Slovan Bratislava – Senica | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 2:0 (kon.) |
Šaľa – Slovan Bratislava U21 | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Borčice | 1:0 (kon.) | | | Senec – Nové Mesto n/V | 4:2 (kon.) |
B. Bystrica – Dunajská Lužná | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Prešov – Bardejov | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – MFK Zvolen | 2:0 (kon.) | | | R. Sobota – Košice | 1:2 (kon.) |
Dukla Praha – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 0:1 (kon.) | | | West Ham – Everton | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – Southampton | 0:1 (kon.) |
Norwich – Swansea | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Watford | 2:1 (kon.) | | | Manchester United – West Bromwich | 2:0 (kon.) |
Stoke City – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Vigo – Valencia | 1:5 (kon.) | | | Levante – La Coruña | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Getafe | 3:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Granada | 2:1 (kon.) | | | Malaga – Real Betis | 0:1 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 4:0 (kon.) | | | Leverkusen – Kolín nad Rýnom | 1:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Ingolstadt | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Mainz – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hamburger | 1:1 (kon.) |
Hellas Verona – Bologna | 0:2 (kon.) | | | AC Miláno – Bergamo | 0:0 (kon.) |
Oostende – Leuven | 3:0 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Kortrijk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Nacional | 0:1 (kon.) |
FC Ural – Rostov | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Perm | 2:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Groznyj – S. Moskva | 2:1 (kon.) |
Paríž – Toulouse | 5:0 (kon.) | | | Lorient – Troyes | 4:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 1:1 (kon.) |
Montpellier – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Remeš – GFC Ajaccio | 1:2 (kon.) |
Třinec – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Opava – Olomouc B | 4:0 (kon.) |
Austria – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Ried | 3:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 1:4 (kon.) | | | Nijmegen – Graafschap | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Excelsior | 2:3 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 1:1 (kon.) |
Termalica – Podbeskidzie | 0:2 (kon.) | | | Ruch Chorzów – Gdańsk | 3:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Gliwice | 0:2 (kon.) |
koniec
SK Sturm Graz
3:2
(2:2)
SV Ried
74
|
Hra je přerušena. Hadžič (Sturm Graz) si právě vykoledoval žlutou kartu, a pokud nechce být vyloučen, měl by si podobné prohřešky odpustit.
|
|
70
|
Rozhodčí Christopher Jager ukázal žlutou kartu jednomu z hráčů. Je jím Gernot Trauner (Ried).
|
|
54
|
Hart (Ried)nešetrně zfauloval protihráče a sudí Jager tento počin odměňuje žlutou kartou.
|
Góly:
4. Kienast, 43. Schick, 71. Kienast – 3. Sikorski, 13. Elseng
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:22.
Rozhodca: Jäger – Riedel, Rigler
Diváci:
Karty: 74. Hadžič (STG) – 54. Hart (RIE), 70. Trauner (RIE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:22.
SK Sturm Graz:
Esser – Madl(C), Spendlhofer, Horvath, Klem, Piesinger, Schick, Hadžić, Offenbacher, Kienast, Gruber
Náhradníci: Gratzei (B), Lykogiannis, Kamavuaka, Lovric, Dobras, Tadić, Edomwonyi
Tréner:
SV Ried: Gebauer(C) – Petar Filipovic, Reifeltshammer, Janeczek, Hart, Bergmann, Oliver Kragl, Trauner, Walch, Sikorski, Elsneg
Náhradníci: Reuf Durakovic(B), Nico Antonitsch, Alberto Prada, Denis Streker, Polverino, Murg, Fabian Schubert
Tréner:
Náhradníci: Gratzei (B), Lykogiannis, Kamavuaka, Lovric, Dobras, Tadić, Edomwonyi
Tréner:
SV Ried: Gebauer(C) – Petar Filipovic, Reifeltshammer, Janeczek, Hart, Bergmann, Oliver Kragl, Trauner, Walch, Sikorski, Elsneg
Náhradníci: Reuf Durakovic(B), Nico Antonitsch, Alberto Prada, Denis Streker, Polverino, Murg, Fabian Schubert
Tréner:
Rozhodca: Jäger – Riedel, Rigler
Diváci: