Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 0:4 (kon.) | D. Moskva – Chabarovsk 7:2 (kon.) | Nižnekamsk – Barys 5:2 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 5:4 (po pr.) | Záhreb – Novosibirsk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 6:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Avangard Omsk
cz Nedeľa 30.08.2015, 13:30 • Yunost Sport Palace • KHL

48:10
    Domácí půjdou do čtyř. Za podražení si jde odpykat dvouminutový trest Andrej Popov.

36:41
    Ten končí faulem Gončarova, který opět oslabuje Abangard na dvě minuty. Hostující obránce byl vyloučen za hru vysokou holí.

31:52
    Hosté půjdou opět do čtyř, když se nechal vyloučit na dvě minuty Jurij Alexandrov za hákování,

28:14
    Bude se opět vylučovat. Dvě minuty za hrubost dostává domácí Petrov. Na druhé straně usedá na trestnou lavici na čtyři minuty hostující Gončarov.

26:04
    Bude se vylučovat. Na straně domácích je vyloučen Pare na dvě minuty za nedovolené bránění. Za stejný prohřešek si jde odpočinout také hostující Denis Paršin. Hrát se bude 4 na 4.

18:47
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává domácí Borodkin.

09:38
    Gubarev se nechal vyloučit na dvě minuty. Rozhodčí ho vylučují za hákování. Přesilovka Omsku začíná.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 17. Kokujov (Rybakov) – 11. Kurjanov (Sobotka, Pěrežogin), 12. Širokov (Kempný, Paršin)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (12. Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, A. Petrov, Martynov, Žuldikov, Chlystov – Gubarev, Andrej Popov, Rybakov, Osnovin, Pare, Čistov "C", Růžička, Jakuceňa, Glovatskij, Kokujov, Kručinin, Mokin, Koriněvskij
    Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Alexandrov, Kempný, Anělov, Valentěnko, Kuljaš "C", Glučov, Gončarov – Lemťjugov, Sobotka, J. Petrov, Kurjanov, Širokov, Černikov, Alexander Popov, Paršin, Pěrežogin, Zubov, Michejev, Fisčenko, Ugolnikov

Rozhodca: Odins, Sergejev – Tomilov, Gorděnko