Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikózia – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Shmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Minsk – Zürich 1:1 (po pr.) | Larnaca – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – Štokholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Liége 0:1 (kon.)
Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – Solún 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Almaty 1:1 (kon.) | Novi Sad – Sampdoria 0:2 (kon.)
Légia Varšava – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:2 (0:1)
ASA Târgu Mureş
cz Štvrtok 06.08.2015, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Je tu konec zápasu, který ještě málem přinesl drama. Domácí fotbalisté Saint-Étienne nastoupili po výhře 3:0 na hřišti soupeře hodně bohorovně a počítali s tím, že zápas odbrání a postoupí. Jenže v 62. minutě prohrávali 0:2 a jen málo chybělo k tomu, aby zápas dospěl do prodloužení. Záchranou pro domácí bylo, že v 72. minutě po centru do vápna poslal míč do vlastní brány Gonzales Zápas tedy skončil 1:2 a z postupu do Playoff Evropské ligy se mohou radovat domácí. (22:03:24)

90+5

90+4
    V samém závěru nastřelil ještě brankovou konstrukci Hamouma, vyrovnání se ale domácí již nedočkali.

90+1
    V samém závěru ještě fauloval Gorobsov, dostává také žlutou kartu.

90+1
    Normální hrací doba je u konce a zápas spěje do nastavení.

90
    Mollo poslal nedovoleně k zemi Gonsalese a dostal žlutou kartu.
    89.

89
    Po centru do vápna se k hlavičce dostal Pogba, jeho povedená hlavička mířila ale jen do míst, kde stál brankář.

88
    A další žlutou kartu nyní vyfasoval Golański, který poslal k zemi unikajícího Hamoumu.

86
    Ivan Gonzales fauloval na polovině hřiště Rouxe a dostává žlutou kartu.
    85. Roux (SET)

85
    Nyní se dokonce podařilo Rouxovi dostat míč do brány, domácí útočník byl ale v ofsajdu a branka tak neplatí.

83
    Pokus o útočný výpad domácího celku skončil ofsajdem, ve kterém byl Hamouma.

82
    Sledujeme nyní pohodovou podívanou. O malinko aktivnější jsou hosté, ale již se tolik nikam neženou.

80
    Roux nyní takticky fauloval Gonzalese a balon budou mít hráči Târgu Mureş.

79
    Zápas po gólu na 1:2 opět trochu ztratil náboj. Domácí fotbalisté ví, že jim postup už nic nevezme a nikam se neženou.

77
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Clerc, přichází Théophile-Catherine.

75
    Oba celky nyní dostaly opět chvilku času, aby se občerstvily.

73
    Ke střele se dostal Roux, míč ale poslal mimo.

72
    Střídání v týmu ASA Târgu Mureş: ze hřiště odchází Pedro, přichází Costa.
    72. GONZALES - 1:2

72
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Po centru z přímého kopu si míč do vlastní brány usměrnil stoper GONZALES. Domácí dávají gól na 1:2, čímž se hodně přibližují postupu.

71
    Golański fauloval Molla a je tu standardka pro domácí celek.

70
    Po střele Pedra musel nyní zasahovat u přední tyče pozorný Ruffier.

67
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Diomandé, přichází Lemoine.

66
    Na druhé straně zkoušel pálit Hamouma, míč z jeho kopačky ale mířil hodně mimo.

66
    Z velké dálky pálil nyní Mureșan, jeho rána mířila doprostřed brány, kde byl připravený Ruffier.

64
    Domácí jsou totálně zaskočeni a musí se opět bránit.
    62. Ivan GONZALES - 0:2

62
    Tým Târgu Mureş právě vstřelil branku!
    Hosté začínají pomalu a jistě pořádně dramatizovat dnešní souboj. Po akci Golańskiho se mezi střelce zapsal IVAN GONZALES. Hosté vedou 2:0 a pokud by zvýšili ještě na 3:0, šlo by se do prodloužení.

61
    Po faulu Brisona je tu žlutá karta pro domácího hráče. Standardka pro hosty.

61
    Střídání v týmu ASA Târgu Mureş: ze hřiště odchází Hanca, přichází Jazvić.

60
    Mollovi se centr do vápna ale nepovedl. Míč prolétl celým vápnem, aniž by ho kdokoliv zasáhl.

59
    Domácí mají nyní možnost v podobě rohového kopu.

57
    Následně se k zakončení dostal Roux a zasahovat musel brankář Stăncioiu.
    57.

57
    Hamouma se po svém příchodu na hřiště dostal okamžitě do velké šance. Svou povedenou ránu poslal jen do břevna!

55
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Monnet-Paquet, přichází Hamouma.

54
    Až do zakončení se dostal nyní Brandán, gólman Ruffier musel opět zasahovat.

53
    Hosté hrají nadále bez bázně a hany. Chtějí očividně vstřelit gól, který by je vrátil do boje o postup.

51
    Na druhé straně kopali hosté Brandánem rohový kop, ke změně skóre to ale nevedlo.

51
    Poprvé se ve druhém poločase osmělili domácí. Střelu Molla ale v pohodě lapil gólman Stăncioiu.
    50.

50
    Hosté byli nyní hodně blízko k druhému gólu v zápase. Hned dvakrát se do palebné pozice dostal Muresan, jenže oba jeho pokusy zastavila obrana.

47
    Domácí začali s míčem na kopačkách a pomalu se blíží k bráně soupeře.

46
    Střídání v týmu ASA Târgu Mureş: ze hřiště odchází Jurado, přichází Brandán.

46

Je tu konec prvního poločasu zápasu mezi Saint-Étienne a Târgu Mureş. Ten, kdo očekával jasnou dominanci domácího celku, musí být hodně zklamaný. Domácí hráli až příliš pasivně a jejich laxní přístup potrestal ve 39. minutě po rychlém útoku Pedro. Přesto ale mají domácí stále k dobru dva další góly, protože před týdnem vyhráli na hřišti soupeře 3:0.

45+3

45+3
    V závěru poločasu sledujeme rychlý fotbal hraný od jedné brány ke druhé. Oba celky se snaží hrát hodně aktivně.

45+1
    První poločas zápasu bude nastavený o tři minuty.

44
    K další střele z levé strany se dostal Pedro, balon ale poslal mimo brankový prostor.

43
    Hosté pokračují v aktivním pojetí hry a zatím se rozhodně nedá říci, že by domácí naplňovali očekávání odpovídající výsledku prvního zápasu.

41
    První poločas se blíží ke svému konci. Domácí borci by rádi vstřelili gól na 1:1, zatím jsou ale hodně daleko od brány soupeře.
    39. Luis PEDRO - 0:1

39
    Hosté z ničeho nic dávají první gól zápasu a tak trochu utišili rozjařené tribuny domácího stadionu. Po akci po levé straně poslal Axente před bránu balon na LUISE PEDRA, který ve velké pohodě poslal míč do brány – 0:1!

37
    Domácí kontrolují balon na vlastní polovině a očividně se nikam neženou.

35
    Hosté kopali již pátý rohový kop v zápase, domácí defenziva ale opět zafungovala dobře.

34
    Jak se blíží konec poločasu, stále jsme neviděli žádnou velkou gólovou šanci.

33
    Po občerstvení měli hosté další šanci zahrávat rohový kop, centr Gorobsova ale opět k ničemu nevedl.

31
    Jako v České republice panuje i ve Francii velké horko a hráči obou týmů nyní dostali od rozhodčího chvilku, aby se občerstvili.

29
    Hráči Saint-Étienne jsou v posledních minutách přeci jen aktivnější. Ale chybí jim klid v zakončení.

27
    Dva metry za vápnem zkusil napřáhnout Roux, balon poslal ale hodně mimo.

26
    Tempo hry není nijak závratné, nyní hrají prim v držení balonu domácí.

24
    Hostující Balić fauloval na polovině hřiště Rouxe a dostává dokonce žlutou kartu.

23
    Po rohu Gorobsova se nikdo z jeho spoluhráčů ke střele nedostal.

22
    Střela hostujícího Pedra byla domácí defenzivou zblokovaná na roh.

20
    Čas pomalu plyne a nadále je vidět, že o postupujícím do Playoff Evropské ligy bylo rozhodnuto již před dnešním zápasem.

18
    Teď se domácí snažili zakončit po rychlém protiútoku, jenže až ke střele se nikdo z hráčů Saint-Étienne nedostal.

16
    Po rohu Gorobsova zakončoval nepřesně Velayos. Domácím se ale stále nedaří dostat se na delší dobu na polovinu soupeře.

15
    Hosté jsou postupně o něco aktivnější a nyní vybojovali další rohový kop.

13
    Po rohovém kopu Gorobsova se k hlavičce dostal Balić, míč ale poslal mimo.

12
    Po následném rohovém kopu se domácí již k zakončení nedostali.
    12. Gorobsov (TRG)

12
    Technicky přes zeď pálil Gorobsov, gólman Ruffier raději míč kontroloval a lehkým sklepnutím ho poslal do zámezí.

11
    Nyní ale pozor. Kousek za vápnem fauloval domácí Clément a přímý kop z dobré pozice budou kopat i hosté.

10
    Jsme na konci úvodní desetiminutovky. Domácí fotbalisté hodně drží balon, do zakončení se ale nedostávají.

8
    Faulu se nyní dopustil Axente a domácí tak mohou pokračovat v útočném snažení.

7
    Domácí jsou podle očekávání i v dnešním zápase jasně lepší a soupeři prakticky nic nedovolují.

5
    Po rychlém kontru domácích přišel centr z levé strany a hlavičkující Monnet-Paquet poslal míč hodně mimo.

4
    Domácí rozehráli přímý kop tak, že se k zakončení dostal Mollo. Jeho rána zpoza vápna ale mířila mimo.

3
    Teď pro změnu fauloval Mureșan a bude z toho přímý kop pro domácí z velmi zajímavé střelecké pozice.

2
    Hostující Pedro nyní fauloval Salla a míč tak budou mít domácí fotbalisté.

1

Hráči obou týmů jsou již na trávníku, zápas za pár chvil může začít.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin (K), Pogba – Diomandé, Clément, Brison – Monnet-Paquet, Roux, Mollo
    Náhradníci: Moulin – Théophile-Catherine, Assou-Ekotto, Corgnet, Lemoine, Bamba, Hamouma

ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Gonzales, Balić, Velayos – Hanca, Muresan (K), Gorobsov, Pedro – Axente, Jurado
    Náhradníci: Viciu – Jazvić, Candrea, Brandán, Martins, Costa, Manolov

Rozhodčí: Pawson – Mullarkey, Salisbury (všichni Anglie).

Zápas na Stade Geoffroy-Guichard začne ve 20 hodin a vy jste samozřejmě k jeho sledování prostřednictvím našeho přenosu co nejsrdečněji zváni.

Rozhodčí

Zápas povedou pánové z Anglie, jako hlavní se představí Craig Pawson, kterému budou na pomezí asistovat Michael Mullarkey a Michael Salisbury. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Robert Madley.

První utkání

O postupujícím do dalšího předkola je už pravděpodobně rozhodnuto, neboť francouzský tým nenechal v úvodním duelu nic náhodě a na venkovní půdě vyhrál jasně 3:0. V první půli se trefil Diomandé a po pauze dal Saint-Étienne jistotu svými dvěma góly Hamouma. Vypadá to tedy, že dnešní duel bude spíše už jen formalita.

ASA Târgu Mureş – AS Saint-Étienne 0:3 (0:1)

Branky: 24. Diomandé, 75. Hamouma, 83. Hamouma
    Žluté karty: 45. Muresan, 85. Gorobsov, 90+1. N'Doye – 30. Théophile-Catherine, 37. Pogba, 41. Gradel

Dobrý večer u utkání třetího předkola Evropské ligy, ve kterém se střetnou týmy AS Saint-Étienne a ASA Târgu Mureş.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Petr Bílek

Góly: 72. Gonzales (vla.) – 39. Pedro, 62. Gonzales

Karty:   90. Mollo (SET) – 24. Balić (TRG), 61. Brison (TRG), 86. Gonzales (TRG), 88. Golański (TRG), 90+1. Gorobsov (TRG)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (77. Théophile-Catherine), Sall, Perrin (K), Pogba – Diomandé (67. Lemoine), Clément, Brison – Monnet-Paquet (55. Hamouma), Roux, Mollo

ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Gonzales, Balić, Velayos – Hanca (61. Jazvić), Muresan (K), Gorobsov, Pedro (72. Costa) – Axente, Jurado (46. Brandán)

Rozhodca: Pawson – Mullarkey, Salisbury (všichni Anglie)
    30.07.2015
    Târgu Mureş - Saint-Étienne 0:3

Góly: 24. Diomandé, 75. Hamouma, 83. Hamouma

Karty:   45. Muresan (TRG), 85. Gorobsov (TRG), 90+1. N'Doye (TRG) – 30. Théophile-Catherine (SET), 37. Pogba (SET), 41. Gradel (SET)