Chabarovsk – Jaroslavľ 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 0:2 (kon.) | Novokuzneck – Togliatti 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 5:4 (po pr.) | Omsk – Barys 2:4 (kon.) | Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (0:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Jekaterinburg 5:1 (kon.) | Petrohrad – Helsinki 6:3 (kon.)
S.Moskva – Záhreb 1:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
cz Piatok 25.09.2015, 18:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Krásný večer přeji všem fanouškům ruské KHL, dnes se zaměříme na duel mezi Torpedo Nižnij Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk.

Oba týmy jsou na tom bodově zcela totožně, když za třináct utkání každý z nich nasbíral 23 bodů. Co se týče minulého kola, tak Nižnij Novgorod doma prohrál Jekatěrinburgem 2:4, naopak Chanty-Mansijsk venku porazil Dynamo Minsk 3:0.

Torpedo Nižnij Novgorod: Biryukov(Proskuryakov)-Pepelyaev, Budkin, Kondratyev, Makarov, Spang, Kolganov, Osipov, Alyayev- Dvurechenskij, Potapov, Kulyomin- Galuzin, Videll, Klingberg- Sopin, Frolov, Semin- Ashton, Konkov ,Kostitsyn

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelashvili(Fokin,Proskuryakov)- Ugolnikov, Zheldakov, Antonov, Seleznyov, Vasilchenko, Pogorishny, Kalashnikov, Yatsenko- Yashin, Bortnikov, Gusev- Shevchenko, Volkov, Ivanov- Chibisov, Bulyansky, Taratukhin- Varfolomeyev,Medvedev

Rozhodčí: Buturlin Mikhail, Vasilyev Alexei, Alyoshin Pyotr, Ivanov Yury.

Hráči jsou už ledě, zápas za malou chvíli začne.

00:01

4:20
    Jako první si půjde odpočinout hostující hráč Ugolnikov, 2 minuty za hákování.

9:34
    Domácí jako první otevírájí brankový účet, trefuje se POTAPOV ALEXEI.
    Alexei POTAPOV - 1:0

9:51
    I druhé vyloučení patří hostům, tentokrát si jde sednout Antonov, 2 minuty za zdržování hry.

11:11
    Domácí využívají přesilovku, trefuje se ALEXEI SOPIN.
    Alexei SOPIN - 2:0

11:37
    Ani ne půl minuta uběhla a je to už 3:0, autor branky je VYACHESLAV KULYOMIN.
    Vyacheslav KULYOMIN - 3:0

11:37
    Hostující trenér střídá po třetí brance gólmana. Do brankoviště se postaví brankářská dvojka Folkin.

12:31
    Jako první hráč domácí celku si jde sednout Galuzin, 2 minuty za naražení na hrazení.

15:05
    A je to už 4:0. Další autor branky je VLADIMIR GALUZIN.
    Vladimir GALUZIN - 4:0

16:24
    Na trestnou lavici si půjde odpočinout domácí Ashton za hákování.

20:00

Viděli jsme uragán domácích hráčů, kteří se ujali vedení 4:0. Za pár chvil začne druhá třetina.

20:01

21:22
    Torpedo právě vstřelilo branku!

Domácí už vedou 5:0, autorem branky je zkušený ALEXANDER FROLOV.
    Alexander FROLOV - 5:0

26:27
    Na trestnou lavici míři domácí hráč, jmenovitě Dmitrij Semin, 2 minuty za hákování.

27:28
    Hosté si zahrají přesilovku 5 na 3. Domácí měli příliš mnoho hráčů na ledě. Odpykat trest půjde Alexander Frolov.

29:28

40:00

Druhá třetina je za námi. Opět jsme viděli tlak domácích hráčů, který přinesl jenom jednu branku, střídající brankář zatím drží Jugru od většího přídělu.

Další třetina začne přibližně v 19:45 .

40:01

42:09
    První vyloučený ve třetí třetině je domácí Artyom Alyayev, 2 minuty za nedovolené bránění.

43:10
    Hosté si podruhé zahrají 5:3, Ashton Carter si půjde sednout na 2 minuty za podražení.

49:03

Domácí zvyšují na 6:0, autor branky PEPELJAJEV ALEXEI.
    Alexei PEPELJAJEV - 6:0

49:28
    Na trestnou lavici putuje hostující hráč Vasilečenko, 2 minuty za hrubost

51:28

52:25
    Domácí hráč Dvurčenskik si půjde na 2 minuty sednout za napadení.

54:25

56:25
    Na trestné lavici si odpočine hostující Varfolomejev, 2 minuty za napadení.

58:25

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

59:07
    Tak ještě ke konci si půjde sednout na trestnou lavici Ivanov z hostujícího celku, 2 minuty za podražení.

Je konec! Domácí dnes zničili hosty z Chanty-Mansijsku 6:0 a připisují si důležité tři body do tabulky. Na závěr bych se chtěl omluvit všem lidem, co tento zápas sledovali za zmatky v první třetině. U dalšího přenosu, Nashledanou. (20:25:08)

Góly a asistencie: 10. Potapov (Budkin), 12. Sopin (Kondratyev, Alyayev), 12. Kulyomin (Potapov), 16. Galuzin, 22. Frolov (Spang), 50. Pepeljajev (Frolov, Galuzin)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov – Pepeljajev, Budkin, Kondratjev, Makarov, Spang, Kolganov, Osipov, Aljajev – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Videll, Klingberg – Sopin, Frolov, Sjomin – Ashton, Konkov, Kosticin S.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gelashvili (13. Fokin) – Ugolnikov, Želdakov, Antonov, Seleznyjov, Vasilčenko, Pogorišny, Kalašnikov, Jatsenko – Jašin, Bortnikov, Gusev – Ševčenko, Volkov, Ivanov – Chibisov, Buljansky, Taratukhin – Varfolomejev, Medvěděv.

Rozhodca: Buturlin Mikhail, Vasiljev Alexei, Aljošin Pyotr, Ivanov Yury