Šaľa – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.) | Sereď – Borčice 1:0 (kon.) | Senec – Nové Mesto n/V 4:2 (kon.)
B. Bystrica – Dunajská Lužná 3:0 (kon.) | Poprad – Haniska 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom 1:0 (kon.)
Prešov – Bardejov 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – MFK Zvolen 2:0 (kon.) | R. Sobota – Košice 1:2 (kon.)
ŠKF Sereď
1:0 (1:0)
TJ Iskra Borčice
Sobota 07.11.2015, 13:00 • Športový Futbalový štadión Sereď • MONACObet liga

28
    Sereď dala gól!

V 28.minúte sa domáci tím ujíma vedenia 1:0! Kapitán domácich RICHARD HULÁK strieľa gól z priameho kopu.

27
    V 27.minúte vidí hráč hostí Bagi červenú kartu! Borčice tak budú hrať v oslabení!

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po skončení zápasu! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!