Stoke City – Manchester City 2:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 1:1 (kon.) | Swansea – Leicester 0:3 (kon.)
Watford – Norwich 2:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 3:1 (kon.) | West Bromwich – Tottenham 1:1 (kon.)
Manchester United – West Ham 0:0 (kon.) | Chelsea – Bournemouth 0:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (1:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 05.12.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 15. kolo

Je za nami aj druhý polčas stretnutia medzi West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur. Celky nastúpili do druhej 45 minútovky za stavu 1:1. V tejto polovičke sme sa napriek dynamickému priebehu a zopár nebezpečných strieľ gólu nedočkali a tak sa celky rozdelili bratsky. Tottenham tak predlžuje svoju sériu bez prehry.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:01)

90+3

90+3
    Rondon to skúsil ešte strelou zo zúfalstva. Jednalo sa o pokus takmer od poliacej čiary. Lopte samozrejme chýbala presnosť.

90+3
    Hrá sa posledná minútka stretnutia a vyzerá to tak, že dnes sa celky rozdelia bratsky.

90+1
    Krásny únik domáceho celku, na ktorom konci bol McClean. Ten to skúsil razantným centrom, no tento pokus pred bránkou Llorisa nenašiel adresáta.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

89
    Eriksen to skúšal kolmicou za obranu , no pokus ani teraz nezožal úspech. Pri lopte sú však stále Hotspurs.

88
    Dawson teraz predvádzal naozaj krásny únik cez troch hráčov. Posledný únik bol však vyhodnotený ako nebezpečná hra a tak je lopta prisúdená kohútom.

87
    Hra je znovu prerušená. Tentokrát prebieha ošetrovanie jedného z domácich futbalistov a vyzerá to ako McClean.

86
    N'Jie bol rozbehnutý a pripravený prekonať Myhilla, no v úniku ho zastavil postranný arbiter zdvihnutou vlajočkou.

84
    Skvelý Jan Vertonghen teraz pripravil o loptu čistým zákrokom Rondona. Nebyť tohto zákroku videli by sme samostatný únik spomínaného futbalistu.

83
    Žltú kartu dostáva James McClean (West Bromwich Albion).

83
    McClean poslal trošku drasticky k zemi Dembelého a tak sme zvedavý ako to hlavný arbiter vyhodnotí.

82
    Bruntov priamy kop sa prepadol až na zadnú tyčku. Tu sa z ničoho nič objavil Dawson, no lopta mu vôbec nesadla a tak vyzeralo aj zakončenie.

82
    Žltú kartu dostáva Mousa Dembélé (Tottenham Hotspur).

81
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 9 minút. Tempo hry sa z minútky na minútku stupňuje a oba celky vedia, že dnes môžu ešte vyhrať.

80
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Dele Alli, prichádza Clinton N'Jie.

79
    Ďalší muž, ktorý mohol pridať gól zápasu bol Jose Rondon. Strela z hranice vápna síce narobil Llorisovi problémy, no Hugo na dvakrát chytá.