Novokuzneck – Petrohrad 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavľ 4:3 (kon.) | Jekaterinburg – Togliatti 4:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Novosibirsk – S.Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižnekamsk 1:4 (kon.) | Novgorod – Viťaz 1:0 (kon.) | HC Slovan – Záhreb 3:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 06.09.2015, 17:30 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

49:38
    Trest pre hráčsku lavičku hostí za vhodenie predmetu na ľadovú plochu, presilovka pre domácich.

48:17
    Za seknutie dostal dve minúty Genoway a Slovan hrá presilovku štyroch proti trom, kedy ak nie teraz?

48:11
    Gysbers dve minúty za vyhodenie puku, Nagy za nedovolené bránenie, hráme štyria proti štyrom.

39:22
    Za podrazenie oslabil svoj tím Jämtin, presilovku si zahrá Slovan.

35:54
    Za podrazenie dostal dve minúty Mihalik, protesty Surového sú zbytočné.

31:24
    Nedorost za seknutie vyfasoval dve minúty.

25:28
    Brule dostal za úder do hlavy a krku trest päť minút a do konca zápasu, dlhá presilovka pre Slovan.

22:54
    Brule dostal dve minúty za hrubosť a presilovú hru bude mať k dispozícii na vyrovnanie skóre Slovan.

18:31
    Kašpar za hákovanie vylúčený na dve minúty, súboju predchádzala strela v podani Kinradeho, ktorú Brust vyrazil pred seba.

11:49
    Za seknutie dostal Sersen trest päť minút a do konca zápasu, dlhá presilovka pre hostí!

09:25
    Nedorost za nedovolené bránenie dostal dve minúty a pokazil presilovku domácim hráčom.

08:57
    Za hákovanie dostal dve minúty Glumac, presilovku si zahrá Slovan.

06:29
    Nagy oslabil svoj tím a dostal menší trest v trvaní dvoch minút za držanie.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 50. Barker (Kašpar, Tičar), 50. Nedorost (Šťastný), 60. Viedenský (Kašpar, Nagy) – 13. Kvapil, 56. Mertl (Smoleňák, Kinrade)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Sersen (A), Starosta, Švarný, Mihalik, Kozák, Luža – Kašpar, Nedorost, Nagy (A) – Jeglič, Tičar, Šťastný – Surový (C), Viedenský, Bartovič – Skalický, Lušňák, Skokan
    KHL Medveščak Záhreb: Krošelj (Heeter) – Mantyla (A), Gysbers, Morrisonn, Kinrade, Katic, Larkin, Deutsch – Smoleňák (A), Mertl, Kvapil – Giliati, Genoway, Bjorkstrand – Hedberg, Brule, Saarinen – Perkovich, Jämtin, Glumac (C)

Rozhodca: Gofman, Soin – Goľak, Deďuľa

Diváci: 8.123