Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Stuttgart – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 1:3 (kon.)
Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.) | Mainz – Bayern 0:3 (kon.) | Hamburger – Schalke 0:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (1:0)
Hannover 96
Sobota 26.09.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

Zápas vo Wolfsburgu sa skončil. Hostia dokázali v druhom polčase vyrovnať zásluhou Kiyotakeho, ktorý v 57. minúte rozvlnil sieť za Benagliom. Domáci mali loptu častejšie na kopačkách, snažili sa dostávať pred bránu Hannoveru, ale druhý gól už nedali, hoci na to mali niekoľko dobrých príležitostí. V dnešnom zápase udelil hlavný rozhodca 4 žlté karty, po dve na oboch stranách.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:24:20)

90+4

90+4
    Po faule Marcela zahrávali domáci priamy kop z cca 30 metrov. Rodríguez poslal do 16ky hostí dobrú loptu, ale tam sa presadili iba hráči Hannoveru.

90+3
    Marcelo vidí žltú kartu za faul na hráča Wolfsburgu.

90+3
    Na opačnej strane faul Guilavoguiho a priamy kop pre Hannover.
    90+2.

90+2
    Arnold zahodil obrovskú príležitosť. Po dobrej prihrávke do pokutového územia Hannoveru skúsil strelu z uhla, ale lopta smerovala tesne vedľa ľavej žrde.

90+1
    Domáci sa snažili poslať center do 16ky Hannoveru, ale Dost si proti obrane hostí neporadil, a nezískal ani rohový kop. nasleduje odkop od brány Hannoveru.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hostia, ktorí sa snažia zbierať cenné sekundy v strede ihriska.

89
    Rodríguez posielal center do 16ky Hannoveru, ale jeho loptu nezasiahol žiadny hráč, a tak smerovala za postrannú čiaru.

88
    Faul Danteho v strede ihriska, a priamy kop pre Hannover.

87
    Ďalšia útočná akcia Wolfsburgu, a znova neúspešná. Hostia vždy dobre vystihnú prihrávku do pokutového územia, a loptu odkopnú do bezpečia.

86
    Ľahký center do 16ky Hannoveru končí v rukaviciach brankára Zielera, a hostia si znova vydýchli. Domáci majú jasnú prevahu, ale v zakončení sa trápia.

85
    Schmiedebach podržal loptu na útočnej polovici, a obrana Hannoveru si mohla na pár sekúnd vydýchnuť. Domáci však loptu rýchlo získali a znova idú do útoku.

84
    Priamy kop ani následná strela Rodrígueza neohrozila bránu Hannoveru, a tak nasleduje iba odkop brankára Zielera.

83
    Felipe sa na ihrisku dlho neohrial, a už vidí žltú kartu za faul na Caligiuriho. Nasleduje priamy kop Wolfsburgu.

82
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Kiyotake, a nahradí ho Felipe.

82
    Zblokovaná strela Wolfsburgu z vnútra 16ky, a ďalší neúspešný pokus domáceho tímu.