Slavia – Jihlava 4:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 1:1 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
cz Nedeľa 16.08.2015, 19:15 • Střelnice • První fotbalová liga (CZ) • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a u dalších přenosů se brzy těším na počtenou. (21:17:30)

Severočeské derby vítěze nepoznalo. Liberečtí přijeli do Jablonce s velmi defenzivní taktikou. Ta nesla po většinu utkání své ovoce. Hosté navíc byli velmi blízko vítězství, když se už v prvním poločase prosadil po rohu Luckassen. Hosté ale byli celý zápas aktivnější a v poslední minutě řádné hrací doby se dočkali alespoň srovnání. Tečovanou střelou se prosadil Beneš, a tak se oba soupeři rozcházejí po remíze 1:1 smírně.

90+5

90+5
    Do šance se tlačil opět velmi aktivní Rabušic, jablonečtí obránci ho ale na poslední chvíli o míč připravili.

90+4
    Je před námi poslední minuta.

90+3
    Ve střehu musel být i Koubek, který si došel pro odražený míč po centru.

90+2
    Rabušic se protáhl až ke střele, proti přízemní ráně ale hrubý skvěle zasahuje!

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Je tu zasloužená vyrovnávací branka! Z pravé strany odcentroval Romera, míč ještě nazdvihl Tecl, a tak se do střelecké příležitosti uprostřed vápna dostal VÍT BENEŠ. Jeho první pokus ještě dokázal Koubek zneškodnit, proti tečované dorážce již ale neměl nárok.

89
    Pokračujeme ve hře, po výkopu Koubka se míč odráží do autu. Vhazovat budou domácí.

88
    Po Teclově přihrávce vzduchem pro balon vystoupal Koubek. Do něj ale velmi tvrdě zajel Wágner a rozhodčí pochopitelně píská faul. K brankáři Liberce navíc běží zdravotníci.

87
    Navíc následně míč ukořistil Rabušic, který s ním pádil kupředu s cílem dojít si pro faul. To se ale forvardovi Liberce nevydařilo, takže hrát budou Jablonečtí.

86
    Opět chvilka oddychu pro fotbalisty z města pod Ještědem. Ti totiž zakopli balon, co nejdále to šlo. Pokračovat ve hře se bude po výkopu Hrubého.

85
    Po autovém vhazování až do šestnáctky se rychle s balonem na noze otočil Doležal, který ale z voleje vypálil vysoko nad.

84
    Nyní už ale opět hrají s míčem hráči Jablonce, kteří kombinují na polovině hostí.

82
    Šural nádhernou patičkou našel Rabušice, jenž ale zamířil jen doprostřed brány, Hrubý se navíc výborně natáhl a střelu vytěsnil mimo.

81
    Rozeběhlo se posledních deset minut řádné hrací doby. Míč mají ve své moci fotbalisté v modrém, kteří se ale pochopitelně nikam neženou.

80
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Michael Rabušic.