Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 2:4 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 15.08.2015, 14:00 • Steel Aréna • Memoriál Ladislava Trojáka

Najlepší hráči zápasu: Michal Králik (Liptovský Mikuláš) – František Forrai (Spišská Nová Ves). (16:07:15)

Doplnkové samostatné nájazdy vyšli lepšie Liptákom, ktorý ich vyhrali pomerom 1:0.

Liptovský Mikuláš ostáva naďalej bez víťazstva. Rozhodla o tom tretia tretina, v ktorej Spišiaci vyťažili z minima maximum a vybojovali si dva body.

59:18
    Vylúčenie Spišská Nová Ves. 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou dostáva Róbert Džugan.

59:10
    V poslednej minúte sa hráči Liptovského Mikuláša snažia skorigovať výsledok, no nevedia sa dostať do šance.

57:47
    Skóre sa mohlo opäť meniť. Ďorkova strela sa však odrazila od žŕdky k Bátorymu a ten priľahol puk.

56:41
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Je pravdepodobne rozhodnuté. Do otvorenej obrany Liptákov vnikol ERIK PAVOL a strelou švihom napol sieť. Asistencia. Róbert Džugan.

56:15
    Dorastenci z Liptova mali dobre rozohraný včerajší aj dnešný duel, no je možné, že po prvých dvoch dňoch budú mať na konte jediný bod.

55:46
    Forrai zo stredného pásma nahodil puk do Bátoryho náruče. Brankár Liptovského Mikuláša hru prerušil.

54:50
    Liptáci prepadli v útočnom pásme, čo súper využil na brejk troch proti jednému. Pavol však namiesto prihrávky zvolil strelu a neprekonal Bátoryho.

53:20
    Šereš sa ocitol v nádejnej pozícii. Jeho strelu však zblokoval jeden z obrancov Spišskej Novej Vsi.

51:43
    Liptáci premrhali presilovú hru a ešte v nej aj inkasovali. Teraz musia doháňať jednogólové manko.

51:28
    Obranca Liptovského Mikuláša Marián Hošala vyprodukoval obrovskú chybu. Pri rozohrávke prihral rovno na hokejku RÓBERTA DŽUGANA, ktorý si v koncovke vychutnal Bátoryho. Bez asistencie.

50:30
    Záhradník dobre vypálil spoza hráčov, ale minul bránu a puk sa odrazil od mantinelu až do stredného pásma.

49:43
    Vylúčenie Spišská Nová Ves. 2 minúty za nešportové správanie si odsedí Erik Pavol.

49:20
    Dorastenci Liptovského Mikuláša sú aktívnejší, lepšie korčuľujú, no vo finálnej fáze sú neškodní.

48:05
    Liptáci boli dlho usadení v útočnom pásme, ale točili sa po rohoch a nezamestnali Kirola.

47:15
    V tejto časti hry sa ani jednému z tímov nedarí presnejšie kombinovať. Brankári sú bez práce.

Tomáš Lengyel

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Židek (Revaj, Strečok), 40. Had (Záhradník, Rolný) – 26. Džugan (Rády), 32. Krempaský (Pokuta), 52. Džugan, 57. Pavol (Džugan)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory (Schlachta) – Rolný, Gregor, Hošala, Kalousek, Parobek, Plánovský, Revaj, Šimek, Trochta – Cibuľa, Dzuriš, Had, Kováč, Králik, Lačný, Mikuláš, Šereš, Strečok, Záhradník, Židek.
    HK Spišská Nová Ves: Kirol (Boško) – Forrai, Soveľ, Zekucia, Rády, Slavkovský, Chovanec, Raptoš – Džugan, Hrubizna, Horváth, Sloboda, Pavol, Ďorko, Krempaský, Frančák, Pokuta, Čepišák, Bobko, Jarembák.

Rozhodca: Kalina – Hricko, Hric