Toronto – Detroit 1:2 (po pr.) | Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | NJ Devils – Chicago 4:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Buffalo – Vancouver 3:2 (kon.) | LA Kings – Florida 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
cz Sobota 07.11.2015, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

55:53
    A pozor, šance pro domácí! Na trestnou lavici míří Alexej Marčenko, který podrazil Kadriho! Tohle budou dvě velmi perné minuty pro hosty.

53:02
    Co je ale pro hosty důležité, dvě minuty času k dobru. Na trestnou lavici odjíždí Daniel Winnik za, jak jinak, nebezpečnou hru vysokou holí. Třetí vyloučení Leafs v zápase, potřetí za stejný prohřešek.

45:04
    Detroit si zahraje druhou přesilovku v zápase, domácí opět pykají za hru vysokou holí, tentokrát Bozak zasáhl do hlavy Nyquista.

40:06
    No a hned v úvodu třetí třetiny si zahrají přesilovku i hosté, Spaling přímo před zraky hlavního rozhodčího trefil holí do obličeje Zetterberga.

35:33
    A hosté jdou znovu do čtyř, dvě minuty dostává Gustav Nyquist, velmi přísné vyloučení za držení protihráče.

20:16
    Ale pro hosty další komplikace, Jonathan Ericsson v obranném zákroku trefil soupeře holí do obličeje a dostává dvě minuty. Domácí budou hrát chvíli proti třem.

18:29
    Takže velmi nevydařené střídání Brendana Smithe končí dvouminutovým trestem za hákování.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 59. Phaneuf (Bozak, Parenteau) – 17. Zetterberg (Larkin, Abdelkader), 63. Kindl (Pulkkinen, Tatar)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bibeau) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Harrington, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak, Parenteau – Winnik, Spaling, Lupul – Grabner, Froese, Boyes. Trenér: Mike Babcock
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Smith, DeKeyser, Ericsson, Kindl, Marčenko – Abdelkader, Zetterberg, Larkin – Tatar, Sheahan, Nyquist – Anderson, Helm, Pulkkinen – Miller, Glendaning, Ferraro. Trenér: Jeff Blashill

Rozhodca: St. Laurent, Dwyer – Amell, Galloway

Diváci: 19680