Azerbajdžan – Chorvátsko 0:0 (kon.) | Česko – Kazachstan 2:1 (kon.) | Holandsko – Island 0:1 (kon.)
Turecko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Bosna 3:1 (kon.) | Cyprus – Wales 0:1 (kon.)
Izrael – Andorra 4:0 (kon.) | Bulharsko – Nórsko 0:1 (kon.) | Taliansko – Malta 1:0 (kon.)
Izrael
4:0 (4:0)
Andorra
cz Štvrtok 03.09.2015, 20:45 • Itztadion Sammy Ofer, Haifa, Izrael • Kvalifikácia ME • Skupina B

81
    Zhruba deset minut před koncem Andorra potřetí střídá. Marca Rebése nahrazuje Max Llovera.

75
    Tomer Hemed raději odchází ze hřiště a přepouští místo Beramu Kayalovi. Zřejmě není zdravotně stoprocentně v pořádku.

73
    Hosté podruhé střídají. Z placu odchází Sergi Moreno, útočníka nahradí Jordi Rubio.

55
    Hosté dnes poprvé střídají. Z placu odchází nešťastník Victor Rodríguez, který dnes zavinil pokutový kop a po několika faulech může být rád, že je vůbec na hřišti. Na můj vkus by si žlutou kartu zasloužil. Místo na hřišti přepouští Óscaru Sonejeemu.

46
    Izraelci za rozhodnutého stavu po prvním poločase střídají. Obránce Tal Ben Haim přepustí místo záložníku Maoru Meliksonovi a útočník Eran Zahavi nechá zahrát druhý poločas záložníka Maora Buzaglia.

Tomáš Lysý

Góly: 4. Zahavi (Bitton), 22. Bitton (Zahavi), 26. Hemed (pen.), 38. Dabour

Karty:   47. Hemed (ISR) – 47. Vieira (ANR), 59. San Nicolás (ANR), 88. Rubio (ANR)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 16:0. Střely mimo: 8:0. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.
    Izrael: Martziano – Dasa, Ben Haim (C) (46. Melikson), Tibi, Rikan – Bitton, Zahavi (46. Buzaglo), Natcho – Dabour, Hemed (75. Kayal), Ben Haim II.
    Náhradníci: Haimov, Levi – Meshumar, Davidzada, Tzedek, Dgani, Ben Harush, Melikson, Kayal, Buzaglo, Vermouth, Sahar.

Andorra: Pol – San Nicolás, Lima (C), E. García, Marc García – C. Martínez, Vieira, Rebés (81. Llovera), Rodrigues (55. Sonejee) – S. Moreno (73. Rubio) – Aarón Sánchez.
    Náhradníci: J. Gómes – Sonejee, Rodrígues, Alves, Llovera, Rubio, G. Riera, Ayala.

Rozhodca: Tamás Bognar – Oszkar Lemon, Theodoros Georgiou – Gabor Erös (vš. Maďarsko)