Rakúsko – Lichtenštajnsko 3:0 (kon.) | Rusko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Švédsko – Moldavsko 2:0 (kon.)
Bielorusko – S. Macedónsko 0:0 (kon.) | Luxembursko – Slovensko 2:4 (kon.) | Ukrajina – Španielsko 0:1 (kon.)
Estónsko – Švajčiarsko 0:1 (kon.) | Litva – Anglicko 0:3 (kon.) | San Maríno – Slovinsko 0:2 (kon.)
San Maríno
0:2 (0:0)
Slovinsko
cz Pondelok 12.10.2015, 20:45 • San Marino Stadium, Serravalle (kapacita: 7.000) • Kvalifikácia ME

90
    Domácí naposledy střídají. V závěru zápasu se na hřiště podívá Pier Filippo Mazza, který nahradí Mattea Vitaioliho.

72
    A minutu po první změně San Marina přichází druhá. Alessandro Della Valle se podívá na hřiště, Carlo Valentini míří na lavičku.

71
    Po bídně rozehraném rohu a následném ofsajdu Slovinska střídají i domácí. Lehce zraněný Andy Selva je nahrazen Danilo Rinaldim.

70
    Dohráno má pro dnešek Andraž Kirm. Na jeho místo přichází Dejan Lazarović, který se jde hned připravit na rohový kop.