Buffalo – Tampa Bay 1:4 (kon.) | Washington – Boston 4:1 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:2 (3:1 po s.n.) | Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Arizona – Colorado 4:2 (kon.) | LA Kings – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Columbus Blue Jackets
cz Piatok 06.11.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

46:34
    A pozor, to je komplikace pro domácí! Milan Lucic dostává dvouminutový trest za hákování.

33:51
    Jenže Lewise přidržel Connauton a bude se znovu trestat:

Kevin Connauton (CBJ), držení, 2 minuty

29:39
    Kevin Connauton velmi aktivní, ten si půjde odpočinout, spolu s ním na trestnou míří i Jordan Nolan, který tedy má ale u sebe tři rukavice, to se mi nějak nezdá. Aha, tak jednu ještě zahazuje tak lehce provokativně směrem k trestné lavici soupeře... Jj, hezky to vrať, dnes koukám rukavice ještě budou potřeba.

Tresty:
    Jordan Nolan (LAK), sekání, 2 minuty
    Jordan Nolan (LAK), hrubost, 2 minuty
    Kevin Connauton (CBJ), hrubost, 2 minuty

26:43
    Jake Muzzin dostává dvě minuty za faul loktem, potom se strhla potyčka právě domácího Muzzina s hostujícím Calvertem, který právě ten loket schytal.

Takže:
    Jake Muzzin (LAK), faul loktem, 2 minuty
    Jake Muzzin (LAK), hrubost, 2 minuty
    Matt Calvert (CBJ), hrubost, 2 minuty

25:22
    Tentokrát jsme ale viděli spíš bitku ve vzájemném klinči, bez větších úderů pěstí na bradu či nos. Oba kohouti si jdou zase sednout do boxu, odkud před chvílí na skok vykoukli, tentokrát každý na pět minut:

Andy Andreoff (LAK), rvačka, 5 minut
    Gregory Campbell (CBJ), rvačka, 5 minut

23:15
    Oba dostávají za slabý odvar toho, co v první třetině předvedli Clifford a Foligno, po dvou minutách:

Jonathan Quick (LAK), 2 minuty, hrubost – trest odsedí Ehrhoff

Takže Hartnell i dvě minuty za hrubost, k těm přišel trošku jak slepý k houslím, pač tu nakládačku neměl šanci ani nějak pořádně opětovat...

12:32
    A opět se vylučuje a dnes podruhé v utkání míří na trestnou lavici David Savard, tentokrát za hákování Tannera Pearsona. Domácí mají velmi výhodnou přesilovku 4 na 3!

11:36
    Ovšem neměla dlouhého trvání. Vše takové zakončení rychlé mezihry, kdy nejprve Martinez sundal na konci střídaček Hartnella tak, že ten se složil o začátek zvýšeného plexi, poté Foligno hitoval Nolana a vše nakonec vrcholí bitkou mezi Folignem a Cliffordem, kterou vyhrál hostující kapitán. Oba dostávají pět minut a jdou za katr.

06:05
    A Ryan Johansen si svou aktivitou vynutil faul a první přesilovku si zahrají i Jackets. Na trestnou lavici odjíždí obránce Králů Christian Ehrhoff, dvě minuty za podražení.

00:27
    Ani jsme se nestačili rozkoukat, a máme tu první vyloučení dnešního utkání. Dvě minuty dostane David Savard (CBJ) za krosček.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 13. Martinez (Brown, McBain), 59. Carter (Kopitar) – 7. Atkinson (Dubinsky, Connauton), 19. Dubinsky (Foligno, Savard), 51. Campbell (Johnson, Karlsson)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Ehrhoff, McBain – Gáborík, Kopitar, Brown – Lucic, Carter, Toffoli – Pearson, Shore, Lewis – Clifford, Andreoff, Nolan
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Tjutin, Murray, Connauton, Prout – Jenner, Dubinsky, Saad – Calvert, Johansen, Atkinson – Hartnell, Karlsson, Foligno – Campbell, Wennberg, Boll

Rozhodca: Watson, Kowal – Knorr, Grandt

Diváci: 18230