Jihlava – Jablonec | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Dukla Praha | 1:1 (kon.) |
West Bromwich – Manchester City | 0:3 (kon.) |
Kazaň – Rostov | 0:3 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kubaň Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Příbram – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Jablonec – Jihlava | 4:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Sparta Praha | 1:3 (kon.) |
Ruch Chorzów – Podbeskidzie | 1:1 (kon.) |
koniec
FK Příbram
3:0
(2:0)
FC Viktoria Plzeň
![cz](https://media.onlajny.com/css/img/flag_cz.jpg)
Tomáš Reiner
Góly:
14. Hadaščok, 35. Hadaščok, 63. Hlinka (pen.)
Rozhodca: Němec- Blažej, Kotalík
Diváci: 50
Karty: 87. Junek (PRI)
Nepremenená penalta:
FK Příbram:
Kočí – Dosoudil, Tregler, Červeňák (76.Červeňák), Rys (87. Holý), Brandner, Hlinka, Hadaščok (85.Bělohlávek), Šindelář, Mareš (76. Jančura), Eliáš (63. Hájek)
Náhradníci: Junek, Holý, Hájek, Bělohlávek, Jančura, Jedlička
Tréner:
FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Doležal (76. Petr), Kučera, Provod, Sedláček (67. Matějka), Matějů (46. Lešek), Ruml, Brožík, Čihák, Glazer (46. Novák), Kule
Náhradníci: Petr, Lešek, Matějka, Novák, Ticháček
Tréner:
Náhradníci: Junek, Holý, Hájek, Bělohlávek, Jančura, Jedlička
Tréner:
FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Doležal (76. Petr), Kučera, Provod, Sedláček (67. Matějka), Matějů (46. Lešek), Ruml, Brožík, Čihák, Glazer (46. Novák), Kule
Náhradníci: Petr, Lešek, Matějka, Novák, Ticháček
Tréner:
Rozhodca: Němec- Blažej, Kotalík
Diváci: 50
ŠTĚPÁN HLINKA zamířil přesně k levé tyči a z penalty zvyšuje u na 3:0!
VOJTĚCH HADAŠČOK zvyšuje nádhernou hlavičkou na 2:0! Červeňák poslal z pravého křídla krásný pas na vzdálenější tyč, kde se do míče opřel hlavou Hadaščok a jeho hlavička zamířila přesně k pravé tyči!
VOJTĚCH HADAŠČOK se dostal k odraženému míči a z bezprostřední blízkosti uklidil míč do prázdné brány poté, co Pavlík nedokázal udržet přízemní střelu Mareše.
1.FK Příbram: Kočí – Dosoudil, Tregler, Červeňák, Rys, Brandner, Hlinka, Hadaščok, Šindelář, Mareš, Eliáš
Náhradníci: Junek, Holý, Hájek, Bělohlávek, Jančura, Jedlička
FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Doležal, Kučera, Provod, Sedláček, Matějů, Ruml, Brožík, Čihák, Glazer, Kule
Náhradníci: Petr, Lešek, Matějka, Novák, Ticháček
Rozhodčí: Němec- Blažej, Kotalík.
Hráči juniorského týmů Viktorie Plzeň mají po dvou odehraných kolech Juniorské ligy stoprocentní bilanci, když na úvod nového ročníku zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 na hřišti Bohemians 1905 a v domácím prostředí poté přehráli České Budějovice, které po výsledku 3:1 odjížděly z Plzně s prázdnou. Velký podíl na tom měl Jiří Sedláček, který se prosadil 20 minut po začátku a před koncem utkání.
Juniorka 1. FK Příbrami vykročila do letošní sezóny Juniorské ligy skvěle, když v domácím prostředí zvítězila 3:2 nad mistrovskou Mladou Boleslaví a poté se ji dařilo střelecky i v Liberci, odkud si odvezla bod po remíze 2:2. Marcel Mácha byl po prvním zápase spokojen se vstupem svých svěřenců do utkání, to samé se však nedá říci o druhém poločase, v němž příbramští fotbalisté inkasovali vyrovnávací gól, přesto ale vyhráli.