Villarreal CF
3:1 (0:1)
RCD Espanyol Barcelona
Piatok 28.08.2015, 20:30Španielska LaLiga • 2. kolo
    Cédric Bakambu sa stal hrdinom zápasu vo Villarrealu, keď dvoma gólmi v závere zápasu rozhodol o výhre Žlté ponorky.

Je dobojované! Dlho sa domácemu Villarrealu nedarilo prekonať poctivú defenzívu Espanyolu až prišla posledná štvrťhodina, v ktorej troma gólmi otočili nepriaznivý stav a po víťazstve 3:1 si pripisujú do tabuľky La Ligy tri body za prvé víťazstvo v novej sezóne. (22:23:34)

90+5
    90+4. Cédric BAKAMBU - 3:1

90+4
    Villarreal dal gól!
    A je to potvrdené! CEDRIC BAKAMBU pridáva svoj druhú gól v priebehu niekoľkých minút po dobrej prihrávke Soldada a tak všetky tri body zostávajú na El Madrigal vo Villarreale.

90+2
    Domáci si svoj tesný náskok pocitov strážia a Espanyol sa nevie dostať k možnosti na vyrovnanie.

90+1
    Štvrtý rozhodca ukazuje, že sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Sme už v poslednej minúte riadnej hracej doby druhého polčasu. Na tento zápas si našlo cestu 16 698 divákov.

89
    To je pre Espanyol poriadna facka. V poslednej štvrťhodine inkasovali dvakrát a tak zrejme z Madrigalu odídu bez jediného bodu.
    87. Cédric BAKAMBU - 2:1

87
    Tak predsa sa domáci dostali k druhému gólu! V šestnástke dostal loptu na kopačku CEDRIC BAKAMBU a presnou strelou nasmeroval domácich k víťazstvu.

87
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Víctor Álvarez, prichádza Burgui.

85
    Žltú kartu dostáva Eric Bailly (Villarreal CF).

85
    V hre sa už pokračuje a aj s Duartem, ktorý tak môže Espanyolu pomôcť v posledných minútach zápasu.

84
    Hosťujúci Duarte potrebuje ošetrenie a tak hlavný rozhodca prerušil hru.

83
    Predsa len sa domáci Samuel dostal do šance, ale z dobrej pozície minul pravú tyč!

82
    Ani jeden z tímov sa nevie v posledných minútach dostať do šancí. Defenzívy pracujú spoľahlivo.

81
    Trigueros skúšal zo strany centrovať do ohňa, ale tam sa k lopte jeho spoluhráči nedostali.

80
    Práve vstupujeme do poslednej desaťminútovky riadnej hracej doby tohto zápasu 2.kola. Villarreal je častejšie pri lopte.