Nowy Targ – Žilina 2:5 (kon.) | Vítkovice – HC Slovan 3:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.)
Trnava – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Most – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Trenčín – Beibarys Atyrau 0:4 (kon.)
Znojmo – Plzeň 3:1 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:4 (0:1 po s.n.) | Skalica – Nové Zámky 7:4 (kon.)
Vsetín – Šumperk 3:4 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Břeclav – Senica 5:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (0:1 po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Berani Zlín
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HC Kometa Brno
cz Utorok 18.08.2015, 18:30 • ZS Luďka Čajky • Prípravný zápas

54:58
    Jen co se vyloučení hráči vrátili na led, opět se bude vylučovat. Dvě minuty si odsedí zlínský Horák.

52:55
    Vágner míří na trestnou za hrubost. Ovšem k nelibosti fanoušků Zlína tam rovněž zamířil i Petr Holík.

38:06
    Třetí lajna hostů motala Zlín v jeho obranné třetině a vynutila si faul. Na trestnou odchází Čech.

32:28
    Zlín jde do čtyrech. Aleš Holík si odpyká dvě minuty.

27:57
    Brněnský Šnajnar míří na trestnou a může být ještě rád. Pronikajícího Štumpfa totiž viditelně sekl přes rukavici a sudí mohl klidně nařídit trestné střílení.

16:29
    Na ledě se to přiostřuje. K vidění byla menší roztržka u střídačky domácích, kdy puk zůstal ležet pod jedním z hráčů Zlína. Rozhodčí vylučuje na obou stranách. Z brněnský strany Káňu a z té domácí Veselého. Oba za hrubost.

12:29
    Svoboda vypálil z boku, ale Štůrala kryje. Ještě předtím však došlo k faulu a dvě minuty za podražení si odsedí Obdržálek.

09:08
    Máme tu první vyloučení zápasu. Za napadení si dvě minuty odsedí brněnský Stehlík.

Michal Sedláček

Góly a asistencie: 3. Obdržálek (Marušák, Řezníček), 25. Sedláček (Kubiš), 31. Cibák (Okál) – 39. Kuboš (Svoboda)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Marušák, Řezníček, Kotvan, Žižka, A. Holík, Horák, Urbanec – Okál, Cibák, Sýkora – Štumpf, P. Holík, Veselý – Kubiš, Sedláček, Čech – Ondráček, Hrazdíra, Obdržálek – Zaremba.
    HC Kometa Brno: Falter (Čiliak) – Stehlík, Šnajnar, Kuboš, Malec, Kováčik, Hanzlík, Ptáček, Vágner – Honejsek, Hruška, Ostřížek – Vondráček, Němec, Burian – Zohorna, Čermák, Káňa – Svoboda, Koreis, Dočekal – Mrázek.

Rozhodca: Kubičík, Obadal – Bryška, Goňa