se však do závodu vrátil, a dojel!

46
    Domácí Ralph Weber slalom hodně pokazil, a do cíle dorazil až na průběžném 33. místě.

45
    Kryštof nakonec na Jansruda ztratil 3,51 sekundy, a řadí se na průběžné 25. místo!

45
    Na startu už je také Kryštof Krýzl!

44
    Ivica Kostelić rozhodně před sjezdem očekával lepší umístění, nicméně ani slalom chorvatskému reprezentantovi nevyšel ideálně, a je z toho průběžné 24. místo.