Olomouc – Jihlava 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:1 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Pardubice 4:3 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po pr.)
HC Olomouc
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Dukla Jihlava
cz Sobota 19.09.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 6. kolo

56:05
    Ještě v závěru utkání si domácí zahrají přesilovku. Lukáš Anděl (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

52:43
    Hanáci jsou znovu ve čtyřech. Menší trest za hákování totiž vyfasoval Jan Klvaňa (OLO).

49:38
    Lukáš Spurný (OLO) si odsedí dvě minuty za podražení.

38:17
    Současně byli vyloučeni Martin Hes (OLO) a Lukáš Jícha (JIH) oba za hrubost na dvě minuty.

37:56
    Jakub Heža (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

35:58
    Hanáci mají k dispozici další přesilovou hru. Václav Půža (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

31:52
    Hanáci se budou znovu bránit. Miroslav Kuba (OLO) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

15:16
    Druhá početní výhoda pro Olomouc. Dvouminutový trest za sekání si odpyká Aleš Dufek (JIH).

11:25
    Domácí jdou do tří! Rok Macuh (OLO) je potrestán dvěma minutami za zdržování. Olomoučtí se tak téměř minutu budou bránit ve třech.

10:24
    Svou první přesilovku si v první třetině zkusí i hosté. Za nedovolené bránění je dvěma minutami potrestán Jan Klvaňa (OLO).

04:17
    A je tu první přesilovka! Jaromír Vlček (JIH) je právě za držení protihráče na dvě minuty odeslán na trestnou lavici.

Zuzana Spurná

Góly a asistencie: 57. Macuh (Pavlovský, Nesvadba) – 34. Balaštík (Jícha), 51. Dufek (Anděl), 58. Dufek (Anděl)

HC Olomouc: Urbisch (Šoustal) – Nesvadba (C), Spurný, Klvaňa, Metelka, Hes, Škoda – Heža, Kropáč, Fejko, Pavlovský, Horák, Ministr, Macuh, Marek, Konečný, Jeklič, Müller, Kuba.
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Pospíchal, Půža, Pražák, Váňa, Vlček, Kadlec, Hohl (C) – Vala, Dufek, Ondráček, Najman, Balaštík, Dvořák, Kolouch, Bambula, Jícha, Kousal, Anděl.

Rozhodca: Cik – Holibka, Šimčík