Dukla Praha – Teplice 4:0 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (2:0)
FK Teplice
cz Piatok 27.11.2015, 18:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • První fotbalová liga (CZ) • 15. kolo

Je dobojováno. Dukla i díky skvělému výkonu stopera Gorkšse a záložníka Čajiče opět dokázala porazit doma Teplice vysokým výsledkem 4:0. Hosté vážněji hrozili jen v první půli, kdy se v největší šanci ocitl Martin Fillo. Po poločasové přestávce však již ztratili se svým sokem krok. (23:11:47)

90+1

90
    V posledních sekundách se na Beauguelův centr napřahoval Preissler. Obránce Matula na poslední chvíli zachránil Teplice od páté branky.

89
    Dukla právě vstřelila branku!
    Ten už je proměněn! Bergerův centr propadl vápnem, kde se nejlépe zorientoval KASPARS Gorksš a vstřelil svoji druhou branku v utkání.

88
    Nakrátko rozehraný roh opět našel Beauguela, který znovu o obránce vybojoval další roh.

87
    Beauguel si narazil s Tetourem a jeho pokus o centr zblokoval Dressler na roh.

86
    Poslední pětiminutovku pozdrží Považancovo ošetřování. Slovenský záložník v souboji o míč zřejmě uklouzl.

86
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Dominik Preisler.

84
    Z velké vzdálenosti se napřáhl Mareš. Slavík však byl pozorný a vyráží nad břevno.

83
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomáš Přikryl, přichází Daniel Tetour.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Tomáš Česlák.

81
    Teplice teď na chvíli převzali iniciativu. Do domácího vápna několikrát centroval Matula, o střelu se pokoušel Krob. Pokus ale neměl gólové parametry.

80
    Beauguel si nedokázal pokrýt balón, o který ho obral teplický Dressler.

78
    Hra zvolnila na tempu. Teplice již na dohánění manka rezignovali. Zbylé minuty se bude dohrávat.

76
    A mohlo to být 4:0. Beauguel podstrčil Přikrylovi, který tentokrát branku netrefil.

74
    Dukla vede o tři branky. Považanec našel ve vápně volného TOMÁŠE PŘIKRYLA, který svými kličkami položil a následně obstřelil bezmocného Slavíka.

73
    Centr mířil na přední tyč, odkud ho ve skrumáži těl odvrátil Matula.

Jakub Janoušek

Góly: 40. Čajić (Milošević), 45. Gorkšs (Mareš), 74. Přikryl, 89. Gorkšs (Berger)

Karty:   23. Jeřábek (DUK), 55. Mareš (DUK), 70. Krmenčík (DUK) – 67. Krob (TEP)

FK Dukla Praha: F. Rada (C) – Jurendić, Jeřábek, Gorkšs, Milošević – Čajić, Považanec, Přikryl (83. Daniel Tetour) – Berger, Krmenčík (71. Beauguel), Mareš (86. Preisler).
    Náhradníci: Chudý – Albiach, Daniel Tetour, Preisler, Kovaľ, Vrzal, Beauguel.

FK Teplice: Slavík – Dressler, Lüftner, Matula, Krob – Hora (72. Kodeš), Breite, Ljevakovič, Vachoušek (C) (82. Česlák), Fillo – Kapolongo (46. Vondrášek).
    Náhradníci: Lipš – Táborský, Hošek, Bratanović, Kodeš, Vondrášek, Česlák.