D. Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Záhreb – Viťaz 3:1 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
HC Dinamo Riga
Pondelok 21.09.2015, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Zápas v Bratislave sa skončil víťazstvom domácich, ktorí o zisku dvoch bodov rozhodli až gólom v predĺžení. Diváci videli vyrovnaný duel, Dinamo malo v predĺžení šancu na hokejke Kundrátka, no radovala sa domáca aréna. Je mi ľúto, že som vám pre technické problémy nemohol napísať viac príspevkov, verím, že tento problém bol dnes naposledy. Dobrú noc všetkým z Bratislavy želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (21:53:41)

64:27. TIČAR - 3:2

64:27
    Slovan Bratislava dal gól!
    Starosta poslal spoza pravého kruhu puk na bránku hostí, ten sa odrazil medzi kruhy a nikým nekrytý ROK TIČAR rozhodol o víťazstve domácich. Asistencie: Tomáš Starosta a Žiga Jeglič.

63:59
    Mihalik vystrelil zápästím spoza ľavého kruhu, Eriksson v pokľaku puk schoval do lapačky.

60:51
    Kundrátek vystrelil z vrcholu kruhov, Brust dal na ľad hokejku a puk vyrazil späť do hry.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Slovan v tretej tretine dvomi zlepenými gólmi otočil vývoj zápasu, keď predtým videorozhodca domácim gól neuznal, no hostia stihli nájsť v riadnom hracom čase na otázku domácich odpoveď a poslali zápas do predĺženia. Na svetelnej kocke svieti pomer striel medzi žrde 32:31.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Sestito vypálil z ľavého kruhu a mohol rozhodnúť, Brust puk vyrazil späť do hry a tribúny si vydýchli.

58:52
    Dnešné stretnutie sleduje 7.577 divákov, hra prerušená, vhadzujeme po ľavej ruke Erikssona.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny, na hokejky už sadá opatrnosť a dnes zrejme pôjdeme do predĺženia, Slovan s pukom v pásme hostí.

56:32
    Úmyselný ofsajd v podaní domácich, arbitri hru posielajú pred Brusta, tak napokon nie, vhadzujeme v strednom pásme.

55:16
    Slovan s pukom v pásme Dinama, hostia však pozične dobre bránia a domácich k zakončeniu nepúšťajú.
    53:05. M. REDLIS - 2:2

53:05
    Dinamo Riga dalo gól!
    MIKELIS REDLIHS sa s pukom od pravého kruhu preštrikoval pred bránkovisko a strelou švihom prekonal Brusta v bránke domácich. Asistencie: Tim Sestito a Krišjanis Redlihs.

52:49
    Švarný na modrej pri mantineli odzbrojil od puku Sestita, Slovan s pukom v strednom pásme.

51:03
    Nič viac si teraz neželám, len aby fungovala sieť, Slovan hrá s pukom v pásme hostí.

50:30
    Dinamo sa bude snažiť dostať domácich pod tlak, teraz chybovalo prihrávkou na modrú a samo sa pripravilo o pásmo.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 46. Bartovič (Barker, Novák), 49. Kašpar (Nagy, Miklík), 65. Tičar (Starosta, Jeglič) – 35. Darzinš, 54. M. Redlis (Sestito, K. Redlihs)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Starosta, Švarný, Barker, Novák, Mihalik, Sersen (A), Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Kašpar, Nedorost, Miklík – Šťastný, Surový (C), Bartovič – Skalický, Viedenský, Lušňák
    HC Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Galvinš, Kundrátek, K. Redlihs (A), Seigo, Jerovejevs, Sotnieks, Locans – M. Redlihs, Sestito (A), Meija – Saulietis, Džerinš, Skvorcovs – Bukarts, Berzinš, Indrašis – Darzinš (C), Schütz, Leino

Rozhodca: Beľajev, Buturlin – Gordenko, Tomilov

Diváci: 7.577