Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – NJ Devils 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    PIERRE-EDOUARD BELLEMARE trefuje opuštěnou klec hostů a pečetí výhru svého týmu!

55:27
    Oba týmy hrají v plném počtu.

53:27
    za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni Brandon Manning (PHI) a Mike Halmo (NYI), dvě minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

50:17
    Domácí se dokázali ubránit při vlastním oslabení, White skáče zpátky na ledovou plochu.

48:17
    Ryan White (PHI) dostává dvě minuty za sekání, hosté mohou srovnat v přesilové hře.

43:24
    Hosté se však z vyrovnání dlouho neradovali. Slovo si vzal MICHAEL DEL ZOTTO a dnes již počtvrté se domácí dostávají do vedení! Jakub Voráček, Claude Giroux.

42:18
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté i potřetí v tomto zápase umazávají náskok domácích a stav je opět vyrovnaný. Třetí gól Islanders vstřelil JUSTIN VAIVE!

40:01

Statistiky utkání po druhé třetině

Střely na branku: 18 – 11

40:00

35:39
    Domácí v plném počtu, hosté se v početní převaze prosadit nedokázali.

33:39
    Michael Del Zotto (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, přesilová hra pro Islanders bude následovat.

28:07
    I domácí se prosazují v přesilové hře a znovu odskakují svému soupeři ve skóre, třetí gól domácích vstřelil VINCENT LECAVALIER! Asistence: R. J. Umberger, Jevgenij Medvěděv.

26:15
    Domácí si mohou vzít ztracené vedení zpět v početní převaze, Mike Halmo (NYI) dostává dvě minuty za hákování.

25:06
    Hosté rychle srovnávají skóre v početí výhodě, autorem vyrovnávacího gólu je ALAN QUINE! Bez asistence.

24:19
    Vzápětí se ale budou domácí bránit, Jakub Voráček (PHI) fauloval loktem a už usedá na lavici trestů.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 6. Raffl (Voráček, Del Zotto), 25. Konecny (Rosehill), 29. Lecavalier (Umberger, Medvěděv), 44. Zotto (Voráček, Giroux), 60. Bellemare – 9. Wright, 26. Quine, 43. Vaive

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Ouellette) – Del Zotto, Schenn, Manning, Drewiske, Provorov, Medvěděv – Raffl, Umberger, White "A", Giroux "C", Lecavalier, Rosehill, Bardreau, VandeVelde, Bellemare, Konecny, Gagner, Voráček "A".
    New York Islanders: Greiss (Gibson) – Pulock, Czuczman, Strait, Mayfield, De Haan, Graham – Quine, Holmstrom, Wright, Boulton, Halmo, Vaive, Florek, Colberg, Cizikas, Beck, Dal Colle, Beauviller.