Hurikán Bratislava – Grasshoppers Žilina 6:5 (2:0 po s.n.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Prešov 13:4 (kon.) | ATU Košice – Záhorská Bystrica 7:2 (kon.)
Florko Košice – Skalica 16:4 (kon.) | Lido Bratislava – Nižná 5:4 (1:0 po s.n.) | M-Šport Trenčín – Sabinov 10:5 (kon.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím VŠK FTVŠ UK Bratislava.

JÁN PURC prízemnou strelou rozhodol o víťazstve Hurikánu nad Žilinou pomerom 6:5 po samostatných nájazdoch!

2. séria
    2:0
    Ján Purc prízemnou strelou rozhodol o víťazstve Hurikánu nad Žilinou pomerom 6:5 po samostatných nájazdoch!

2. séria
    1:0
    Ani Martin Grlický neprekonáva Borlíka v bráne!

1. séria
    1:0
    Tomáš Škarupa svoj samostatný nájazd premieňa!

1. séria
    0:0
    Do brány Hurikánu sa na nájazdy postavil Michal Borltlík. Prvý nájazd v podaní Richarda Francla vychytal.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predlžení sa o víťazovi tohto zápasu nerozhodlo. Uvidíme samostatné nájazdy!

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:15
    Pekná Purcova nahrávka na Lipčáka, ktorý si ale ideálne nespracoval túto prudkú prihrávku.

64:00
    Je pred nami posledná minúta predlženia. Uvidíme samostatné nájazdy? O tom sa rozhodne v najbližšej minúte.

62:24
    Liszkay si dobre pokryl loptičku za bránou Žiliny, odkiaľ nahral voľnému Bučákovi, ten loptičku dorazil, no šla nad bránu...

60:35
    Žilinčania začínajú predlženie zo svojho obranného pásma a postupne sa dostávajú do útoku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách je stav nerozhodný 5:5, a tak nasleduje 5-minútové predlženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:41
    FTVŠ Bratislava dala gól!

Fantázia, čo sa práve deje na ihrisku, už sa zdalo, že je rozhodnuté, no MATÚŠ BUČÁK po strele Petra Nehilu dorazil za chrbát Miroslava Kružela. Naozaj prítomní diváci musia byť so zápasom nadmieru spokojní.

59:16
    Žilina dala gól!

Uf, studená sprcha pre domácich hráčov, ktorí 44 sekúnd pred koncom tretej tretiny inkasujú z hokejky DAMIÁNA JURČÍKA.
    Asisetcnia: Martin Veneny.

58:46
    Purcovu strelu zblokoval Grlický.

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 2. Škarupa (Benedig), 24. Máder (Purc), 41. Škarupa (Nehila), 50. Lipčák (Purc), 60. Bučák (Nehila), rozh. náj. Purc – 21. A.Hrin (Francl), 42. Francl, 50. Francl, 53. Jurčík (Miške), 60. Jurčík (Veneny)