Metallurg Magnitogorsk – Togliatti 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Záhreb 3:1 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 1:2 (kon.) | Jaroslavľ – Jugra Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Helsinki – Barys 2:0 (kon.)
Soči – Jekaterinburg 5:6 (po pr.) | S.Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Ak Bars Kazaň
cz Sobota 21.11.2015, 12:30 • Ufa Arena (kapacita: 8250) • KHL

58:02
    Po přerušení hry došlo k ostřejší výměně názorů mezi Nestěrovem a Rylovem, které však pomezní sudí od sebe téměř ihned odtrhli! Oba kohouti ale i tak dostávají dvě minuty za hrubost.

53:29
    Další vyloučení na straně domácí Ufy. I přes své mohutné protesty a nespokojenost je na dvě minuty za podražení na trestnou lavici poslán Teemu Hartikainen. Hodně přísné rozhodnutí sudího...

48:57
    Kazaň však dostává šanci na okamžitou odpověď. Dvěma minutami za jasné podražení je totiž potrestán Maxim Gončarov.

38:38
    Tak Kazaň si ještě zahraje přesilovou hru. Dvě trestné minuty za hákování si odpyká Enver Lisin!

26:22
    Na lavici hříchu už sedí Igor Grigorenko – dvě minuty, hra vysokou holí.

23:38
    Kazaň si dnes poprvé zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Alexander Loginov. Dokáží hosté snížit?

13:52
    Další vyloučení hostujícího týmu. Na dvě minuty si kvůli podražení může odpočinout Konstantin Kornějev.

07:09
    Až nyní se hra přerušuje! Oním hříšníkem, který před malou chvíli poslal k zemi Svedberga, je Dmitrij Obuchov, který si odsedí dvě minuty za podražení.

03:15
    No a hosté se budou muset opět strachovat! Na dvě minuty za hákování je vyloučen Vasilij Tokranov.

02:25
    Domácí si zahrají přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen Jakov Rylov.

Vojtěch Tůma

Góly a asistencie: 3. Omark (Engqvist), 8. Engqvist (Grigorenko), 25. Lazarev (Svedberg, Sojn), 49. Lisin (Hartikainen) – 35. Lukojanov (Tkačjov, Čibisov), 40. Tkačjov (Bělov, Möller)

HC Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Arzamascev, Bodrov, Derljuk – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Sojn, Nestěrov, Lazarev – Chlystov, Majorov, Prochorkin
    Ak Bars Kazaň: Rynnäs (3. Garipov) – Zacharčuk, Rylov, Bělov, Jarullin, Kornějev, Ďaloga, Tokranov – Obuchov, Möller, Azevedo – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Gluchov, Varankov, Malychin – Svitov, Archipov

Rozhodca: Antti Boman, Konstantin Olenin – Sergej Misjur, Dmitrij Sivov