Nowy Targ – Žilina 2:5 (kon.) | Vítkovice – HC Slovan 3:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.)
Trnava – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Most – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Trenčín – Beibarys Atyrau 0:4 (kon.)
Znojmo – Plzeň 3:1 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:4 (0:1 po s.n.) | Skalica – Nové Zámky 7:4 (kon.)
Vsetín – Šumperk 3:4 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Břeclav – Senica 5:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (0:1 po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Naprosto nádhernou branku nyní střílí VOJTĚCH TOMEČEK. Karlovarský útočník dostal skvělou přihrávku od Jaromíra Kverky, kterou zakončil střelou pod víko! Asistence: Jaromír Kverka
    Marek HOVORKA - 3:1

36:21
    Piráti právě vstřelili branku!
    A přichází náležitá odměna. David Květoň se po pravé straně vydal směrem na branku Závorky. Vedle sebe měl dva spoluhráče a jen jednoho obránce. Puk poslal na opačnou stranu kluziště, kde byl MAREK HOVORKA, kterému se povedlo trefit odkrytou branku! Asistence: David Květoň
    Matěj ZADRAŽIL - 2:1

19:07
    Energetici se v poslední minutě první třetiny dočkávají snížení. David Gríger poslal zpoza branky přesnou přihrávku na hůl MATĚJE ZADRAŽILA, který nadvakrát překonal dezorientovaného Kopřivu! Asistence: David Gríger
    Vladimír Růžička ML. - 2:0

15:35
    A po buly tu máme druhou branku. Adam Jánošík nahodil puk, který krásnou tečí dopravil do branky VLADIMÍR RŮŽIČKA! Asistence: Adam Jánošík, Jekabs Redlihs
    Jan RUTTA - 1:0

02:53
    Nyní ovšem střela od modré čáry slaví úspěch. Puk dostal nikým nehlídaný JAN RUTTA, kterému se povedlo tvrdou střelou otevřít skóre! Asistence: David Květoň, Marek Hovorka

David Panuška

Góly a asistencie: 3. Rutta (Květoň D., Hovorka), 16. Růžička ml. (Jánošík, Redlihs), 37. Hovorka (Květoň) – 20. Zadražil (Gríger), 44. Tomeček (Kverka)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Kranjc, Rutta, Drtina, Rýgl, Redlihs, Jánošík, Tejnor, Šidlík – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka, Květoň D., Pospíšil – Sklenář, Růžička ml., Kaše D. – Veselý, Kämpf, Chlouba
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Weinhold, Gulaši, Deyl, Dvořák, Rohan, Rulík – Vachovec, Kverka, Tomeček, Gorčík, Zadražil, Gríger, Rachůnek, Marosz, Koblasa, Rohan, Vrána, Vaněk, Osmik

Rozhodca: Turčan, Petružálek – Rozlílek, Coubal