Slovan Bratislava – Senica | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 2:0 (kon.) |
Šaľa – Slovan Bratislava U21 | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Borčice | 1:0 (kon.) | | | Senec – Nové Mesto n/V | 4:2 (kon.) |
B. Bystrica – Dunajská Lužná | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Prešov – Bardejov | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – MFK Zvolen | 2:0 (kon.) | | | R. Sobota – Košice | 1:2 (kon.) |
Dukla Praha – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 0:1 (kon.) | | | West Ham – Everton | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – Southampton | 0:1 (kon.) |
Norwich – Swansea | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Watford | 2:1 (kon.) | | | Manchester United – West Bromwich | 2:0 (kon.) |
Stoke City – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Vigo – Valencia | 1:5 (kon.) | | | Levante – La Coruña | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Getafe | 3:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Granada | 2:1 (kon.) | | | Malaga – Real Betis | 0:1 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 4:0 (kon.) | | | Leverkusen – Kolín nad Rýnom | 1:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Ingolstadt | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Mainz – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hamburger | 1:1 (kon.) |
Hellas Verona – Bologna | 0:2 (kon.) | | | AC Miláno – Bergamo | 0:0 (kon.) |
Oostende – Leuven | 3:0 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Kortrijk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Nacional | 0:1 (kon.) |
FC Ural – Rostov | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Perm | 2:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Groznyj – S. Moskva | 2:1 (kon.) |
Paríž – Toulouse | 5:0 (kon.) | | | Lorient – Troyes | 4:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 1:1 (kon.) |
Montpellier – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Remeš – GFC Ajaccio | 1:2 (kon.) |
Třinec – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Opava – Olomouc B | 4:0 (kon.) |
Austria – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Ried | 3:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 1:4 (kon.) | | | Nijmegen – Graafschap | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Excelsior | 2:3 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 1:1 (kon.) |
Termalica – Podbeskidzie | 0:2 (kon.) | | | Ruch Chorzów – Gdańsk | 3:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Gliwice | 0:2 (kon.) |
koniec
FC Graffin Vlašim
1:1
(0:1)
1. SC Znojmo
Jiří Paýr
Góly:
55. Průcha – 21. Okleštěk
Rozhodca: Orel – Kotalík, Melichar
Diváci: 515
Karty: 59. Breda (VLA), 80. Matějka (VLA) – 48. Cihlář (ZNO)
Nepremenená penalta:
FC Graffin Vlašim:
Vorel – Breda, Štochl, Toml, Nový – Vebr, Tarczal – Kučera (68. Janda), Hronek (46. Mihálik), Průcha – Matějka.
Náhradníci: Budínský – Vondra, Moravec, Mihálik, Hašek, Janda.
Tréner:
1. SC Znojmo: Veselý – Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek – Šumbera, Nepožitek, Okleštěk, Stáňa (88. Alaca) – Ledecký (83. Lapeš), Šamánek (71. Njire).
Náhradníci: Doleček – Lapeš, Hříbek, Njire, Alaca, Pokorný, Serenkov.
Tréner:
Náhradníci: Budínský – Vondra, Moravec, Mihálik, Hašek, Janda.
Tréner:
1. SC Znojmo: Veselý – Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek – Šumbera, Nepožitek, Okleštěk, Stáňa (88. Alaca) – Ledecký (83. Lapeš), Šamánek (71. Njire).
Náhradníci: Doleček – Lapeš, Hříbek, Njire, Alaca, Pokorný, Serenkov.
Tréner:
Rozhodca: Orel – Kotalík, Melichar
Diváci: 515
Martin Nový dostal přihrávku na hranici vápna, nabíhající ONDŘEJ PRŮCHA si hlasitě řekl o míč a také jej dostal. Domácí záložník obešel brankáře a následně zasunul míč do odkryté branky.
Nyní se hostům zadařilo. Vlašim nedokázala uklidit míč od bezpečí a TOMÁŠ OKLEŠTĚK se zjevil sám před Vorlem, který přes veškerou snahu nedokázal zabránit míči v cestě do sítě.