Klatovy – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Vyšehrad – Jablonec 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:5 (kon.)
Opava – Sigma Olomouc 1:5 (kon.)
SK Klatovy 1898
0:5 (0:4)
FK Mladá Boleslav
cz Utorok 29.09.2015, 16:30MOL Cup • 3. kolo

81
    Kadlec má odpracováno, na jeho místo nastupuje Tomáš György.

77
    Dnešní utkání sleduje 1450 diváků.
    74. Milan BAROŠ - 0:5

74
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak nakonec se Středočeši prosadili i ve druhé půli, svým druhým gólem v zápase se o to postaral MILAN BAROŠ!

73
    Karel Jarolím sáhl k poslední změně, Jiřího Skaláka nahradil Rudolfem Skácelem.

71
    Skalák přiťukl míč úplně volnému Janu Kyselovi, jehož ránu z první Rojík skvělým zákrokem vytěsnil!

62
    Střídání v týmu Klatovy: ze hřiště odchází Říský, přichází Krásný.

53
    Teď si však domácí nedali pozor na zadní vrátka, což mohl potrestat Fleišman, jenže z výborné pozice pálil těsně nad!

48
    Stadionem to jen zahučelo, domácí totiž pohrdli obrovskou šancí na vstřelení čestného gólu!

46
    Chirinciuce ve druhé půli nahradí Tomáš Lhotka.

46
    Hosté do druhé půle vstupují se dvěma změnami, Zahustela nahradil Stanislav Klobása a místo Rady jde na plac Malpon.
    44. Ondřej ZAHUSTEL - 0:4

44
    Zápas se mění v demolici domácích Klatov, Středočeši znovu udeřili – nyní se přesnou hlavičkou prosadil ONDŘEJ ZAHUSTEL.
    41. Jan CHRAMOSTA - 0:3

41
    Na onu zajímavost jsme nemuseli čekat dlouho, prakticky vzápětí totiž svěřenci Karla Jarolíma přidali svůj třetí gól! Mezi střelce se přesnou střelou k pravé tyči zapsal také JAN CHRAMOSTA, navrátilec z hostování v Plzni.

39
    ...Na jehož konci stál Milan Baroš, který mířil sám proti Rojíkovi, ten mu ale včasným vyběhnutím doslova ukradl další gól z kopačky!

33
    Rojík měl co dělat, aby vyškrábl nebezpečnou hlavičku, jež vzešla z chumlu před ním a mířila těsně pod břevno. Nakonec si ale poradil!

19
    Baroš se postaral o obrovské zmatky v pokutovém území, ale dezorientovaný Rojík si nakonec poradil!
    14. Milan BAROŠ - 0:2

14
    A už je to o dva góly! Před Rojíkem se zjevil neobsazený kanonýr MILAN BAROŠ a domácímu gólmanovi nedal byť jen sebemenší šanci.

10
    Hlavičkou z podobné pozice, z níž pálil před chvílí Vraštil, mohl udeřit i Jakub Rada, těsně však minul Rojíkovu klec!
    7. Lukáš VRAŠTIL - 0:1

7
    Inu, to bylo poměrně rychlé – hosté jdou do vedení po sedmi minutách! Boleslavští zahrávali rohový kop a centr z pravé strany přesně našel volného LUKÁŠE VRAŠTILA, jenž se z bezprostřední blízkosti nemýlil.