Boston – Colorado 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:5 (kon.) | Carolina – Minnesota 2:3 (po pr.)
NY Rangers – St. Louis 6:3 (kon.) | Ottawa – Vancouver 3:2 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 3:1 (kon.)
Florida – Buffalo 2:3 (kon.) | Nashville – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Chicago – NJ Devils 2:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 6:3 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:1 (kon.) | LA Kings – NY Islanders 2:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
New Jersey Devils
cz Piatok 13.11.2015, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

57:25
    Velká šance pro Devils! Patrick Kane (CHI) byl vyloučen za hru vysokou holí.

54:01
    Uvidíme přesilovu hru Blackhawks. Mike Cammalleri (NJD) se dopustil zbytečného útočného faulu a výrazně tak komplikuje situaci pro svůj tým.

43:58
    Komplikace pro Devils. Marián Hossa byl totiž zahákován Travisem Zajacem (NJD), který tak dostává dvě trestné minuty. A při tom, jaký měli Blackhawks tlak, se jeví tato přesilová hra jako velmi dobrá šance na změnu stavu.

32:07
    Tootoo ale při tomto zakládání akce vybojoval přesilovku! Patrick Kane (CHI) dostává dvě minuty za hákování.

23:43
    Jordin Tootoo (NJD) při napadání zbytečně odstavil tělem Gustafssona bez puku a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:27
    A přesilovku si nyní vyzkouší i Devils. Dvě minuty za nedovolené bránění brankáře dostává slovenský útočník Marián Hossa (CHI).

05:02
    Blackhawks jsou za svou aktivitu odměněni vybojovanou přesilovkou pět na tři! John Moore (NJD) inkasuje dvě minuty za podražení a navíc Damon Severson (NJD) míří na trestnou lavici s ním kvůli hře vysokou holí! Dvě minuty budou hosté ve třech.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 7. Kane (Toews, Teräväinen), 54. Panarin (Gustafsson, Kane) – 21. Henrique (Moore), 38. Palmieri (Kalinin), 58. Kalinin (Palmieri, Schlemko)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Svedberg, Seabrook "A", van Riemsdyk, Hjalmarsson, Gustafsson, Daley – Shaw, Toews "C", Hossa "A" – Panarin, Anisimov, Kane – Daňo, Kero, Teräväinen – Desjardins, Krüger, Mashinter
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Larsson, Moore, Severson, Merrill, Schlemko – Cammalleri "A", Henrique, Stempniak – Kalinin, Zajac "A", Palmieri – Matteau, Josefson, Tootoo – Farnham, Gionta, O'Neill

Rozhodca: Leggo, Sutherland – Cvik, Pancich

Diváci: 21 568