Marseille – Montpellier 2:2 (kon.) | Bordeaux – Guingamp 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Rennes 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:1)
Stade Rennes
cz Nedeľa 06.12.2015, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo
    79. Valentin EYSSERIC - 1:1

79
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    VALENTIN EYSSERIC poslal míč na opačnou stranu, než šel Costil a využívá tak nabídnuté možnosti k vyrovnání.
    39. Pedro HENRIQUE - 0:1

39
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Rychlá akce hostů, Giovanni Sio potáhl míč po levé straně, přihrál před branku, kde ve skluzu, i přes snahu bránícího Polomata, poslal míč do branky PEDRO HENRIQUE.

Martin Dvořák

Góly: 79. Eysseric (pen.) – 39. Henrique (Sio)

Karty:   69. Maupay (SET), 75. Lemoine (SET) – 41. Henrique (REN), 80. Armand (REN), 86. Sylla (REN)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:2. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:10.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Bayal Sall, Perrin, Polomat – Pajot, Lemoine – Hamouma, Cohade (66. Eysseric), Monnet-Paquet (74. Corgnet) – Roux (61. Maupay).
    Náhradníci: Moulin – Corgnet, Eysseric, Maupay, F. Pogba, Diomandé, Assou-Ekotto.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mendes, Armand, M'Bengue – Fernandes, André – Henrique (70. Dembèlé), Quintero (84. Sylla), Baal (60. Boga) – Sio.
    Náhradníci: Sorin – Janvier, Moreira, Diagné, Boga, Sylla, Dembèlé.

Rozhodca: Rainville – Stien, Jouannaud