Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikózia – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Shmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Minsk – Zürich 1:1 (po pr.) | Larnaca – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – Štokholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Liége 0:1 (kon.)
Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – Solún 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Almaty 1:1 (kon.) | Novi Sad – Sampdoria 0:2 (kon.)
Légia Varšava – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:2 (0:1)
ASA Târgu Mureş
cz Štvrtok 06.08.2015, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Je tu konec zápasu, který ještě málem přinesl drama. Domácí fotbalisté Saint-Étienne nastoupili po výhře 3:0 na hřišti soupeře hodně bohorovně a počítali s tím, že zápas odbrání a postoupí. Jenže v 62. minutě prohrávali 0:2 a jen málo chybělo k tomu, aby zápas dospěl do prodloužení. Záchranou pro domácí bylo, že v 72. minutě po centru do vápna poslal míč do vlastní brány Gonzales Zápas tedy skončil 1:2 a z postupu do Playoff Evropské ligy se mohou radovat domácí. (22:03:24)

90+5

90+4
    V samém závěru nastřelil ještě brankovou konstrukci Hamouma, vyrovnání se ale domácí již nedočkali.

90+1
    V samém závěru ještě fauloval Gorobsov, dostává také žlutou kartu.

90+1
    Normální hrací doba je u konce a zápas spěje do nastavení.

90
    Mollo poslal nedovoleně k zemi Gonsalese a dostal žlutou kartu.
    89.

89
    Po centru do vápna se k hlavičce dostal Pogba, jeho povedená hlavička mířila ale jen do míst, kde stál brankář.

88
    A další žlutou kartu nyní vyfasoval Golański, který poslal k zemi unikajícího Hamoumu.

86
    Ivan Gonzales fauloval na polovině hřiště Rouxe a dostává žlutou kartu.
    85. Roux (SET)

85
    Nyní se dokonce podařilo Rouxovi dostat míč do brány, domácí útočník byl ale v ofsajdu a branka tak neplatí.

83
    Pokus o útočný výpad domácího celku skončil ofsajdem, ve kterém byl Hamouma.

82
    Sledujeme nyní pohodovou podívanou. O malinko aktivnější jsou hosté, ale již se tolik nikam neženou.

80
    Roux nyní takticky fauloval Gonzalese a balon budou mít hráči Târgu Mureş.

79
    Zápas po gólu na 1:2 opět trochu ztratil náboj. Domácí fotbalisté ví, že jim postup už nic nevezme a nikam se neženou.

77
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Clerc, přichází Théophile-Catherine.

75
    Oba celky nyní dostaly opět chvilku času, aby se občerstvily.

73
    Ke střele se dostal Roux, míč ale poslal mimo.

72
    Střídání v týmu ASA Târgu Mureş: ze hřiště odchází Pedro, přichází Costa.

Petr Bílek

Góly: 72. Gonzales (vla.) – 39. Pedro, 62. Gonzales

Karty:   90. Mollo (SET) – 24. Balić (TRG), 61. Brison (TRG), 86. Gonzales (TRG), 88. Golański (TRG), 90+1. Gorobsov (TRG)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (77. Théophile-Catherine), Sall, Perrin (K), Pogba – Diomandé (67. Lemoine), Clément, Brison – Monnet-Paquet (55. Hamouma), Roux, Mollo
    Náhradníci: Moulin – Théophile-Catherine, Assou-Ekotto, Corgnet, Lemoine, Bamba, Hamouma

ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Gonzales, Balić, Velayos – Hanca (61. Jazvić), Muresan (K), Gorobsov, Pedro (72. Costa) – Axente, Jurado (46. Brandán)
    Náhradníci: Viciu – Jazvić, Candrea, Brandán, Martins, Costa, Manolov

Rozhodca: Pawson – Mullarkey, Salisbury (všichni Anglie)
    30.07.2015
    Târgu Mureş - Saint-Étienne 0:3

Góly: 24. Diomandé, 75. Hamouma, 83. Hamouma

Karty:   45. Muresan (TRG), 85. Gorobsov (TRG), 90+1. N'Doye (TRG) – 30. Théophile-Catherine (SET), 37. Pogba (SET), 41. Gradel (SET)